Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat bölgesi hpv

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Makat bölgesi hpv

Ya arya lütfen doktorlar da o gözle bakıyo ben hamama gitmiştim sımdı naptırsam sizce ilk devlete gidip genel cerraha mı gitsem oda anaskopla bıle bakmıyor parmak yöntemi yoksa özel bi genel ceraha mı yoksa sadece genıtal sıgıl merkezı buldum Ankara'da aradım kadın ucretsız muayene gerekirse doktorumuz anaskopla bakıcak dedi oralarda biraz para tuzagı gıbı gelıyo birde sıgıl testı ne kadar ne dıye nasıl yaptırabılırım

Durum
    Berk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben doktora gittim devlet hastanesi önemsemedi bana makat çatlağın var dedi krem verdi özel cildiyle gittiğimde daha önceden konuyla alakalı araştırdım kendı tanımı kendım koymuştum fakat doktora sordum dedım yakalım korner vs dedi hiç gerek YÖK ogrencı mısın dedi bana eczaneden ılac hazırlarttı %25 podofılın aman dedi bunu uygulayacak biri var mı dedi evet kız arkadasım dedım kürdanın arkasıyla sur kız arkadasım kulak çubuğunun arkasıyla orayı boyadı resmen bana bı şey demesede hastalıgı kımden kaptın der gibi 10 gun sonra gel dedi ama çok iyi bi adamdı dedi 9 gün gelki özel hastahane olduğundan para verme bıdaha tmm dedim ve o bı hafta sunnet çocukları gıbı oldum bittim yandı ama sıgılım yoktu sımdı 1.5 ay falan geçti tekrar çıktı ama makat ıcıne yakın ondan korkuyorum o adam çok iyi ama bıde sıgıl tedavi merkezine gıdıcem Ankara'ya gidiyim sınavlarım bitsin sizin yorumlarınızı Beklıyorum Vaktınızı aldım
    Ben de ankara'da bu makat bölgesinde çıkan siğillerle uğraşıyorum. Siz bir sonuç alabildiniz mi?

Alıntı sfnyc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haha kardesim o siteyi baz alma bende ilk orayi gorup 7 yil once yazildigini farkedince herseyin toplu bir olumle hayata veda ettiler sandim, ama yok oyle birsey. oncelikle hosgeldin.
    yapman gereken sey kesinlikle ilk olarak doktora gitmek ve ondan aldigin tavsiyeler. onlari yaptiktan sonra birseyler daha yapiyim ben yiaaa moduna girdiginde buralara bakman gerekiyor. ben mesela dunya uzerindeki her maddeyi suruyorum artik bu da yanlis tabi. canini sikma sigara iciyorsan acilen birak sigillerini cok ellememeye bak ilerde insallah duzelecek merak etme
    O siteden en son yazanlar yıllar önce olunca ben de aynı endişeye kapılmıştım. Hayatta olduklarını düşünmek bile umut verdi şimdi :P

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Berk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de ankara'da bu makat bölgesinde çıkan siğillerle uğraşıyorum. Siz bir sonuç alabildiniz mi?

O siteden en son yazanlar yıllar önce olunca ben de aynı endişeye kapılmıştım. Hayatta olduklarını düşünmek bile umut verdi şimdi :P
    Kardeşim ben podofilin kıllandım şuan çok şükür YÖK tıpleme DNA yaptırmadım ama 50 cm makat bölgeme anaskop yaptırdım temız şükürler olsun sureklı kontrol edıyorum 7 aydır ugrasıyorum 2 3 aydır bı şey yok

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Kardeşim ben podofilin kıllandım şuan çok şükür YÖK tıpleme DNA yaptırmadım ama 50 cm makat bölgeme anaskop yaptırdım temız şükürler olsun sureklı kontrol edıyorum 7 aydır ugrasıyorum 2 3 aydır bı şey yok
    ankaralı kardes sen gözümde cıkmıs demiştin varmıymıs bişey gözünde

Durum
    Berk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    Ankara

Gözünüz aydın umarım ben de bir gün bundan kurtulabilirim. Sizin daha önce makat içerisinde yani rektum bölgesinde çıkmış mıydı? yoksa sadece anüs çevresinde miydi? Benim makatın iç bölgelerinde olduğu için podofilin tarzı bir şey kullanmak pek mümkün görünmüyor. Anoskop sadece 9 buçuk cm'ye kadar bakabiliyor. Size muhtemelen rektoskopi yapılmıştır. Ben henüz onu yaptırmadım. Ama onu da yaptırmam gerekiyor.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Berk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözünüz aydın umarım ben de bir gün bundan kurtulabilirim. Sizin daha önce makat içerisinde yani rektum bölgesinde çıkmış mıydı? yoksa sadece anüs çevresinde miydi? Benim makatın iç bölgelerinde olduğu için podofilin tarzı bir şey kullanmak pek mümkün görünmüyor. Anoskop sadece 9 buçuk cm'ye kadar bakabiliyor. Size muhtemelen rektoskopi yapılmıştır. Ben henüz onu yaptırmadım. Ama onu da yaptırmam gerekiyor.
    aynen ben yanlış söyledim 50 cm bakıldı bana temiz sadece çevresindeydi o kadar Senın nasıl içerisinde olabiliyor eşcinsel misin diyorlar mutlaka ama mutlaka baktır kardeş ihmal etme zor bi durum bizim için umarım hallederiz 5 6 doktora gittim ağzım için bi şey YÖK dediler ama ben HPV sanıyorum kafayı yıcem valla ınsallah kurtuluruz

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankaralı kardes sen gözümde cıkmıs demiştin varmıymıs bişey gözünde
    Yok hayır artık paranoyak oldum ertesi gün gitti kardeş ağzım için 5 6 doktora gittim bı şey YÖK dıyorlar ama bana var gibi gelıyo her gün makat bölgemi kontrol ediyorum veriyorum gece lambasını kadınların 10 x aynasını alıyorum sizde oyle yapın hahaha

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Vallaha bi ara bende öleydim su agzı incelemeyi bıraksak hersey daha güzel olacak inşallah ya bişey olsa büyür kendini belli eder yoktur

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

anoskop denen cihazla anal kanala bakılıyor . anal sex hıkayesı varsa rektoskopi de yapılır. kolonoskopi yapılmaz .
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anoskop denen cihazla anal kanala bakılıyor . anal sex hıkayesı varsa rektoskopi de yapılır. kolonoskopi yapılmaz .
    Bende anal sex hikayesi falan yok benım makat girişinençok yakındı dr beyle konuştum eşcinsel falanda değilim rektoskopi yapıldı 50 cm ama iyikide yaptırdım temiz çıktı dr bey 1 hafta önce gelen hastada ıc kısımda olduğunu soyledı bence herkes yaptırmalı yanılıyomuyum acaba

Bu Konu için Etiketler