Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merhaba taze hpv

Durum
    Sultan0618 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba taze hpv

Merhabalar ben daha dün öðrendim test sonucum pozitif tipim 45 dün dünya benim baþýma sanýrým yýkýldý hayatýmda ilk defa âþýk oldum adam jigola cýktý tabi ben geç kaldim öðrenmekte onun o renkli hayatý benim hayatýmý siyaha çevirdi nasýl atlatýlýr neler yapýlýr bilmiyorum onda gördüðüm üç adet siðil beni araþtýrmacý yaptý iyiki araþtýrdým saðlýk odaðýndaki hemþire bile hayret etti kendi isteðimle test yaptýrdýðýna bu illetten basil kurtulacaðým onu da bilmiyorum birde neden hep kadýna erkeðe neden hiç bir þey yapmýyor bu illet

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Merhaba taze hpv

Erkekler genelde taþýyýcý konumda oluyor ve maalesef kadýnda daha çok tahribat yaratýyor rahim agzý kanseri gibi uç noktalarý var. Zaten rahim aðzý kanserlerinin %95i veya daha fazla oraný hpv'den sorumlu. Sadece hpv deðil bünyenle de alakalý, sigara-alkol durumu da etki ediyor tabii ki.

Hem jinekologlar hem dermatologlar ilgileniyor her ikisine de gidebilirsin.
    Çok iyi beslenmeye baþlamaný ve maddi durumun el veriyorsa ahcc'yi araþtýrmaný ve düþünmeni tavsiye ederim.
    Bol bol kefir iç, yeþil çay iç, kivi ve yeþil çarliston biber ye, brokoli ye, çok çok þekerli þeylerden uzak dur. Ahcc olmasa da bir gün bunu atlatacaksýn ömür boyu vücutta kalmýyor, ahcc daha kýsa surede hpv'den kurtulmaný saðlýyor. O yüzden bozma moralini bu hastalýk geçecek. Kendine 1-1bucuk yýl ver.

Durum
    Yeni Üye

Teþekkür ederim alkol yok ama sigara var daha dikkat edecegim artik insallah tamamen kurtuluruz bundan

Durum
    aþk06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

sultaným geçmiþ olsun bacým kader arkadaþým el ele omuz omuza verip kurtulucaz inþallah

Durum
    Yeni Üye

Ah benim güzel bacim kader arkadaþým insallah kurtulacaz zaten yanýndaydým þimdi tamamen yanindayim