Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: leep yeni konu

Durum
    aşk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

leep yeni konu

merhaba benim semer sonucum yoğun hücresel değişiklik ve yoğun inflamasyon olarak cıktı 2 kere değişik yerde olarak aynı semer sonucu aldım başkanet ünv ali ayhan hoca bana parça alacağını söyledi ben küçük bir parça sandım öğrendim ki leep işlemi imiş gecen cuma leep işlemi oldum ama nasıl bir leep türü uyguladı bilmiyorum sanırım iki üç çeşiti varmış leep in .pataloji sonucumda ayın 21 inde belli olacak ..leep olupta sonraki süreci paylaşacak arkadaşlar varmı aramızda bundan sonraki süreçte ne olacak adetlerimizde sıkıntı olma ihtimali veya ileride ilişkide sıkıntı yaparmı sonuçta rahim işlem gördü vs veya tamamen hpv vücudda duruyor ama açacağı sorun geçtimi bu sürelerii merak ediyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: leep yeni konu

selamlar, semer değil smear testidir doğrusu öncelikle

Leep oldum, leep olan baska birileri de var. Açıkçası ciddi bir süreci yok, adet olabiliyorsun evet. 2 ay cinsel ilişki yok, vajinal duş yok.
    2-3 Hafta spor yapmak yok. Bunun dışında devam ediyorsun ve evet hpv vücudunda hala kalıyor leep oldu diye hpv gitmiyor sadece hpv'nin yarttığı tahribat düzeltilmiş oluyor açıkçası en kısa böyle bahsedeyim

ek olarak bu konu ''sohbet muhabbet bölümü''nün konusu değildir, açtığınız başlıklarda lütfen dikkat ediniz forum kuralları açısından. Ben konuyu cerrahi operasyonlar kısmına taşıyorum bilginize. Bir dahaki sefere sizde dikkat edersiniz

Durum
    Denizminikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv tip 16
    Lütfen kızlar bana bi bakabilir misiniz ? Cın 3 leep olmuyorum ahcc aldım 1 sene kullansam düzelir mi ? Düzelen olmamısmıdır?

Durum
    pozitifdusunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bende leep yaptirdim cin 1e fakat 3ay sonra farkli alanlarda tekrar goruldu veya doktor tam olarak temizleyemedigi icin yayildi suan hala bekliyorum eger ilerleme plursa tekrar leep olucam buda 6ay sonraki kontorlumde belli olucak

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı pozitifdusunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende leep yaptirdim cin 1e fakat 3ay sonra farkli alanlarda tekrar goruldu veya doktor tam olarak temizleyemedigi icin yayildi suan hala bekliyorum eger ilerleme plursa tekrar leep olucam buda 6ay sonraki kontorlumde belli olucak
    Cin1 de genelde benim bildiğim doktorlar izlemeyi tercih ediyor leep yapmıyor ama sizin doktorunuz leep yapmış bir bildiği vardır herhalde.

Durum
    pozitifdusunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yok erkek arkadasim tanidik doktor diye goturmustu adam hic ugrasma kokten cozelim mantigindaydi fakat yine tekrarladi