Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktor Kontrolü

Durum
    meth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktor Kontrolü

Ilk siğilim 5 ay önce bir tane çıktı çok küçük kopardım 3 ay içinde büyüdü mercimek kadar onu tras olurken kanattim ihtimal vermedim siğil olduğuna ama doktora gittim kriyoterapi uyguladı, dün 1 buçuk ay sonra 2. Kontrole gittim tek tek büyüteç ile baktı Dr Hanım ve bir tane mikro boyutta olası siğil var yine de dondurucam dedi, baska yok dedi.

Forumda öğrendiğim daha sonra araştırıp hakkında nitel bilgi bulamadigim AHCC yi sordum, TRde eczane ürünü olmadığını dolayısıyla hicbir kontrolden geçmediğini (en basitinden sıcaklık koşulu ) ve halkında bilimsel veri olmadığını bu yüzden onermedigini söyledi, ayrıca doğal yollarla bağışıklık guclendirebilirsiniz çok istiyorsanız betaglucan alabilirsiniz dedi ama sizin için pek gerekli değil bagisikliginiz güçlü yenisini çıkarmamışsınız dedi.

Negatife düşme durumunu sordum, vücudun bağışıklık sağladığını fakat karşı tarafa geçirme konusunda daima pozitif kalacağımı söyledi.

Benim Deneyimlerim ise söyle

Ilk sigili dondurduktan sonra,
    Sabahları bal, çörek otu gün icinde ReIshi mantari kapsulu, yesil alg ve multivitamin takviyesi yaptım yani ilk sigilimi cikardigimdan beri uzerinden 6 bucuk ay gecti ve sadece 1 tane siğil oldu diyebilirim

Herkese geçmiş olsun saygılar

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Doktor Kontrolü

Öncelikle geçmiş olsun Bence doktorların çoğu hpv hakkında yeterli bilgiye sahip değil karşı tarafa geçirme konusunda daima pozitif kalacaksınız ne demek o halde herkes biribirinden kapardı tüm insanlar hpvli olurdu ayrıca ahcc hakkında yeterli araştırma yapmamış doktorunuz belli yeterli bilgiye sahip değilse önermemesi de çok saçma hpv konusunda çok fazla bilgi kirliliği var doktorlara bile güven olmuyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cidden sıkıldım bu bilgisizlikten. Evet ilaç firmaları hiçbir koşula uygun getirmiyor, öylece salıyorlar ülkeye ahcc'yi tabi... Bu ne saçma bi bakış açısı. Ahcc'yi önermemek için başka bilgi bulamamış mı doktor hanım.. Her şeyin çok ciddi prosedürü var arkadaşlar, özellikle gıda takviyesidir ilaçtır yurtdışından ithal edilirken tahmin edersiniz prosedürlerin yoğunluğunu. Birde hpv vücutta daima pozitif kalmıyor bunu da araştırsın...
    Hala kalıyor diye ısrar edenler olursa ben ve negatif olan forumdaki birçok üye neyiz o zaman haha
    Çörek otu çok faydalı, yesil çay da iç, brokoli ve kivi de ye canım bu arada.

Durum
    Cizlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bir doktorun bunu söylemesi korkunç. Ben aylarca beta glokan imutor vs kullandım hiçbir yararı olmadı 10ar tane siğilim çıkıyordu ahccye başlayalı 4 ay oldu ve hiç siğilim çıkmıyor ayrıca çok dincim enerjik biri oldum resmen.

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben ahccyi cildiye doktorumun tavsiyesiyle kullanmaya basladım daha 40 gündür kullanıyorum ve yeni oluşum gözlemlemedim. En son doktor kontrolümde eskiden kalanlara kriyoterapi uygulandı, kan tahlili yapılmasını istedim bazı vitamin değerlerim düşüktü kontrol amaçlı ve sonuçları görünce ahcc nin etkisini daha iyi anladım çünkü tüm değerlerim normalken lökosit değerim yüksek olduğunu gördüm. Beyaz küre yani lökositler bağısıklık sistemimizin savaslarıdır ahcc askerlerimi harekete geçirmiş 😂

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ihope lökosit değeri yüksekse enfeksiyon taşıdığınız anlamına gelir değerlerin normal seviyede çıkması iyidir bence yanlış yorum yapıyorsunuz yüksek çıkması bağışıklığınızın güçlendiği anlamına gelmez ben böyle biliyorum doktorunuzla konuştunuz mu konuyu

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Üst sınır 10 iken benim değerim 10.2 dikkate alınacak kadar yüksek bir değer olduğunu düşünmüyorum , ben son sınıf öğrencisiyim ve inanın gördüğüm vakalarda vucudunda enfeksiyon olan birinin Wbc değeri 10.2 kadar az olmuyor. Eğer vücutta enfeksiyon varsa sadece lökosit yükselmez monosit eozinofil crp dediğimiz diğer markerlarda yükseklirdi. Benim diğer değerlerim normal aralıkta olduğu için bir sırun olduğunu düşünmüyorum,ama yorumunuz için teşekkür ederim 😊

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben geçen gün test yaptırdığımda mono değerim yüksekti ama hpv pozitif miyim değil miyim bilmiyorum. Doktora gideceğim ama mono’nun yüksek olması hpv ile ilgili olabilir mi? Herhangi bir enfeksiyonum yoktu yalnızca %4 yüksekti mono değerim.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Benımde mono degerım düşük cıktı eylül hanım