Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat bölgesi hpv

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Makat bölgesi hpv

Erkeğim ve bu nasıl olur öncelikle deneyimlerimi anlatmak istiyorum belki bi arkadaşlarımızın ısıne yarar banada yardımcı olursunuz Ordu'da 22 yasında okuyorum Ankara'da yaşıyorum öğrenciyim netteki yazılar beynimi sulandırdı kız arkadaşıma söyleme sürecim bırlıkte ağlamalar zor günlerdi ama yanımda hep son olarak konuya geceyim ıkı uc doktora gıttım çok pımpırıklıyım günde uc kere makat kısmımı kontrol ediyorum son olarak yorumlarını okuduğum olumlu yorum olan bi doktora gittim bana yakma koter vs. Önermedi kendi karışımları ıle bı ilaç yazdı benı bı eczaneye yonlendırdı podofılın dı sanırım ıcınde bulunan sorunlarıma çare oldu çok harıka bı şey ısteyene yardımcı olurum doktor unuza danışmak şartıyla son olarak benım derdim ıc tarafa doğru bı tane çıkmış ve ben napıcam endoskopımı yaptırmalıyım bılemıyorum bunun ıcın Ankara'ya gıtmeyı düşünüyorum ıcıne bulasmısmıdır korkusuyla uyuyamıyorum lütfen yardım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Makat bölgesi hpv

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkeğim ve bu nasıl olur öncelikle deneyimlerimi anlatmak istiyorum belki bi arkadaşlarımızın ısıne yarar banada yardımcı olursunuz Ordu'da 22 yasında okuyorum Ankara'da yaşıyorum öğrenciyim netteki yazılar beynimi sulandırdı kız arkadaşıma söyleme sürecim bırlıkte ağlamalar zor günlerdi ama yanımda hep son olarak konuya geceyim ıkı uc doktora gıttım çok pımpırıklıyım günde uc kere makat kısmımı kontrol ediyorum son olarak yorumlarını okuduğum olumlu yorum olan bi doktora gittim bana yakma koter vs. Önermedi kendi karışımları ıle bı ilaç yazdı benı bı eczaneye yonlendırdı podofılın dı sanırım ıcınde bulunan sorunlarıma çare oldu çok harıka bı şey ısteyene yardımcı olurum doktor unuza danışmak şartıyla son olarak benım derdim ıc tarafa doğru bı tane çıkmış ve ben napıcam endoskopımı yaptırmalıyım bılemıyorum bunun ıcın Ankara'ya gıtmeyı düşünüyorum ıcıne bulasmısmıdır korkusuyla uyuyamıyorum lütfen yardım
    Merhaba ankaralı,

Bence doktora görünmelisin, burda iyi hoş birbirimize tavsiyeler veriyoruz ama ''ya yok sigil değildir'' diyemiyorum, çünkü bu tamamen kişisel bir şey. Şunu ögrendim ki, korkunun ecele faydası yok. Lütfen üzülme, cesaretini topla ve görün sanırım dedigin gibi endoskopi tarzı bir şey olması lazım, ben de tam olarak vakıf değilim. Direkt giriş kısmındaysa belki mudahale edilip direkt kriyoterapi yapılır ama ıc kısmı gıbıyse bilemiyorum..

Durum
    Kıdemli Üye

Yok ben siğiller olduğunu bılıyorum ilk başta dışındaydı fakat podofılın ıle yaktıktan sonra bı ay sonra ıce yakın yerde oldu Ankara'da bıldıgınız doktor var mı konuyla ılgılenen acaba yada Ankara'da olan arkadaşlarımız var mı?

Durum
    Kıdemli Üye

Bide arya sanırım adamın sensin site ne zaman kuruldu bilmiyorum ama en fazla yaşayan bu hastalıgı sonrasında atlatan veya 5 10 senedir bu lanet olayla uğraşanı gördün mü acaba daha çok genciz ölecekmiyiz yoksa

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

HPV / Siğil | HPV / Genital Siğil / Kondilom / Human Papilloma Virus bu sitenin baya bi geçmişi var ama geri yazanlar okadar çok yok sanırım

Durum
    Admin

Bide arya sanırım adamın sensin site ne zaman kuruldu bilmiyorum ama en fazla yaşayan bu hastalıgı sonrasında atlatan veya 5 10 senedir bu lanet olayla uğraşanı gördün mü acaba daha çok genciz ölecekmiyiz yoksa
    Evet admin benim. Evet orda bir süre yazılmış sonra kimseden ses soluk cıkmamıs, sacmalama ne ölmesi ayrıca anladıgım kadarıyla erkeksin, korkması gereken biz kadınlarız, ayrıca ölsem ben ölürdüm kanser olmanın kıyısından döndüm gibi bir şey.

