Alıntı Pokemon6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçmiş olsun melvin. Kaç yaşında aşı oldun ve aşı olmadan önce herhangi bi cinsel temas olmuş muydu onu merak ettim. Yaptirdigin asının markasını hatırlıyo musun ve hangi tipleri içerdiğini. Bende de siğil var ama yinede yaptırmayı düşünüyorum ama koruması 5 yıl flan diyolar o yüzden kafam karışık.
Merhaba cok tesekkur ederim,
Ben 25 yasinda oldum asi daha yeni yeni konusuluyordu. İlk defa iliskiye girmistim hic bilgim yoktu acikcasi. O zamanki Jinekologum dunya tatlisi bir insandi ve bana ben tek esli olsam da karsimdakinin olmayabilecegini o yuzden asi olmam gerektigini soylemisti.
Asinin markasini hic hatirlamiyorum ama o da, baska iki doktor da asinin omur boyu korudugunu soylemisti. 3 kez vurulmustum onu hatirliyorum bir tek bir de cok pahaliydi o zaman su anki fiyati kadardi neredeyse. Hangi tipleri icerdigini falan da inanin bilmiyorum ben asi olmama ragmen bu hastaligin detayini 35 yasimda ogrendim. Asiyi doktorun yonlendirmesiyle birsey bilmeden olmustum. Forumda 4 tipe karsi korudugunu soylediler. Sigil varken etkisi olmayabilir, tedavi olduktan sonra olsaniz daha iyi bence. Sigil cikti ama smearim de temiz, o yuzden belki daha tehlikeli tiplerinden korumus olabilir.