Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: siğil olarak gördüğüm şeyleri kurcaladım

Durum
    adanali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Unhappy siğil olarak gördüğüm şeyleri kurcaladım

evet ben bugün bir hata yaptım.dert bu.anlatmak istiyorum.penisimde papülümsü şeyler vardı ve ben bunların siğil olduğunu düşünüyordum.dermatologlara göründüm.siğil değil dediler.levent beye resim attım siğil değil dedi.kime gösterdiysem siğil değil dedi.ben inanamadım.obsesyonlarım bugün kendime zarar verecek kadar büyüdü.elime makas alıp siğil olduğunu düşündüğüm 3 yeri kestim.çok kanadı.ben bundan nasıl kurtulacağım bilmiyorum.siğil olsa bu kadar kanar mıydı onu da bilmiyorum.keserken acıdı çok acıdı.ama çok kolay kesildi.yara bandı koydum.resmen acınacak haldeyim.aranızda siğillerini koparan veya benim gibi kesen var mı ? kestikten sonra çok kanadı mı veya keserken acıdı.var mı bilen ???

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: siğil olarak gördüğüm şeyleri kurcaladım

Alıntı adanali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ben bugün bir hata yaptım.dert bu.anlatmak istiyorum.penisimde papülümsü şeyler vardı ve ben bunların siğil olduğunu düşünüyordum.dermatologlara göründüm.siğil değil dediler.levent beye resim attım siğil değil dedi.kime gösterdiysem siğil değil dedi.ben inanamadım.obsesyonlarım bugün kendime zarar verecek kadar büyüdü.elime makas alıp siğil olduğunu düşündüğüm 3 yeri kestim.çok kanadı.ben bundan nasıl kurtulacağım bilmiyorum.siğil olsa bu kadar kanar mıydı onu da bilmiyorum.keserken acıdı çok acıdı.ama çok kolay kesildi.yara bandı koydum.resmen acınacak haldeyim.aranızda siğillerini koparan veya benim gibi kesen var mı ? kestikten sonra çok kanadı mı veya keserken acıdı.var mı bilen ???
    @adanalı, çok büyük bir hata yapmışsın, böyle bir şeyi nasıl yapabiliyorsun kendine Bence acilen dermatologa tekrar görün yaptıgın cok cahilce... çok uzuldum.

Durum
    sempatik çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kardeş geçmiş olsun, nur topu gibi yeni siğillere hazır ol.

Durum
    Banlı Üye

Alıntı sempatik çocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş geçmiş olsun, nur topu gibi yeni siğillere hazır ol.
    aslında bir yönden bunun için yaptım.tekrar çıkarsa siğil olduğuna kanaat getirecem.ya tekrar çıkmazsa ? o zaman da laten kalabilir cümlesine takılı kalacağım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

aslında bir yönden bunun için yaptım.tekrar çıkarsa siğil olduğuna kanaat getirecem.ya tekrar çıkmazsa ? o zaman da laten kalabilir cümlesine takılı kalacağım
    Çok saçma bir yöntemle bunu denemişsin, tekrar çıkması icin kanatman gerekmiyordu. Doktora gittin mi?

Durum
    Osman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Abicim geçmiş olsun. Doktorların lafına güveneceksin. Hem bu makasla kesme olayı hiç olmadı. Keşke yapmasaydın.

Durum
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Destek Ekibi

@adanali sendeki büyük cesaret, neden doktorlara inanmıyorsun bunu anlamadım?

Durum
    Banlı Üye

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @adanali sendeki büyük cesaret, neden doktorlara inanmıyorsun bunu anlamadım?
    ben de doktorum.ama konu kendim olunca kendi kendimin doktoru olup inanamıyorum başkasının dediğine.obsesif bir kişiliğim var.bu yaptıklarım da kompülsiyon

Durum
    Banlı Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok saçma bir yöntemle bunu denemişsin, tekrar çıkması icin kanatman gerekmiyordu. Doktora gittin mi?
    evet çok saçma bir yöntemdi ama kendimi alıkoyamadım.doktora gitmelik bir durum yok.milimetrik noktalardan kanamalar oldu.hemen pıhtılaştı zaten.

Durum
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Destek Ekibi

ben de doktorum.ama konu kendim olunca kendi kendimin doktoru olup inanamıyorum başkasının dediğine.obsesif bir kişiliğim var.bu yaptıklarım da kompülsiyon
    anladım hocam pekala şimdi ne yapmayı düşünüyorsun?

Bu Konu için Etiketler