Durum
    sfnyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    SF

haha kardesim o siteyi baz alma bende ilk orayi gorup 7 yil once yazildigini farkedince herseyin toplu bir olumle hayata veda ettiler sandim, ama yok oyle birsey. oncelikle hosgeldin.
    yapman gereken sey kesinlikle ilk olarak doktora gitmek ve ondan aldigin tavsiyeler. onlari yaptiktan sonra birseyler daha yapiyim ben yiaaa moduna girdiginde buralara bakman gerekiyor. ben mesela dunya uzerindeki her maddeyi suruyorum artik bu da yanlis tabi. canini sikma sigara iciyorsan acilen birak sigillerini cok ellememeye bak ilerde insallah duzelecek merak etme

Durum
    Osman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Siğiller elleme mevzuunda hak veriyorum. Elim cebimde hep okşuyordum sağ baldırımı, motosiklet de kullandığım için mantar yapıyor terli terli geziyoruz diyorum içimden. Hiç bakmıyorum tabii, ufak ufak anamın mantar ilacını kullanıyorum. Ama son zamanlarda rahatsız edici hale geldi, o zaman bir baktım ohhhoo bizim baldır olmuş kırmızı bu da hep ufak ufak kaşımaktan kaynaklı.

Durum
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar ben doktora gittim devlet hastanesi önemsemedi bana makat çatlağın var dedi krem verdi özel cildiyle gittiğimde daha önceden konuyla alakalı araştırdım kendı tanımı kendım koymuştum fakat doktora sordum dedım yakalım korner vs dedi hiç gerek YÖK ogrencı mısın dedi bana eczaneden ılac hazırlarttı %25 podofılın aman dedi bunu uygulayacak biri var mı dedi evet kız arkadasım dedım kürdanın arkasıyla sur kız arkadasım kulak çubuğunun arkasıyla orayı boyadı resmen bana bı şey demesede hastalıgı kımden kaptın der gibi 10 gun sonra gel dedi ama çok iyi bi adamdı dedi 9 gün gelki özel hastahane olduğundan para verme bıdaha tmm dedim ve o bı hafta sunnet çocukları gıbı oldum bittim yandı ama sıgılım yoktu sımdı 1.5 ay falan geçti tekrar çıktı ama makat ıcıne yakın ondan korkuyorum o adam çok iyi ama bıde sıgıl tedavi merkezine gıdıcem Ankara'ya gidiyim sınavlarım bitsin sizin yorumlarınızı Beklıyorum Vaktınızı aldım

Durum
    Admin

Arkadaşlar ben doktora gittim devlet hastanesi önemsemedi bana makat çatlağın var dedi krem verdi özel cildiyle gittiğimde daha önceden konuyla alakalı araştırdım kendı tanımı kendım koymuştum fakat doktora sordum dedım yakalım korner vs dedi hiç gerek YÖK ogrencı mısın dedi bana eczaneden ılac hazırlarttı %25 podofılın aman dedi bunu uygulayacak biri var mı dedi evet kız arkadasım dedım kürdanın arkasıyla sur kız arkadasım kulak çubuğunun arkasıyla orayı boyadı resmen bana bı şey demesede hastalıgı kımden kaptın der gibi 10 gun sonra gel dedi ama çok iyi bi adamdı dedi 9 gün gelki özel hastahane olduğundan para verme bıdaha tmm dedim ve o bı hafta sunnet çocukları gıbı oldum bittim yandı ama sıgılım yoktu sımdı 1.5 ay falan geçti tekrar çıktı ama makat ıcıne yakın ondan korkuyorum o adam çok iyi ama bıde sıgıl tedavi merkezine gıdıcem Ankara'ya gidiyim sınavlarım bitsin sizin yorumlarınızı Beklıyorum Vaktınızı aldım
    Git bakalım gelişmelerden bizi haberdar et, tam o kısımda nasıl sigil cıktı cıdden kız arkadaşın da süphelenmiştir

Bu Konu için Etiketler