Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatif olmak ne demek?

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Negatif olmak ne demek?

kaanbey hpv taşıyıcısı olmak saygınsız olmayı mı gerektirir bu yorumunuz bence çok yanlış

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaanbey hpv taşıyıcısı olmak saygınsız olmayı mı gerektirir bu yorumunuz bence çok yanlış
    Katılıyorum benim de ilk ilişkimde bulaştı vizyonla saygıyla pek de alakası yok. Kimi çok eşli olur şanslıdır bulaşmaz kimine kocasından, kimine ilk ilişkisinden bulaşır sınıflandırma yapmayı doğru bulmuyorum

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek istediğim ilişkide bulunduğum kadın şüpheli biridi değildi. onun hpv taşıyıcısı olduğunu tahmin bile edemezdim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı kaanbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek istediğim ilişkide bulunduğum kadın şüpheli biridi değildi. onun hpv taşıyıcısı olduğunu tahmin bile edemezdim.
    Hpv aids gibi bir şey değil kaan, aslında çok yaygın ve beyaz yakalı hastalığı bile diyorlar Yani çok fazla ilişki yaşamış olman gerekmiyor hpv ile enfekte olman için, forumda bakire insanlar bile var. Ya da makat siğili var ama anal yolla hiç ilişkiye girmemiş kişiler de var. Yani hpv'nin kimde çıkacağı hiç belli olmuyor çok yaygın olduğu için. Arkadaşlar da bunu bildiğinden tepki duymuş olabilir yanlış anlaşılma olmuş çift taraflı

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hov taşıdığını bile bile size mi bulaştırdı? Umarım öyle değildir

Durum
    Kıdemli Üye

fark ettim arya umudum var nickli arkadaşın konularını mesajlarını biliyorum belki hepimizden daha zor zamanlar geçiriyor😞
    @şans maalesef bile bile bulaştırdı, hastalığı ve ayrntılarını öğrendikten planlı bir şekilde bulaştırdığına kaanat getirdim. birçok plan yaptım kariyerini bitirmek istedim ama ne değişecek olan oldu kurtulmanın yollarını arıyorum. şayet bu forumdaysa gözüme gözükmesin😄

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

fark ettim arya umudum var nickli arkadaşın konularını mesajlarını biliyorum belki hepimizden daha zor zamanlar geçiriyor😞
    @şans maalesef bile bile bulaştırdı, hastalığı ve ayrntılarını öğrendikten planlı bir şekilde bulaştırdığına kaanat getirdim. birçok plan yaptım kariyerini bitirmek istedim ama ne değişecek olan oldu kurtulmanın yollarını arıyorum. şayet bu forumdaysa gözüme gözükmesin😄
    Şu an çok şaşkınım yaa, insanlara olan inancımı zaten sorguladığım bi dönemdeyim tüm bu duyduklarım da üstüne tuz biber oluyor. İnsanlar çok kötü ama yine de umarım bilerek değildir..siz basıl emin oldunuz bilerek bulaştırdığına?

Durum
    Kıdemli Üye

anlatırım özelden:#

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Tip3139erkegi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de siğil daha çıkmadı ben şüpheli ilişki yaşadım test yaptırdım ve pozitif çıktı ve hemen ahcc başladım ve bağışıklığımı yüksek tutmaya çalışıyorum o zaman şuan benim virüs uykuda ve bu durumda ben bağışıklığımı güçlendirdikçe hep uykuda mı kalacak sonsuza dek?
    Yoksa virüsü atmak için önce bağışıklığı düşürüp sonramı yükseltmem gerek?
    hayir tabiki bagisikligin yukseldikce sigil hic cikartmamis olsanda zamanla vucut virusu yenecek.