Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat içi siğil

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Makat içi siğil

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sorunun yaşayan arkadaşlar bi gün belki okurlar rahatlamaları için bilgilendirme yapmak istiyorum sayın Dr Levent beye sordum Allah ondan razı olsun içime su serpti bağırsaklara siğil sıçramazmış kanser de olmazsınız korkmayın dedi böyle hiçbir karşılığı olmadan insanlara yardımcı olan insanları Allah korusun Levent hoca ve sitenin kurucusu sevgili @Arya sizler sayesinde bilinçleniyoruz motivasyonumuz yükseliyor iyiki varsınız
    Çok sevindim böyle hissetmene, motivasyonunuz hep yüksek olsun

Durum
    Melvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tesekkur ederim Umudum var

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Melvin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba benim de makat bolgemdeydi sigil jinekologum yakti ama ic tarafta var mi bilmiyorum, kime gittiniz yani genel cerrahi mi yoksa ozel bir bolume mi?
    Ben praktoloji uzmanına gittim. Makat içi sorunlarla ilgilenen bi bölüm oluyor.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Piuuu89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben praktoloji uzmanına gittim. Makat içi sorunlarla ilgilenen bi bölüm oluyor.
    Cok tesekkur ederim, tekrarladi on tarafa da sicradi sanirim ahccye basladim herseyi yapmaya calisiyorum ama henuz 1 ay falan oldu etki etmedi sanirim gittikce daha cok panikliyorum sakin kalmak istiyorum stres olmasin diye ama cok zormus

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Melvin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok tesekkur ederim, tekrarladi on tarafa da sicradi sanirim ahccye basladim herseyi yapmaya calisiyorum ama henuz 1 ay falan oldu etki etmedi sanirim gittikce daha cok panikliyorum sakin kalmak istiyorum stres olmasin diye ama cok zormus
    Melvin şimdi böyle zor zamanlar yaşıyorsun farkındayım ne kadar üzüldüğünün ama tüm bunlarla uğraşırken bir gün geçeceğini, hayatında ömür boyu bunla uğraşmayacağını lütfen unutma. Makat siğili konusunda çok bilgim olmadıgı için çok yardımcı olamadım.

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Melvin makatın etrafındaki siğillerddn kurtulmadan makat içi muayene olma çünkü makat içinde yoksa bile anüsün etrafındaki siğiller muayene ile içeri taşınabilir. Elini sokuyor önce doktor sonra anoskopla bakıyor

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Piuuu89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melvin makatın etrafındaki siğillerddn kurtulmadan makat içi muayene olma çünkü makat içinde yoksa bile anüsün etrafındaki siğiller muayene ile içeri taşınabilir. Elini sokuyor önce doktor sonra anoskopla bakıyor
    Tesekkur ederim, simdi yeni iyilesti ama sanirim bi kac tane kaldi, one de sicradi gibi hissediyorum bugun bi dermatologa gittim ama ben ilgilenmiyorum genel cerraha git deyip gonderdi beni apar topar muayene bile etmedi, koter olmak istemiyorum anestezi yuzunden, kriyi icin gelmistim dedim o ise yaramaz dedi, dinlemedi de zaten , kime gidecegimi, ne yapacagimi bilmiyorum su an arafta gibiyim

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Stres yapma bu siğillerin en büyük düşmanı stres. Ne kadar sıkarsan kendini o derece çoğalıyor öncelikle kendine bir doktor belirle ilk işin bu olsun sonra da korkma sakın git kurtul bütün siğillerinden. Hepsi geçecek bunu unutma hepsinden kurtulacaksın siğil olup ömrünün sonuna dek bununla yaşayan hiç kimse yok. Geçen forumda 2 sene önce yazılanlara baktımçok aktif olan o kadar çok korkuyla yazan arkadaşlar var ki ne olacak ne yapacağız nasıl kurtulacağız diye ve şuan hiçbirinin adını göremiyorum sıkıntıları devam etseydi hala burada olurlardı eminim evet zor bir süreç bende o süreçteyim ama inanıyorum hepsi geçecek vücuduna güven sen başarırsın biz başarırız şükredelim ki bu forum var iyiki arya var bu site bana çok şey kattı artık bambaşka bakıyorum siğillere hpvye. En önemlisi moral onu yüksek tut ve tabiki bağışıklığını da

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melvin şimdi böyle zor zamanlar yaşıyorsun farkındayım ne kadar üzüldüğünün ama tüm bunlarla uğraşırken bir gün geçeceğini, hayatında ömür boyu bunla uğraşmayacağını lütfen unutma. Makat siğili konusunda çok bilgim olmadıgı için çok yardımcı olamadım.
    Arya yazdigini simdi gordum kusura bakma, evet en buyuk dayanagim burda atlatan insanlar, guzel hikayeleri okuyup onlarin yaptiklarini yapmaya calisiyorum inaniyorum gececek, yanlis bisey yapip sureci uzatmaktan korkuyorum bir tek, toparlanacagim stres ve uzuntunun daha beter yaptigini biliyorum

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Almeda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stres yapma bu siğillerin en büyük düşmanı stres. Ne kadar sıkarsan kendini o derece çoğalıyor öncelikle kendine bir doktor belirle ilk işin bu olsun sonra da korkma sakın git kurtul bütün siğillerinden. Hepsi geçecek bunu unutma hepsinden kurtulacaksın siğil olup ömrünün sonuna dek bununla yaşayan hiç kimse yok. Geçen forumda 2 sene önce yazılanlara baktımçok aktif olan o kadar çok korkuyla yazan arkadaşlar var ki ne olacak ne yapacağız nasıl kurtulacağız diye ve şuan hiçbirinin adını göremiyorum sıkıntıları devam etseydi hala burada olurlardı eminim evet zor bir süreç bende o süreçteyim ama inanıyorum hepsi geçecek vücuduna güven sen başarırsın biz başarırız şükredelim ki bu forum var iyiki arya var bu site bana çok şey kattı artık bambaşka bakıyorum siğillere hpvye. En önemlisi moral onu yüksek tut ve tabiki bağışıklığını da
    Tesekkurler Almeda cok cok haklisin, bu hafta hallederim bu isi diye cok umitliydim sadece cmt gidebiliyorum doktora, adam beni apr topar gonderince bakmadan hem cok zoruma gitti hem ne yapcagimi bilemedim aynen topsrlayacagim kendimi, doktor bulmam lazim dedigin gibi sonra da praktologa gidecegim ice de sicradi mi diye