Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve diğer cinsel hastalıklar

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hpv ve diğer cinsel hastalıklar

Mrb arkadaşlar hpv olduğunu öğrenen herkes diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklar testi yaptırdı mı ben yaptırsam mı kararsızım belirti yok ama yine de korkuyorum cesaretim yok hpv zaten yeterince sarstı başka bişi düşünemiyorum

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv ve diğer cinsel hastalıklar

hiv vücutta belirti vermeden de uzun süre uyku halinde kalabiliyormuş. her ihtimale karşı yaptırmak lazım. 14 ay geçtikten sonra elisa yaptırmıştım. ayrıca evlilik öncesinde istenilen tetkikler arasında hiv de var.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben ilk öğrendiğimde dermatolog a gitmistim o yapmişti elisa yi hepsi negatif çikti bence yaptir eğer şüpheli ilişki yaşadiğini düşündüysen.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben yaptırdım. Hepatit hiv clamidya trikomonas sifiliz hsv ne varsa hepsini yaptırdım. Hem kan hem idrar hem de vajinal sürüntü alındı. Hepsi negatif çıktı. Ben sağlığıma çok dikkat eden bir insandım, başkasının kullandığı bardağı dahi kullanamam. bu hpv beni o nedenle çok etkiledi sanki artık asla sağlıklı bir insan olamayacakmışım gibi hissettirdi ama neyse ki atlattım o saçma düşünceleri. Tabii olmasaydı keşke ama bundan daha kötüleri de varken buna şükretmek gerek. Ama kesinlikle test yaptırın arkadaşlar cybh uzun bir süre belirti vermiyor.

Durum
    Özel Üye

Hiç iyileşmicek hissini düşüncelerini nasıl atlattınız Şans ben resmen bunalımdayım bu hpv yüzünden((

Durum
    fairyking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Enfeksiyon hastalıklarına gidin, bütün cybh testlerini olmak istediğinizi söyleyin. Bu iş şakaya gelmez, negatif olsanız dahi en azından kafanız rahatlar. HIV'nin yanında hpvye ben hastalık bile demiyorum. Hepatiti, klamidyası var. Korkunun ecele faydası yok bir an önce durumunuzu öğrenin ve sağlıklı olmaya ve şüpheli ilişkilerden uzak durmaya bakın. Geçmiş olsun.

Durum
    Özel Üye

Hastanelerde kayıt yapıyorlar diye özel bir laboratuvara gitmeyi düşünüyorum sağlıklı olur mu sizce

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Fiyatlari cok yuksek Ve duzen lab doktor istemi olmadan yapmiyor , 1,500 gibi bi fiyat hepsi dahil
    Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hastanelerde kayıt yapıyorlar diye özel bir laboratuvara gitmeyi düşünüyorum sağlıklı olur mu sizce

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç iyileşmicek hissini düşüncelerini nasıl atlattınız Şans ben resmen bunalımdayım bu hpv yüzünden((
    İlk öğrendiğimde 1 ay kendime gelemedim belki daha fazla. Günde 3-4 saat uyuyordum ki daha az bile uyuduğum olmuştur. Hergün ağlıyordum ve kendimi lanetlenmiş gibi hissediyordum. Şimdi düşününce kendimi bu denli yıprattığıma üzülüyorum. Her şeyin güzel olacağına inanıyorum sadece sabır... hepimiz negatif olacağız ve bu beni toparlayan en önemli şey..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Umudumvar bigun basina hpvden daha cok uzulecegin bi olay geliyor ve artik hpvyi onemsememeye basliyorsun veya zamanla artik sigillerin cikmamaya basliyor ve artik iyilesecegine inaniyosun umarim sende ikinci olur