Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu illet beni paranoyak etti

Durum
    Bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu illet beni paranoyak etti

Merhaba, forumunuzu tesadüfen gördüm. Tıpkı siğiller gibi. Aslında tam bir sığır gibi 1.5-2 yıl önce testisimde çıkan siğili "ulan burda et beni mi çıkar" diye görmezden gelmiştim. İşin aslını söylemek gerekirse böyle bir hastalıktan da haberdar değildim o vakitler. Sonra 3-5 tane daha siğil son zamanlarda çıkınca böyle bir illete tutulduğuma kani oldum. Son zamanlarda gırtlağımda hafif bir hassasiyet ve gereksiz fazla tükürük üretimi mevcut. Bunu sigaraya bağlıyor olsam da forumda yazılanları okuyunca "Hiçbir şey yapmadan bir de gırtlak kanseri mi oldum?" diye tribe girdim. Goolge'da sadece tükürüğün fazla üretilmesi üzerine şeylere rastladım bu hususla ilgili bir şeye denk gelmedim.

Şimdi "Bir doktora görün" diyebilirsiniz. Evet bunu ben de düşündüm lakin sağolsunlar 5000 lira Gss Prim borcu çıkardıkları için ne yazık ki bu sağlık hizmetlerinden faydalanamıyorum. Özel sağlık sigortam da yok üzerine aksi gibi işsizim. Sirkeyle falan çözüm bulmaya çalıştım, her döküşümde aklıma Münir Özkul ve Adile Naşit geldi mamafih böyle kolay olsaydı zaten kimse bu kadar koter falan uğraşmazdı da işte umut fakirin ekmeği. Sizce ne yapabilirim? Gerçekten bu kadar çaresiz hissettiğim pek olmamıştı. Uyku düzensizliği, düzensiz beslenme ve sigara mevcut. Dertten kederden sigarayı ne kadar bırakmaya teşebbüs etsem de içmeyince çok sinirleniyorum. "Sigaraya para var" gibi düşünmeyin, x bir sahilde "bir dalga sigara versene" diye tebelleş olan sinyalciye versem reddeder, öyle bir sarma tütün içiyorum.

Neyse fazla kafa da ütülemek istemiyorum. Bir de ağır bir depresyon geçiriyorum, hiçbir şey yapasım gelmiyor hani spor falan demişsiniz. Yeri geliyor kendimi duş almaya 3-5 saat ikna etmeye çalışıyorum. "Görmeyecekler bile" diye iş başvurusu yaparken 10 tane sekme açıp "Yarın başvururum" diyorum yani spor yapmaya sadece teşebbüs edebilirim. Bu kadar tırt bir vaziyetin üzerine iyileşme sağlar mıyım hakikaten bilmiyorum. Modern dönem bir Sadri Alışık filmi senaryosuna hapsolmuş gibi hissettim şimdi hepsini yazınca. Neyden bulaştı onu bile bilmiyorum cinsel yolla bile bulaşmamış olabilir. Bu talih varken içtiğim maden suyundan bile geçmiş olabilir

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Bu illet beni paranoyak etti

Eczaneden 10 tl ye verrutol al siğil e sür 3 gunde düşer.

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

depresyonunu bir kenara bırak ve iş bul acilen, kusura bakma da bu kadar boşveremessin. siğillerini yaktırmadan ne yaparsan yap negatif olamazsın ki! ayrıca o içtiğin sigara bağışıklığını daha çok düşürür ve daha çok siğil çıkarırsın. biraz kendine gel, tamam bahtsızsın şanssızsın da içinde bulunduğun durumdan toparlanmak zorundasın. öteleyerek veya boşvererek daha çok batarsın. ve sana hiç kimse yardım etmeyecek bu sürecinde tek başınasın.. iyi kötü demeden market mağaza her neyse işte bir yere girip tüm paranı bu illete ayıracaksın. bunu yapmak zorunda olduğunu unutma!

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar, foruma hoşgeldin

Ya ben sizi çok depresif gördüm cidden. İşsiz olmak çok kötü bir şeydir eminim, türkiye'nin ekonomisi zaten ortada ama geçici bir şey de olsa iş bulmanız gerekiyor hepimiz hpv için gerçekten güzel paralar harcadık. Ben hpv olduğum dönemde harcadığım parayla yurtdışında 3 tane şehir gezerdim öyle söyleyeyim.

Öncelikle @kbr'ye katılıyorum ya verrutol ya da elma sirkesiyle devam edin doktora gidemiyorsanız bu sekilde sigilleri dusurebılırsınız verrutolu çok dikkatli kullanın, alırsanız araştırırsınız zaten.
    Sağlıklı beslenmek adına da: biber, kivi, brokoli düzenli olarak yiyin, kefir ve yeşil çay için. En azından bunları yapmanızı öneriyorum. Sigarayı da bırakamıyorsanız azaltırsanız güzel olur.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Butun sigillerini verrutol ile yak ve derini asla tahris etme bundan sonra. Epilasyonu sadece sakal kisaltma makinesiyle yap ve sigillerin ciktikca yak hic vucutunda kalmasin zamanla gececek kendiliginden sen bile inanamayacaksn spor yapmak istemeyeblirsn bende istemiyodum beslenmene biraz dikkat et ve sigara icme yeterli