Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğiller çıktı

Durum
    meth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Unhappy Siğiller çıktı

Arkadaşlar Merhaba,

23 yaşındayım korunmasız ilişkim olmadı fakat yaklaşık 3 ay önce kasığımda sivilcemsi sert iğne ucu kadar bir şişkinlik vardı ben onu kopardım ama kanama olmadı. daha sonra aynı yerden daha büyük yassı hafif pembe ama sert olmayan et beni tarzında bi şişkinlik daha çıktı genel cerraha gösterdim krem yazayım dedi tatmin olmadım cildiyeye gittim cildiyedeki doktor hanım direkt yaktı bu hpv mi diye sordum evet dedi tiplendirme yapar mısınız dedim erkeklerde belli olmaz karına aşı vurdurursun dedi. yaktığı yer 4 gün sonra düşmüş sadece yanık olan yerde yeni deri pembeliği var.

o kadar dikkat etmeme rağmen kaşıntıyla baktım testislerimin orda çok iğne ucu kadar 2 tane daha var. bundan nasıl kurtulabilirim başka yerlerime yayılır mı cok pinpirikliyim stress oluyorum konu hakkında bilgisi olan cevaplayabilir mi?

ve kıl temizliğimi nasıl yapacaüom doktorlar jilet ağda tüy dökücü kullanmayın diyorlar

Durum
    Jeanvaljean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Siğiller çıktı

Alıntı meth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

23 yaşındayım korunmasız ilişkim olmadı fakat yaklaşık 3 ay önce kasığımda sivilcemsi sert iğne ucu kadar bir şişkinlik vardı ben onu kopardım ama kanama olmadı. daha sonra aynı yerden daha büyük yassı hafif pembe ama sert olmayan et beni tarzında bi şişkinlik daha çıktı genel cerraha gösterdim krem yazayım dedi tatmin olmadım cildiyeye gittim cildiyedeki doktor hanım direkt yaktı bu hpv mi diye sordum evet dedi tiplendirme yapar mısınız dedim erkeklerde belli olmaz karına aşı vurdurursun dedi. yaktığı yer 4 gün sonra düşmüş sadece yanık olan yerde yeni deri pembeliği var.

o kadar dikkat etmeme rağmen kaşıntıyla baktım testislerimin orda çok iğne ucu kadar 2 tane daha var. bundan nasıl kurtulabilirim başka yerlerime yayılır mı cok pinpirikliyim stress oluyorum konu hakkında bilgisi olan cevaplayabilir mi?

ve kıl temizliğimi nasıl yapacaüom doktorlar jilet ağda tüy dökücü kullanmayın diyorlar
    Geçmiş olsun @meth. Bilgilenmek, moral bulmak ve tedavi yollarını öğrenmek için doğru yere geldiğini düşünüyorum. Buradan öğrendiklerim kadarıyla ben de Hpv olduğunu düşündüğüm peniste minik bir çıkıntının gerçekten HPV olup olmadığını, öyleyse hangi tipte olduğunu öğrenmek için özel labaratuara gideceğim. Inşallah değildir ama aksi durumda bağışıklığı kuvvetlendirmek ve siğil çıktıkça da onları doktora yok ettirmek gerekiyor. Forumda @arya başta olmak üzere sana yardım edecek pek çok kişi var. Tüylere gelince makina sanki en mantıklı çözüm gibi. Cildi tahriş ettiğinde yayılma riski yüksek.
    Son olarak stres düşmanımız, moral en büyük yardımcımız. HPV nın vücuttan atıldığını okudum burada. Inşallah en kısa sürede herkes şifa bulsun.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Karina asi yaptirirsin nedir yaa.. bu mu yani buldugu cozum (!) ayrica evlenene kadar hayatina kimse girmeyecek mi herkese asi mi teklif edeceksin ki zaten asi da sadece 4 tipe karsi koruyor ya sendeki asisi olmayan tipse? Neden onemsemiyor doktorlar sinir oluyorum.

Negatif olmaya bakacaksin hepimiz ayni surecleri yasadik zamanla geciyor emin ol atlatirsin biraz cabalarsan.

Tuy konusunda haklilar derini tahris etmemen gerekiyor ben hep diyorum sakal kisaltma makineleriyle sifirlayin tuylerinizi o deriye hasar vermiyor kokune bisey yapmiyor cunku

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Jeanvaljean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun @meth. Bilgilenmek, moral bulmak ve tedavi yollarını öğrenmek için doğru yere geldiğini düşünüyorum. Buradan öğrendiklerim kadarıyla ben de Hpv olduğunu düşündüğüm peniste minik bir çıkıntının gerçekten HPV olup olmadığını, öyleyse hangi tipte olduğunu öğrenmek için özel labaratuara gideceğim. Inşallah değildir ama aksi durumda bağışıklığı kuvvetlendirmek ve siğil çıktıkça da onları doktora yok ettirmek gerekiyor. Forumda @arya başta olmak üzere sana yardım edecek pek çok kişi var. Tüylere gelince makina sanki en mantıklı çözüm gibi. Cildi tahriş ettiğinde yayılma riski yüksek.
    Son olarak stres düşmanımız, moral en büyük yardımcımız. HPV nın vücuttan atıldığını okudum burada. Inşallah en kısa sürede herkes şifa bulsun.
    teşekkürler @arya cevap verirseniz çok sevinirim bağışıklığım da iyidir normalde bu virüsün genel immün sistem ile bağlantısı olduğunu zannetmiyorum.

her virüste olduğu gibi bu virüsü de vcudun tanıyıp mücadele etmeyi öğrenmesi lazım bu süreç sanırım 2 yıl ?

peki sorum şu bu 2 yıl boyunca ben yaktırdıkça bunlar yeniden mi çıkacak ?

Durum
    Yeni Üye

doktorlar bu konuda ya bilgisiz ya da umursamıyorlar maalesef

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Bagısıklıkla cok alakası var bence çünkü ben o kadar kötü bi zamanımda onlarla karsılasmıstım ki ..üzüntü sıkıntı stresle birlikte bunlarında ortaya cıktıgını düşünüyorum bunlar bagısıklıgı düşürücü etkisi olan seyler cünkü

Durum
    Yeni Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bagısıklıkla cok alakası var bence çünkü ben o kadar kötü bi zamanımda onlarla karsılasmıstım ki ..üzüntü sıkıntı stresle birlikte bunlarında ortaya cıktıgını düşünüyorum bunlar bagısıklıgı düşürücü etkisi olan seyler cünkü
    evet benimde stressli olduğum bir vakitte çıktı ama benim bahsettiğim genel bağışıklık ile alakası olmaması.

yani vücut düşünce kanser gibi bi anda çıkıyorlar sonra bunları dondurtup yayılmasını engellersek önüne geçebiliyor muyuz