Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV 31 ve 51

Durum
    Gul
    Gul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV 31 ve 51

Merhaba arkadaslar bende haziran 2019da hpv 31 ve 51 oldugumu ogrendim. Smear yaptim temiz cikti 6 ayda bir yaptirmami soyledi dr. Baska bir test yapmadik. Herhangi bir sigil falanda cikmadi ancak HPV den sonra surekli mantar olmaya basladim ilaclar ve sirkeli vajinal dus ile azaliyor ama bitmiyor. ve surekli hastalaniyorum oyle cok ilac kullandim ki omrumde bu kadar kullanmamisimdir. Dun bu siteyi kesfettim ve bende hem sitedeki numaradan hem eczaneden ahcc siparisi verdim 2 ayri markadanda aldim eczaneden aldigimda 45 tablet var, buradan paylasilan numaradan aldigimda 120 tablet daha uygun bir fiyat. Tablet sayisi ciddi farkediyor farkin sebebini henuz bilmiyorum yarin ilaclarim gelecek diye tahmin ediyorum. Tekrar hpv testini haziran 2020 de yapacagiz o surece kadar ahcc yi kullanmaya devam etmeyi dusunuyorum. Umarim o tarihte buraya negatifim yazarim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV 31 ve 51

Gül, selam öncelikle ahcc fiyatı vermiyoruz, yazdığın yazıda o kısmı sileceğim. Bunun sebebi ise buradaki yazılar kaldığı için ilerleyen senelerde fiyat yazılmasından ötürü farklılık olup, yanlış anlaşılmayı önlemektir

Forumdan aldığın ahcc'yi günde 3gr kullanmalısın. Yani 6 kapsüle tekabül ediyor günlük, bilgin olsun Bu arada çok geçmiş olsun tip 51'i forumda 2-3 kişi taşıyor bence biraz dirençli bir tip, en kısa zamanda negatif olursun inşallah beslenmene falan çok dikkat et, ahcc kullanıyorum diye salma kendini

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: HPV 31 ve 51

Arya’nın önerdiği ahcc markasını kullan burdaki çoğunluk onu kullandı. Bende de tip 51 var sadece ve siğil yapıyor bilgin olsun