Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayata küskün bir hpvli

Durum
    Blackrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hayata küskün bir hpvli

Mrblar arkadaslar 4 ay önce eylülün ilk haftası genital bölgemde şiddetli bir kaşıntı başladı ben kuaföre gttiğim ağdadan genital bölgenin tahrişidir diye hem kaşıdım dayanamadım ayrıyeten mantar kremi sürdüm kaşıntısını alsın diye ertesi sabah uyandım pıtır pıtır bir sürü et parçası😔anneme gösterdim mantardır dedi geçiştrdık gecer umuduyla baktım hala devam ediyor doktora gttim hayatımda ilk defa 25 yasında kadın doğum doktorunda muayene olacagım ve o kontrol masasına yattım kendimi çok kötü hissettim kadın hpv dedi koter yapılması lazım aç gel dedi genel anestezi yapılacak dedim nasıl olur kuaförden sonra bu sekilde oldum sadece cinsel ilişki dedi baska acıklaması yok surat beş karış kendimi o kadar suclu kötü hissettimki çıkar çıkmaz ağladım aileme ne derim... Daha sonra netten araştırmalar kanser kurtulusu tedavisi yok aids kadar tehlikeli allahım kafayı yedim sürekli her saat bası ağlıyrm gözüm yüzüm bacaklarımda stresten sişmelerde tadı tuzu oldu hastameye git serum ye ekstra birde bunlar çabası daha sonra ankarada özel bir hastaneye gttim koter olmaya karar verdim koter imi yaptırdım doktorum geotipleme yapmadı sadece smear baktı 10 gün sonra kontrol sonuc hersey temiz doktorun unuttuğu değil gözden kaçırdığı 2 minik siğilim kaldığını söyledim siğil miğil değil kendi dokun dedi geciştrdi neyse çıktım yaralarıma kremler sürüyrm tam iyileşme 20 gün oldu ve 2 siğil daha 😔😔sonra vajina iç kenarlarında kesik kesik et parcası seklinde siğiller yine kalmıs olanlar yeniden delirmiş sekilde büyüdüler ve kasınıyor lar cumartesi tekrrdan doktora gidecegm bu arada imutor komoleks ve ahcc kullanmaya baslayalı 1 hafta oldu son çarem bunlar kaldı.... Ekstra ağzıma hergün telefonun flaşıyla 20 30 40 kere rahat bakıyrm acaba orda da birseyler varmı korkusu.... Bu arada erkek arkasımla aynı anlarda siğil çıkarmaya basladık onda da yoktu aynı zamanlarda basımıza geldi onun tiplemesine bakıldı 6 ve 18 çıktı muhtemelen bende 6 ve 18 tasıyorum işin kısası delirmek üzereyimmm psikolojik olarak çöktümmmmmm ihtimaller üzerine kurulu bir hastalık kansrr olabilirsinde olmayabilirsinde her doktorun dedipi bu gecerbilirde kalabilirde kalırsa ilersi için kötü aşıyı bazıları ol diyor bazıları vucuduna almıssın bşr faydasını göremezsin BİRGÜN BENDE SEVGİLİMDE NEGATİF OLACAKMIYIZ BEN KAFAYI SIYIRMADAN KURTULACAKMIYIM MORALE O KADAR İHTİYACIM VARKİ... AİLELERİMİZ TANISTI SÖZLENDİK AMA İKİMİZDE UMUTSUZ VAKA. CEVREMDE O KADAR ÇOKLU İLİŞKİ YASYAN VAR ONLARA BİRSEY OLMADI BENİ BULDU DELİRİYORUMMM

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hayata küskün bir hpvli

Vücuttan atılmaz diyen doktorlar yeni gelişmeleri araştırmaları takip etmeyen doktorlar vücuttan atıldığı kanıtlanmış.Eğer düzenli smear testi yaptırırsan kanser olma ihtimalin de yok ufak bi değişimde müdahale edip kesiyorlar o parçayı temizleniyor zaten.Bende ilk öğrendiğimde senin gibiydim hatta acile gidip sakinleştirici iğne yaptırmıştım 😅 Sonra kendime geldim o kadar çok hastalık türü varken bize bu basit virüsün bulaşması şans bile sayılabilir bu açıdan düşün

Durum
    Yeni Üye

Umarım atarım melena allah derdi verdi caresini de verecek inş hepimiz kurtulalım tez vakitte

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hepimiz bu süreçleri yaşadık canım bir gün vücudundan atacaksın emin ol. Ağzını sürekli incelemeyi bırak bence çünkü ağız yapısı çok farklı burda bir sürü kişi ağzında siğil var sandı ama doktorlar hep yok dedi, ağızda siğil çıkabilir evet ama oran düşük oral hpv'nin.

Durum
    Yeni Üye

İnşallah canım İnş o kadar çok istyrm ki bir an önce bitsin gtsin hergün umutla uyanıyorum gün bitimine içimi alan skıntıyla bitiriyorum ve gercekten kanser olmak istemyrm Allah kimseyi sağlığıyla sınamasın gerckten hem manevi hemde maddi açıdan oldukça yıpratıcı

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Blackrose endiselenme, vücuttan atılmıyor olsa her bagisiklik dustugunde tekrarlamasi gerekirdi seneler sonra bile bende bi doktorun yazisini okumustum biyerde seneler gectikce bagisiklik sistemine karsi daha gucsuz ve savunmasiz kaliyormus hpv bu arada sakin ama sakin negatif olana kadar cinsel iliskiye girmeyin, korunarak bile girmeyin.. kafana takma canim ve mutlaka genotipleme yaptir

Durum
    Yeni Üye

Valla öpüşmeye korkar oldum cinsellik benim için suan btti siz negatif oldunuzmu... Takmayayım desemde deli düşünceler dürtüklüyor sanki hiç btmeyen kabus gibi

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

bir gece anlattığınız gibi çoğaldi o kısmı anlayamadım. arkadaşların dediği gibi hepimiz benzer süreçten geçtik. buradaki tavsiye kulak ver. tipleme yaptır , kalanları yaktır. varsa sigara alkolü de bırakın

Durum
    Tip3139erkegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Partnerinizle cinsel birlikteliğiniz var mı? Yoksa sarılma öpüşme gibi bir şekilde mi birbirinize geçirdiniz acaba.
    Ayrıca korkmayın 2 sene cinselliğe ara verip tedavinizi olun. Enfeksiyon kapıp aşı olarak negatif olan var hemde en tehlikeli tiplerden 16 mı 18 ile 52 taşıyan birisi. Korkmayın hiv veya aids değilsiniz kaldıki onlar bile korkulacak değil artık bunu siğil yapan grip gibi düşünün virüs sadece ve geçecek tıpkı grip olduktan sonraki gibi merak etmeyin.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Tip3139erkeği, ''Sarılma, öpüşme, tokalaşma, yüzme, tuvalet kullanma, yanaktan öpme'' tarzı şeylerle hpv bulaşmaz. Lütfen bilgi kirliliği olmasın. Hpv cinsel yolla bulaşır, sürtünmeyle vb şeylerle bulaşır.