Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV maddi manevi çöküntü

Durum
    ayşe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV maddi manevi çöküntü

Haziran ayından beri HPV olduğumu, üç aydır da cin2 teşhisim olduğunu biliyorum. tip 18 33 taşıyorum. AHCC ve diğer bağışıklık güçlendiricileri kullanmama ragmen içim hiç rahat değil. tip 16 taşıyıcısı bir kadın tanıdığım 4 yıldır bir süre AHCC kullanmasına, sağlıklı yaşamasına rağmen HPV'li ve bunu öğrenmek moralimi aşşırı düşürdü. Biliyorum, herkesin vücudu farklı ancak hem cinsel perhiz yapıyorum ki bu pekçok partneri olmuş ben için çok zorlayıcı hem de supplementlere, bitki çaylarına,bilmem nelere hem para hem vakit ayırıyorum. İşsiz olmam dolayısıyla bütçem çok zorlanıyor. Kısacası sonuç alamayacaksam bunları yapmak istemiyorum, ölü yatırım gibi geliyor. Çok üzgünüm, korunmasız ilişkiye girdiğim yalnızca üç kişi var ve güvendiğim için kendime çok kızgınım. Psikolojik destek almam gerekiyor belki ama yol yine aynı yere çıkıyor dostlar: PARA

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV maddi manevi çöküntü

Valla bu forumda 4 yıl ahcc kullanıp 4 yıldır hpv pozitif olan biri yok, en fazla 1 yıl kullanan var.

4 yıl nasıl negatif olamamış şaşırdım. Otoimmun rahatsızlığı olabilir dahası 4 yıldır ilişkiye girip yeni tipler kapıyor olabilir vb şeyler.

Ahcc ölü yatırım gibi geliyor olabilir belki sana ama bu alanda kendini ispatlamış bir takviye. Birde tek bir kişiye göre böyle düşünmüşsün ama ahcc sayesinde negatif olan onca insanı ve pozitif gelişmeleri düşündün mü? neye odaklanırsan onu görürsün... Yani bir insanın yabancı kaynaklardan araştırıp, bilimsel yazıları okuyup, buradaki yazıları, negatif olanlarımızın yazısını okuyup ölü yatırım gözüyle bakma ihtimalinden ziyade insanlar genelde umutlanıyorlar ve %100 kesin cözüm olmasa da %80 başaracaklarına ve negatif olacaklarına inanarak bunu kullanıyorlar, hepimiz gibi. Ben de böyle kullandım ama inancımı hiç yitirmedim, pozitif düşünmek ve sürekli kuruntuları çekmemek önemli. Mutluluk da bağışıklığı artıran bir şey sonuçta.

Sonuç alıp almayacağını burda kimse sana söyleyemez ben de dahil. Sadece elimizde veriler var. Çoğumuz negatif oluyoruz. Sen negatif olamayacağına dair inancın tamsa o zaman neden kullanıyorsun.. Kimse senin önüne bir hap koyup bunu 1 kere iç her şey geçecek gibi bir şey garanti edemez, doktorlar bile. Bütçeni zorluyorsa şu aşamada daha beslenmeye yönelik şeylere ağırlık verebilirsin brokoli ye mesela, yeşil biber ye, yeşil çay iç, propolis kullan bunlar da olur ama dediğim gibi..

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

arkadaşını foruma davet edebilir misin? 4 yıldır ahcc kullanıp sağlıklı beslendiği halde atlamayan bir kimseyi dinlemek isteriz.
    siz de umutsuzluğa düşmeyin, ahcc kullanmadan sadece yeşilçay ve propolisle negatif olan üyelere rastlamıstım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc türkiye'de son 1 bucuk yıllır yasallaştı bu arada işin ilginç yanı. Ben de dinlemek isterim valla gelirse iyi olur şaşırtıcı çünkü.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc türkiye'de son 1 bucuk yıllır yasallaştı bu arada işin ilginç yanı. Ben de dinlemek isterim valla gelirse iyi olur şaşırtıcı çünkü.
    Ben de sanmıyorum abi yeni tiplerle karsılasmıs olabilir büyük ihtimalle