Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Regli döneminde artan siğiller

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Regli döneminde artan siğiller

Regli döneminde ped tahriş havasız kalmadan dolayı siğiller çıkıyor. Ahcc nin bir kutusunu bitirdim ciddi oranda azalma var fakat regli döneminde artışı nasıl engelleyebilirim. Önerisi olanlar lütfen cevaplarınızı bekliyorum 🙏🏻

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Regli döneminde artan siğiller

Ayni konu bendede var

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Var olani koterle yaktirin cikmasi azalr bence siğil varken adet olduysaniz artmasi normal

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Eğer bakire degilseniz tampon kullanin ama ben adet doneminde siğil de artis ile alakali hiç birsey okumadim duymadim

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer bakire degilseniz tampon kullanin ama ben adet doneminde siğil de artis ile alakali hiç birsey okumadim duymadim
    Kadınlarda bağışıklık sistemi adlı bir yazı da “ İdeal bir bağışıklık oluşması ve dolayısıyla antikorların oluşması için, aşı uygulamalarında dahi adet döngüsü dikkate alınarak zamanlama yapılmasının daha uygun olabileceği dahi düşünülmektedir. “ diyor. Kısa bir kesitini ekledim buraya. Açıkcası bana mantıklı geldi siğil derdim olmadan önce regli öncesi grip enfeksiyon vs. gibi şeylerle uğraşırdım. Okumak isterseniz Linkini ekliyorum
    https://erasmussaglik.com.tr/kadinla...iklik-sistemi/

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Yaziyi okudum da hpv veya siğil ile alakali birsey gormedim ha bir de adet donemi haricinde gebeligin ilk aylari da bagisiklik baskilanir o zaman bile siğil ciktigi duymadim ama siz de ki siğil zaten cikacaksa adet doneminde oldugunuz icin değil zaten çikacak olduğu için cikar bu yuzden pek mantikli gelmedi ya da sizin bagisiklik sisteminiz cok düşük adet doneminde asiri dusuyor çünkü adet sureci herkeste farkli ilerler bireysel farklar vardir çünkü ben zamaninda çok arastirdim bunu inanin adet doneminde siğil artisi olayi olsaydi ben hep adet geciktirici kullanirdim😁😁 bence düzenli ve adam akilli tedavi olun bagisiklik güçlendirici kullanin insalhh tekrarlamaz.

Durum
    Tecrübeli Üye

İnşallaahh🙏🏻

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Pedinizi çok sık degistirmeniz lazim ve dar kiyafetler giymeyin, eger yapabilirseniz hatta ped takmayin pamuklu bezle idare edin dicem ama ozaman evde kalmaniz lazim o donemde

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Ihope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Regli döneminde ped tahriş havasız kalmadan dolayı siğiller çıkıyor. Ahcc nin bir kutusunu bitirdim ciddi oranda azalma var fakat regli döneminde artışı nasıl engelleyebilirim. Önerisi olanlar lütfen cevaplarınızı bekliyorum 🙏🏻
    Malesef benimde oyleydi o konuda yapacak bisey yok regl hpv durumlarinda buyuk bi engel hem sigillerin yakilma asamasinda engel oluyor hem kasinti yapiyor hem yeniden cikma...

Durum
    cansuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef benimde oyleydi o konuda yapacak bisey yok regl hpv durumlarinda buyuk bi engel hem sigillerin yakilma asamasinda engel oluyor hem kasinti yapiyor hem yeniden cikma...
    siğillerimi yaktırdım yaktırdıktan 4 gün sonra regl oldum 6 gün sürdü ve tekrardan baktığımda 5 tane siğilim çıkmış şaka gibi gidip birdaha yaktıracağım