Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vin riski

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Vin riski

Siğil vücutta uzun süre kaldığında vin yani vulva kanseri riski artar mı ? Bu konu hakkında pek Bilgi göremedim çok önemsenmiyor sanırım.Özel olarak talep edilmedikçe doktorlar da bakmıyor okuduğum kadarıyla .Benim bir siğilim uzun süredir duruyor 6 ay kadar ben sanıyordum geçirdim şimdi tekrar nüksetti

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Vin riski

Vin çok nadir görülüyor galiba ve yüksek riskli tiplerde oluyor sanırım o risk de

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Vin çok nadir, hpv'yken eski zamanlarımda vin miyim acaba diye kafayı yiyordum sonra kendime çok güldüm. Gerçekten nadir yani.

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

2 gündür çok kaşıntım vardı da google a pek bakmamak lazım sanırım her hastalığın belirtisi çıktı tümör falan ne ararsan var 😅

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Google bakınca kendimi ölecek gibi hissediyorum hpv çıktı diye hiv genore ne ararsa Allah korusun hepsi var gibi hissediyorum kendimde test yaptırmaya gidicem korkuyorum kötü bişi olursa diye çaresizim ((

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Google bakınca kendimi ölecek gibi hissediyorum hpv çıktı diye hiv genore ne ararsa Allah korusun hepsi var gibi hissediyorum kendimde test yaptırmaya gidicem korkuyorum kötü bişi olursa diye çaresizim ((
    Abartmayın zaten o yazıların hepsi felaket tellalı. Yorgandan nevresimden bile hpv bulaşıyor diye yazı çıkarttılar, bıraksak tokalaşınca bulaşıyor diye yazı yazarlar yani, insanlara korku salıcı gerçek olmayan şeyler bunlar.

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arya biz bu kadar kafaya takarken doktorların hpv yi basite almasına hayret ediyorum 3 ayrı doktora gittim üçü de önemsemedi hatta ben kafama takılıyorum diye bi tanesi çıkıştı bana insanlar neler yaşıyor bunda bişi yok vs dedi özel hastaneydi üstelik

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bendede ayni doktorlarin umrunda degil
    Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya biz bu kadar kafaya takarken doktorların hpv yi basite almasına hayret ediyorum 3 ayrı doktora gittim üçü de önemsemedi hatta ben kafama takılıyorum diye bi tanesi çıkıştı bana insanlar neler yaşıyor bunda bişi yok vs dedi özel hastaneydi üstelik

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bence turk doktorlar cok bilmiyor konuyu ve bu yuzden onemsemiyor hatta dun bi Makale okudum, Turk kadin doktorlarda kendilerine,Smear ve Hpv dna yaptirma oranini arastirmislar cok dusuk cikmis. Yani kendilerini bile korumuyorlar

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Rumeysa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence turk doktorlar cok bilmiyor konuyu ve bu yuzden onemsemiyor hatta dun bi Makale okudum, Turk kadin doktorlarda kendilerine,Smear ve Hpv dna yaptirma oranini arastirmislar cok dusuk cikmis. Yani kendilerini bile korumuyorlar
    Aynen öyle hatta bir kadın doktorun bu şekilde rahmi alınmış ve kendisine çok kızdığını yazmıştı ropörtajında. İnternette buldum ben de haberini hpv ile ilgili araştırırken.