Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat bölgesi hpv

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Cevap: Makat bölgesi hpv

oralar hassas yerler çok yukarılara çıkmak sadece aşağıdaki hpv yi alet yoluyla yukarıya taşımaya yarar.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oralar hassas yerler çok yukarılara çıkmak sadece aşağıdaki hpv yi alet yoluyla yukarıya taşımaya yarar.
    ben 50 cm e kadar bakıldı genel cerraha bidaha ne zaman geleyım dedim gelme dedi napıcam ben peki ? Bulasmısmıdır peki napmam gerekir Medusa bey baktırsak suç baktırmasak sıkıntı genel cerrah bana ıcın rahat olsun bı hafta önce gelen hastamda vardı ıc kısımda dedi

Durum
    Kıdemli Üye

Benim şimdi baktırmış biri olarak 50cm napmam gerekiyor medusa bey düzenli dr kontrolü mü bilgi verebilirimisiniz kötü mü ettim yani

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

bir şey yapmanıza gerek yok. şu anda bağışıklık sisteminizi düzenlemeye bakın. siğiller bittikten sonra bir daha baktırırsınız. zaten hpv kolonda görülmüyor. ama rektumda olabilir. rektoskopi yeterli zaten kontrol etmek gerek normalde de. eğer anusun ıcınde ıse
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Kıdemli Üye

bir şey yapmanıza gerek yok. şu anda bağışıklık sisteminizi düzenlemeye bakın. siğiller bittikten sonra bir daha baktırırsınız. zaten hpv kolonda görülmüyor. ama rektumda olabilir. rektoskopi yeterli zaten kontrol etmek gerek normalde de. eğer anusun ıcınde ıse
    Hocam anüsün içinde YÖK kontrol ettirdiniz derken siğilim yokken baktırdım ben 50 cm tekrar mı 50 cm baktırayım o kısmı anlayamadım

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

hayır 50 cm kolonoskopi demek .rektoskopi basıt bır sey sadece rektoskopi

www.leventturk.com.tr

Durum
    Berk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    Ankara

Levent hocam, bana 10 cm'lik anoskopla bakıldı ama daha ileri bölgelerde de olma ihtimali var diye rektoskopi de yaptırmayı düşünüyordum. Bunun böylece yukarıya sıçrama riski varsa rektoskopi'de mi yaptırmamalıyız?

Bu hastalığın tedavisi için açıklama yapan bir hastanenin bilgilendirme bölümünde anal bölgede çıkan HPV'lerin sadece 6 ve 11 gibi zararsız tipler olduğu belirtilmekte. Sizce bunun bir bilimsel gerçekliği var mıdır?

"Makat Siğili (Kondilom) Nedir?
    HPV virüsü yaklaşık 100 farklı türü olmasına karşın anal ve genital bölgede görülen tip 6 ve tip 11 neden olmaktadır.
    Makat Siğili Probleminden Ameliyatsız Yontemlerle Kurtulun!

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Berk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent hocam, bana 10 cm'lik anoskopla bakıldı ama daha ileri bölgelerde de olma ihtimali var diye rektoskopi de yaptırmayı düşünüyordum. Bunun böylece yukarıya sıçrama riski varsa rektoskopi'de mi yaptırmamalıyız?

Bu hastalığın tedavisi için açıklama yapan bir hastanenin bilgilendirme bölümünde anal bölgede çıkan HPV'lerin sadece 6 ve 11 gibi zararsız tipler olduğu belirtilmekte. Sizce bunun bir bilimsel gerçekliği var mıdır?valla

"Makat Siğili (Kondilom) Nedir?
    HPV virüsü yaklaşık 100 farklı türü olmasına karşın anal ve genital bölgede görülen tip 6 ve tip 11 neden olmaktadır.
    Makat Siğili Probleminden Ameliyatsız Yontemlerle Kurtulun!
    Valla Berk banada 50 cm bakıldı işimiz zor be kardeşim ankaralılar olarak napacağız

Durum
    Fells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

allahım muhabbet çok korkutucu, biri 10, diğeri 50cm'den bahsediyor hahahah
    aynı durum bende de var, iç tarafta. ve şu bazı doktorların aptal muamelelerinden dolayı gerçekten çekiniyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Fells Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allahım muhabbet çok korkutucu, biri 10, diğeri 50cm'den bahsediyor hahahah
    aynı durum bende de var, iç tarafta. ve şu aptal doktor muamelelerinden dolayı gerçekten çekiniyorum
    Hey lütfen sakin ol, bak dr medusa 50 cm'yi önermiyor.
    Yani sadece 10 cm.... hahahaha ya saglık bu böyle dusunme

Bu Konu için Etiketler