Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardimci olun lütfen

Durum
    cansuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yardimci olun lütfen

Merhaba arkadaşlar siteye daha bugün üye oldum ve neyin ne olduğunu çok fazla anlamadım şuan. bundan yaklaşık 1 ay önce genital bölgemde siğillerimin olduğunu farkettim 4 tane ve geçen hafta pazartesi günü özel doktora gittim siğil olduğunu söyledi zaten smear testi aldı ve çarşambaya gün verdi ve bana genel anestezi uyguladılar ve siğillerimi yaktılar daha sonrasında ilaç krem vs vermediler 27 aralığa gün verdiler yani yarın öylece hastaneden çıktım gittim 2 gün duş almadım su ile temas ettirmedim günlük ped kullandım çünkü kabukları soyulduğu için sürekli birşeyler akıyordu oradan ve 4 gün sonra regl oldum ve şuanda hala öyleyim ped çok rahatsız ediyor bi yandan hafif acıyor ve bi yandanda hafiften kaşınıyor kaşınmasının sebebi nedir bilemiyorum umarım tehlikeli bişey değildir. hpv tipimi şuanda bilmiyorum yarın belli olacak herşey. ve tekrarlamaması için bu virüsü vücudumdan atmam için ne yapmam gerekiyor biraz yardımcı olurmusunuz çok çaresizim ve hiç bir bilgim yok.

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Yardimci olun lütfen

Forumda biraz dolanırsan bütün bilgiler mevcut

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Jilet kullanma sakin tuy dokucu de tehlikeli olabilir bazilari deriyi tahris ediyor. Makine..Bagisiklik sistemini guclendirmekle ise basliycaksin. Ahcc denen bir mantar takviyesi var onu 6 ay belirtilen dozda kullancaksin. Yaninda durumun iyiyse eczane de satilan bagisiklik destekleyici al. Bunlara ilave istersen sivi propolis kara çörek otu yesil cay ile bir kombinasyon olusturup sigillerini gozlemle. Cinsellikten negatif olana kadar da uzak dur.

Durum
    Yeni Üye

Bugün hastaneye gittim Doktor hpv tiplemesi yapmamış sadece smear testi yapmış test negatif çıktı hpv tiplemesi üniversite hastanesinde yapılacağını söyledi hpv tipi şuanda bilinmiyor . Doktor riskli bi durumumun olmadığını söyledi sağlıklı yiyecekler yiyip bağışıklık sistemini güçlendirirsem 6 ay içinde %70 -80 atlatacağımı söyledi ahccyi sordum cin2-3 gibi bi durumum olmuş olsaydı önerirdim dedi bağışıklık destekleyici ilaçlarıda sordum hiçbir işe yaramayacağını onların hikaye olduğunu söyledi sağlıklı beslen bir an önce aşını yaptır dedi. Geçen hafta Koter işlemi yapılmıştı bugün fucidin verdi yaranın iyileşmesi için yaralar kendine geldiğinde aldara vereceğini söyledi kafamda deli sorular ha birde ben lazere gidiyordum normalde onada gidemiyorum şuan korkudan öylece kaldı makinayla cesaret edemem onlarda alsın başını gitsin bakalım beni daha neler bekliyo merak ediyorum. )

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Malena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda biraz dolanırsan bütün bilgiler mevcut
    Çözmeye çalışıyorum yavaştan