Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merhaba, yardımınıza ihtiyacım var?

Durum
    Ozi
    Ozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, yardımınıza ihtiyacım var?

Merhabalar, gece gece bu başlığı açmamın sebebi uyku tutmaması. Benim penis bölgemde 4 tane kabarcık var, hatta geçen gün aşırı kaşıntılı oldu. Bulunduğum ilde bu konu ile ilgili doktor baktım bulamadım. Kafayı yemek üzereyim.

Boğazımda aft çıktı. Şimdi bi kaç yerde bunun Behçet olabileceğini de yazmışlar. Lakin çıktığının önceki 3 günü çok ayrı bi aşırı stres yaşadım, nefes alamayacak derecede.

Eğer HPV ise,

1) Ömür boyu bunu taşıyacakmıyım?
    2) Evlenirsem eşime mutlaka bulaşacakmı?
    3) AHCC erkeklerde kullanıyor mu?
    4) Ben bu virüsün nerden geldiğini anlamadım

Durum
    Ozi
    Yeni Üye

Cevap: Merhaba, yardımınıza ihtiyacım var?

Telaşından dolayı bağışlayın, herkese merhaba öncelikle geçmiş olsun..

Çok büyük sıkıntılar üstüne birde bu olunca

Durum
    Effyzabeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kabarcıkların şekli nasıl?Hemen hpv diye karar verme bence siğil olmayabilirler boş telaşa kapılma.Hangi ildesin?

Durum
    Ozi
    Yeni Üye

Alıntı Effyzabeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kabarcıkların şekli nasıl?Hemen hpv diye karar verme bence siğil olmayabilirler boş telaşa kapılma.Hangi ildesin?
    Merhaba, teşekkür ederim yanıtınız için. Şeklî karnıbahar gibi ama küçük 3 tane 1 tanede minicik var . Adanadayım

Durum
    Effyzabeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Rica ederim,ilk öğrendiğimde ben de bu saatlerde senin gibi forumdaydım o yüzden anlıyorum seni.Burdan aldığım bilgiler doğrultusunda AHCC kullananların 6 ila 8 ay arasında negatiflik durumu olmuş örnekleri de var forumda sanırım.Bağışıklık sistemin eğer güçlüyse negatifliğe en geç 2 yıl içersinde dönüyor.Eğer negatif olursan eşine geçme imkanı zaten yok ileride.Siğil mi yoksa başka bir şey mi diye kontrol ettir bence telaşlanmadan önce.Cildiyeye gidebilirsin devlet hastanesine ben öyle öğrenmiştim çünkü Eğer hpv pozitifsen bile telaşlanmanı gerektirecek bir durum yok negatife dönüyor bu hastalık Ben küçücük bir ilde bile tanı koydurup tedavi ettirebiliyorsam sen Adanada daha iyisini yaparsın.Eğer morale ihtiyacın olursa mesaj da atabilirsin e-mail vs çünkü seni çok iyi anlıyorum

Durum
    Ozi
    Yeni Üye

Alıntı Effyzabeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim,ilk öğrendiğimde ben de bu saatlerde senin gibi forumdaydım o yüzden anlıyorum seni.Burdan aldığım bilgiler doğrultusunda AHCC kullananların 6 ila 8 ay arasında negatiflik durumu olmuş örnekleri de var forumda sanırım.Bağışıklık sistemin eğer güçlüyse negatifliğe en geç 2 yıl içersinde dönüyor.Eğer negatif olursan eşine geçme imkanı zaten yok ileride.Siğil mi yoksa başka bir şey mi diye kontrol ettir bence telaşlanmadan önce.Cildiyeye gidebilirsin devlet hastanesine ben öyle öğrenmiştim çünkü Eğer hpv pozitifsen bile telaşlanmanı gerektirecek bir durum yok negatife dönüyor bu hastalık Ben küçücük bir ilde bile tanı koydurup tedavi ettirebiliyorsam sen Adanada daha iyisini yaparsın.Eğer morale ihtiyacın olursa mesaj da atabilirsin e-mail vs çünkü seni çok iyi anlıyorum
    Ben ürolojiue gitmem gerek sanmıştım 🤦*♂️ bu testi devlet yapıyor mu? Birde korkum boğazda çıkan aft, ikisi aynı anda olunca gerçi bugünden daha beter bi 3 gün yaşadım hemen ardına aft çıktı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selam ozi,

Eğer hpv isen;

1. ömür boyu bunu taşımazsın. Genelde bir ortalama vermem gerekirse 2buçuk-3 yıl sürebilir. Ahcc kullanırsan bu süre epey kısalır (1 yıl maksimum) ama ahcc kullanmadan da bir gün negatif olacaksın.

2. Evlendiğinde hpv pozitifsen ve aktif siğil çıkarıyorsan bulaşır. Negatif olmuşsan bulaşmaz.

3. Ahcc her iki cinste de kullanılır kadın-erkek farketmez ağız yoluyla alınan bir kapsül zaten. İlaç değildir bilgin olsun gıda takviyesi diye geçiyor hem amerika hem ingilterede de. Türkiye'de de böyle.

4. soru için verecek bir cevabım yok

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aydinlatici olmus sagol Arya

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı sadeceben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aydinlatici olmus sagol Arya
    Rica ederim

Durum
    Ozi
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam ozi,

Eğer hpv isen;

1. ömür boyu bunu taşımazsın. Genelde bir ortalama vermem gerekirse 2buçuk-3 yıl sürebilir. Ahcc kullanırsan bu süre epey kısalır (1 yıl maksimum) ama ahcc kullanmadan da bir gün negatif olacaksın.

2. Evlendiğinde hpv pozitifsen ve aktif siğil çıkarıyorsan bulaşır. Negatif olmuşsan bulaşmaz.

3. Ahcc her iki cinste de kullanılır kadın-erkek farketmez ağız yoluyla alınan bir kapsül zaten. İlaç değildir bilgin olsun gıda takviyesi diye geçiyor hem amerika hem ingilterede de. Türkiye'de de böyle.

4. soru için verecek bir cevabım yok
    Arya çok teşekkür ederim cevabın için. Peki daha açık birşey sormak istiyorum kusuruma bakmazsanız.

1)Ben kızarkadaşımla yüzeysel ilişki yaşayan bi insanım bakire olduğu için, şimdi ona bulaşmışmıdır kabarcıkların olduğu yere temas etmedi diye düşünüyorum ama oral ilişki oldu. Ne yapması lazım, nasıl diyeyim şimdi ben ona.

2)Birde hangi doktora gitmeliyim, ürolojimi cildiyemi?

İnan verdiğin cevaplar için içimden "her kimsen iyiki varsın" dedim, çok teşekkür ederim gerçekten 🤗