Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sigil yoksa?

Durum
    hbrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

sigil yoksa?

arkadaslar sigil yoksa yinede iliskide kanama yaparmi hpv ? benim iliskimde cok az bir leke oluyo pembe gibi oyle kipkirmizida gelmiyo iliskiden hemen sonrada idrarda yanma meydana geliyo 3 doktora gittim smear yaptirdim temiz cikti

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: sigil yoksa?

Alıntı hbrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sigil yoksa yinede iliskide kanama yaparmi hpv ? benim iliskimde cok az bir leke oluyo pembe gibi oyle kipkirmizida gelmiyo iliskiden hemen sonrada idrarda yanma meydana geliyo 3 doktora gittim smear yaptirdim temiz cikti
    siğille kanamanın alakası yok, bu çok detaylı bir soru kanamadan dolayı. Hpv olan kişilerin çoğu ilişkide kanama yaşamıyor ama rahim agzı kanserinde böyle durumlar gorulebildiğini okumuştum. Bence bunu doktora sorman daha faydalı olur

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siğille kanamanın alakası yok, bu çok detaylı bir soru kanamadan dolayı. Hpv olan kişilerin çoğu ilişkide kanama yaşamıyor ama rahim agzı kanserinde böyle durumlar gorulebildiğini okumuştum. Bence bunu doktora sorman daha faydalı olur
    3 tane doktora gittim alttan bakti doktor hic bi sorun gorunmuyor dedi kanama gelicek yerlere bakiyorum yok dedi smear yaptirdim oda temiz cikti internette hpv nin iliskide kabamaya neden oldugunu yazmislar ama burda bu durumu yasayan kisilere sormak istedim

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv pozitif misiniz

Durum
    Yeni Üye

hayir yani smearim temiz hpv testi ayri yapiyolar heralde onu saglik ocagina yaptircaktim yasim tutmuyomus ozel hastaneler yaparmiki ? doktorum gerek yok kafani kurcalamana dedi olsa belli olurdu dedi