Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep deneyimim

Durum
    Define - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Leep deneyimim

Arkadaşlar biyopsi sonucunda cin 1 ve cin2 gelmişti. Leep oldum onun biyopsi sonucu daha gelmedi. Operasyondan sonra beş altı saat regl sancısı gibi sancı yaşadım. Kanama regl kanamasından daha azdı. Şuanda antibiyotik kullanıyorum. Malesef sigaraya devam ediyorum ( başka leep sonrası sigara içen benim gibi iradesiz eksik akıllı varmı bilmiyorum) Bende siğil olmadığı için komple kurtulmuş gibi hissediyorum. Tekrar cinler oluşabilirmiş atlatmadan komple kurtuluş yok sanırım. Biyopsim de temiz gelirse en azından bir süre rahatlayacağım.

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Leep deneyimim

Geçmiş olsun.Allen Carr ın sigara bırakma kitabı var mucizevi olmasa da işe yarıyor tavsiye ederim ben 1 hafta önce onunla bıraktım sigarayı

Durum
    rhcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Gecmis olsun umarim sorun komple cozulmustur allah sifa versin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben hala devam ediyorum sigaraya leep olalı 3 yıl oldu smear gayet iyi geldi doktor iç genitaller de temiz, her şey yolunda dedi. Cin'in nüks etme olasılığı düşük, eğer leep ile ''cerrahi sınırlar negatif'' olacak şekilde temizlenmişse, ancak tekrar hpv kapman ve öyle gelişmesi lazım. Tek etken sigara olmayabilir.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Malena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Allen Carr ın sigara bırakma kitabı var mucizevi olmasa da işe yarıyor tavsiye ederim ben 1 hafta önce onunla bıraktım sigarayı
    En kısa zamanda bakıcam çok teşekkür ederim ☺

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı rhcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun umarim sorun komple cozulmustur allah sifa versin
    Darısı hepimizin başına hpv den kurtulmaya olsun 🙏

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hala devam ediyorum sigaraya leep olalı 3 yıl oldu smear gayet iyi geldi doktor iç genitaller de temiz, her şey yolunda dedi. Cin'in nüks etme olasılığı düşük, eğer leep ile ''cerrahi sınırlar negatif'' olacak şekilde temizlenmişse, ancak tekrar hpv kapman ve öyle gelişmesi lazım. Tek etken sigara olmayabilir.
    Arya teşekkür ederim her zaman ki gibi aydınlatıcı cevapların için. Ben şu an hala hpvli olduğum için tekrar olabilir diye düşünmüştüm. Aynı hpv tekrardan cin oluşturmaz mı ?

Durum
    Admin

Define ben seni hpv negatif oldun diye biliyordum? hala hpv misin? negatifim diye açıklama yaptın diye hatırlıyorum başka bir üyeyle karıştırmamışsam.
    hpv hala varsa vücutta oluşturabilir ancak hemen değil tabii ki, mesela cinsel hayatına aktif devam etmen, baska bir tip kapman da gerekir vs vs. Nüks oranları çok yüksek değil bayagı düşük, cin1'ler bile %60 geriliyor kendi kendine.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Define ben seni hpv negatif oldun diye biliyordum? hala hpv misin? negatifim diye açıklama yaptın diye hatırlıyorum başka bir üyeyle karıştırmamışsan.
    hpv hala varsa vücutta oluşturabilir ancak hemen değil tabii ki, mesela cinsel hayatına aktif devam etmen, baska bir tip kapman da gerekir vs vs. Nüks oranları çok yüksek değil bayagı düşük, cin1'ler bile %60 geriliyor kendi kendine.
    Ben hpv olduğumu öğreneli 3 4 ay oldu sanırım. Ama en az 3 4 senelik olduğunu düşünüyorum. Gribi bile haftalarca atlatamayan ben hpv negatifliğin hayalini bile kuramıyorum şimdilik😔

Durum
    Admin

Alıntı Define Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hpv olduğumu öğreneli 3 4 ay oldu sanırım. Ama en az 3 4 senelik olduğunu düşünüyorum. Gribi bile haftalarca atlatamayan ben hpv negatifliğin hayalini bile kuramıyorum şimdilik😔
    Ay özür dilerim canım senle nicki çok benzer bir arkadaşmış, şimdi kontrol ettim ahcc ile negatif olanlar bölümünden onun nicki ''ddefne'' seninki ''define''