Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep olanlar yardımcı olabilir mi?

Durum
    Define - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Leep olanlar yardımcı olabilir mi?

Arkadaşar leep sonucum geldi. Sonuca göre alınan parça tamamen temiz çıkmış. Bunun üzerine eski alınan parçalara tekrar bakılmış cin 1 ve cin 2 çıkmış. Ama leep sonucunda bunlar çıkmadı. Boşuna mı ameliyat olmuş oldum anlamadım. Leep sonuçlarınız önceli biyopsi sonuçlarınızla uyumlu muydu?

Ayrıca doktor hpv virüsünün uçuk gibi olduğunu bağışıklık güçlü olduğu sürece sonuçların temiz geleceğini ama düştüğünde tekrar çıkabileceğini söyledi. Atın beni denizlere...

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Leep olanlar yardımcı olabilir mi?

Uçuk virusu kalici hpv ise atilabilen bir virus daha bunu kaç defa tekrar etcez doktorlar hiç mi makale okumaz bir de en fazla 3 defa ust uste temiz negatif gelirse tamamen virus atilmis sayilir.

Durum
    Define - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uçuk virusu kalici hpv ise atilabilen bir virus daha bunu kaç defa tekrar etcez doktorlar hiç mi makale okumaz bir de en fazla 3 defa ust uste temiz negatif gelirse tamamen virus atilmis sayilir.
    Evet forumda defalarca söylendi ama doktorların bir kısmı sanırım buna inanmıyor. Atılabildiğini söylüyorlar dedim. Bağışıklığın iyi olduğu sürece ortaya çıkmıyor. Oralar düşünme dedi. Öneri ilacınız varmı diye sordum. İmmun44 alabilirsin ama mucize yaratmaz dedi.

Leep olanlardan cevap bekliyorum arkadaşlar😭

Durum
    aşk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ya bana da leep yapıldı ama bende cin 1 /2/3 vs bişey yoktu semer lerde yoğun inflamasyon ve hücre değişikliliği olarak çıkmıştı hoca kolkoskopi yaptı saat 3 yönünde varmış bişeyler parça almadan direk leep işlemi ile olayı çözdü bende leep oldum şimdi sonuç bekliyorum 21 inde kontrol var belki benimde temiz gelecek bilmiyorum ki : /

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Üst üste temiz negatif gelirse hpv atılmış sayılır demişsiniz arkadaşlar yani hpv testi yaptırınca ilk çıkan negatif sonucumuza güvenmicek miyiz bu ihtimal aklıma gelmemişti (( peki ne kadar zaman aralıklarla hpv testi yaptırmalıyız

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üst üste temiz negatif gelirse hpv atılmış sayılır demişsiniz arkadaşlar yani hpv testi yaptırınca ilk çıkan negatif sonucumuza güvenmicek miyiz bu ihtimal aklıma gelmemişti (( peki ne kadar zaman aralıklarla hpv testi yaptırmalıyız
    Hayır güveneceksin elbette ama hpv testleri 3 yılda bir tekrarlanabiliyor, yani yaptırabilirsin doktor da 3 yılda bir yaptırmanı isteyebilir.

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba Arya peki pozitif çıkarsa ne kadar zamanda bir yaptırmak lazım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arya peki pozitif çıkarsa ne kadar zamanda bir yaptırmak lazım
    Böyle bir bilgi yok açıkçası ben de bilir kişi değilim ama ben pozitif çıksaydım bi 6 ay sonra hala siğilim yoksa tekrar test yaptırırdım