Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vajina içi siğil

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Vajina içi siğil

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boyutu neydi arya, bende de var acaba siğil mi kendi yapısı mı bilemiyorum, doktorlara da güvenim kalmadı
    bazen kendi yapısı da olabiliyor. Ne kadar güvenin kalmasa da bunu en iyi doktorlar bilir, ben ve başka arkadaşlar bilemez maalesef.. boyutu zaten vajina içinde olduğu için büyük değildi, küçüktü.

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benim vajine içindeydi. Bayıltıp yaptı. Bir acı sıkıntı olmuyor. Ama yakarken vajineyi açturdığı için iki hafta girişinde hassasslık vardı. Yani o zorlanmışlığı sonra hissettim. Ikı uc gun boyunca vajıneden su aktı. Siğiller yakılmış kuruyo dıye. Benim vajine içindeki siğillerim buyuktu. Et renginde uzun uzun parçalardı. Bir kere yakıldı bir daha çıkmadı.

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazen kendi yapısı da olabiliyor. Ne kadar güvenin kalmasa da bunu en iyi doktorlar bilir, ben ve başka arkadaşlar bilemez maalesef.. boyutu zaten vajina içinde olduğu için büyük değildi, küçüktü.
    Bir şey daha danışmak istiyorum siz koter ya da temizleme işlemi yaptırdıktan sonra sürekli idrar hissinden de kurtuldunuz mu?

Durum
    Özel Üye

Alıntı Misscat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim vajine içindeydi. Bayıltıp yaptı. Bir acı sıkıntı olmuyor. Ama yakarken vajineyi açturdığı için iki hafta girişinde hassasslık vardı. Yani o zorlanmışlığı sonra hissettim. Ikı uc gun boyunca vajıneden su aktı. Siğiller yakılmış kuruyo dıye. Benim vajine içindeki siğillerim buyuktu. Et renginde uzun uzun parçalardı. Bir kere yakıldı bir daha çıkmadı.
    Yakıldıktan sonra oradaki rahatsızlık hissi, sürekli idrara çıkma hissi geçiyor mu peki?

Durum
    Pokemon6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Vajina içinde olan arkadaşlarda öncesinde akıntı , kaşıntı vs belirtiler var mıydı? Birde nasıl bakıyorlar vajina içine. Özel bi yöntemi var mı

Durum
    Özel Üye

Alıntı Pokemon6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vajina içinde olan arkadaşlarda öncesinde akıntı , kaşıntı vs belirtiler var mıydı? Birde nasıl bakıyorlar vajina içine. Özel bi yöntemi var mı
    Akıntı kaşıntı bende mantardan ötürü vardı fakat vajina içine gözle de büyütücüyle de bakabiliyorlar. İki farklı doktora gittim ikisi de ekrana yansıtarak ve asit sıkıp/sürerek baktı