Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv olabilir mi?

Durum
    Define - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv olabilir mi?

Arkadaşlar merhaba bi arkadaşımın vajina içinde et beni gibi bişiler çıkmış. Tarifine göre pirinci dik koymuşsun gibi düşün sarkan et parçaları. Siğile benzemediğini söylüyor. İnternetten siğil fotolarına bakmış ama benzetememiş. Sizce hpv olabilir mi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv olabilir mi?

Pirinci dik bi biçimde koymuşsun tarifi mükemmelmiş yalnız Açıkçası sanmıyorum. Ama vajina içindeki siğil şekli farklı gözükebilir, dış genitaldeki gibi durmuyor olabilir. Böyle bi ihtimal de var. En iyisi ----> Doktora gitmek.

Durum
    Define - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pirinci dik bi biçimde koymuşsun tarifi mükemmelmiş yalnız Açıkçası sanmıyorum. Ama vajina içindeki siğil şekli farklı gözükebilir, dış genitaldeki gibi durmuyor olabilir. Böyle bi ihtimal de var. En iyisi ----> Doktora gitmek.
    Evet tarifinden dolayı direk gözde canlanıyor 😆Doktora gitmiş. Doktor hpv olabilir biyopsi almış sonucu görelim demiş. Parça almış ama smear almamış. Bilen vardır belki diye sorayım dedim

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Define Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bi arkadaşımın vajina içinde et beni gibi bişiler çıkmış. Tarifine göre pirinci dik koymuşsun gibi düşün sarkan et parçaları. Siğile benzemediğini söylüyor. İnternetten siğil fotolarına bakmış ama benzetememiş. Sizce hpv olabilir mi?
    Ben internette o anlattıgina benzeyen sigiller görmüştüm hatta makatta sigil yazarsaniz direk pirinci dik koymussun gibi sigil görselleri cikiyor. Makat ici vajina ici sigilleri oyle olabilir. Zaten o bolgede et beni cikmasi pek karsilasilan bi durum degil. Arkadasinizin acilen bi kadin doguma gozukmesi lazm