Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkek olarak test yaptırmalımıyım ?

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Erkek olarak test yaptırmalımıyım ?

Ankara'da onerecegınız bi yer var mı acaba ayrıca fiyat bılgısı olan ortalama soylesın son olarak tedavi aşamasındada ankara hakkında yardımcı olacak varsa sevınırım

Durum
    umutışığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Erkek olarak test yaptırmalımıyım ?

Ankarada bildiğim bir düzen laboratuvarı var oda siğilden örnek alıp çalışıyor diye biliyorum 300-400 lira arası.Sürüntü örneği alan bir yer bildiğim kadarıyla yok.

Durum
    sempatik çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı umutışığı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankarada bildiğim bir düzen laboratuvarı var oda siğilden örnek alıp çalışıyor diye biliyorum 300-400 lira arası.Sürüntü örneği alan bir yer bildiğim kadarıyla yok.
    Siğilden nasıl örnek alıyor? Neşterle falan kesiyor mu siğili?

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı umutışığı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sempatık çocuk Ankara'da yaktırma anaskopla bakan bi yer var mı?

Durum
    sfnyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    SF

bir erkek olarka mantigim su,
    alsan da almasanda bunlarin hepsinin tedavi yontemleri iyilesme ya da iyilesememe surecleri ayni, immun sistemi guclendirmeye calisiyoruz kriyolar filan zaten ilk duydugumda baya uzulmustum sonradan toparladim kendimi cikip simdi o testi yaptirirsam yuksek risk grubundan da birsey cikabilir ve bu sadece moral bozuklugu olur benim icin. yuksek cikti diye acilen tedavi olabilecegim bi yontem yok olsa zaten simdi yapardim . o yuzden moral bozmamak direk boyle devam etmek en iyisi. ogrenmek bir sey katmiyor ogrenmemek daha huzurlu

Durum
    Osman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tabii bu da bakış açısı.

Durum
    Berk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı sfnyc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir erkek olarka mantigim su,
    alsan da almasanda bunlarin hepsinin tedavi yontemleri iyilesme ya da iyilesememe surecleri ayni, immun sistemi guclendirmeye calisiyoruz kriyolar filan zaten ilk duydugumda baya uzulmustum sonradan toparladim kendimi cikip simdi o testi yaptirirsam yuksek risk grubundan da birsey cikabilir ve bu sadece moral bozuklugu olur benim icin. yuksek cikti diye acilen tedavi olabilecegim bi yontem yok olsa zaten simdi yapardim . o yuzden moral bozmamak direk boyle devam etmek en iyisi. ogrenmek bir sey katmiyor ogrenmemek daha huzurlu
    Benim ilk gittiğim doktor da aynı şeyi söyledi. Ayrıca doğruluğundan şüpheliyim ama bu hastalığın tedavisi için açıklama yapan bir hastanenin bilgilendirme bölümünde örneğin anal bölgede çıkan HPV'lerin sadece 6 ve 11 gibi zararsız tipler olduğu belirtilmekte.

"Makat Siğili (Kondilom) Nedir?
    HPV virüsü yaklaşık 100 farklı türü olmasına karşın anal ve genital bölgede görülen tip 6 ve tip 11 neden olmaktadır.
    Makat Siğili Probleminden Ameliyatsız Yontemlerle Kurtulun!

Durum
    akbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kesinlikle katılmıyorum bu görüşe. Her lezyon siğil olmayabiliyor ve tip incelemesi için laboratuvara gönderildiğinde hpv negarif gelebiliyor. Bende oldu. HPV konusunda uzman bir prof. kesin hpv siğili dedi ve yüzde 80 şu tip gelecek dedi alıp siğil örneğini yolladı ancak bingo. Hpv negatif geldi. O yüzden kesinlikle sağlam bir laboratuvara yollayın

Durum
    Berk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı akbar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılmıyorum bu görüşe. Her lezyon siğil olmayabiliyor ve tip incelemesi için laboratuvara gönderildiğinde hpv negarif gelebiliyor. Bende oldu. HPV konusunda uzman bir prof. kesin hpv siğili dedi ve yüzde 80 şu tip gelecek dedi alıp siğil örneğini yolladı ancak bingo. Hpv negatif geldi. O yüzden kesinlikle sağlam bir laboratuvara yollayın
    Laboratuvara yolladığınızda 50 TL'lik bir ücret karşılığında HPV (Kondilom) olup olmadığını söyleyen bir patoloji raporu alabiliyorsunuz ama türünü öğrenmek istediğinizde en az 400 TL ödemek durumundasınız.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Berk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Laboratuvara yolladığınızda 50 TL'lik bir ücret karşılığında HPV (Kondilom) olup olmadığını söyleyen bir patoloji raporu alabiliyorsunuz ama türünü öğrenmek istediğinizde en az 400 TL ödemek durumundasınız.
    Aynen öyle.

Bu Konu için Etiketler