Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc yi bırakmak zorunda kaldım.

Durum
    Tavayaglamafircasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc yi bırakmak zorunda kaldım.

Arkadaşlar ahcc nin malum fiyatları yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Ekonomimi gerçekten çok zorluyor ve bunla baş edemiyorum. Ahcc haricinde başka kullandığınız takviye var mı? Etkilerini gördünüz mü? Neleri tavsiye edebilirsiniz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc yi bırakmak zorunda kaldım.

Merhaba tava, çok üzüldüm adına. Maalesef inan ki şuan türkiye'deki fiyatı diğer satan markalara göre uygun olmasına rağmen genel olarak ahcc pahalı bir takviye olduğu için zorlanmanızı çok iyi anlıyorum. Ben zamanında toplu kutu almıştım kenarda biriktirdiğim paradan birazını direkt vermiştim, indirim de oluyor ama kenarda bir birikim yoksa her ay zorlayıcı olabilir, üzüldüm adına.

Propolis kullanan arkadaşlar var. Çörek otu da kullanıyorlar.
    İmutor beta glukan kullanabilirsin bagısıklıgını en azından sabit tutmayı sağlar, eczanelerde satılıyor.

Durum
    Effyzabeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Tavayaglamafircasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ahcc nin malum fiyatları yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Ekonomimi gerçekten çok zorluyor ve bunla baş edemiyorum. Ahcc haricinde başka kullandığınız takviye var mı? Etkilerini gördünüz mü? Neleri tavsiye edebilirsiniz?
    Ben doktor tavsiyesi ile immuno’ya başladım içinde beta glukan,ginseng ve selenyum var bakabilirsin.88 Tlye eczaneden aldım fakat 49 tlye internetten sipariş veriliyor.

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz için. Endovir aldım. Bakalım onu deneyeceğim. Umarım faydasını görürüm. Buradan da sizlere sonuçları anlatırım.

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben de eylülden beri imutor beta glukan kullanıyorum sürekli hasta olan biri olarak henüz hiç hasta olmadım. Tabi beslenmeme de dikkat ediyorum sanırım işe yarıyor

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Seni o kadar iyi anlıyorum ki bende öğrenciyim ve sadece 3 aylık ahcc alabilecek birkimim vardı. Daha ahcc yi bitirmedim 2 haftasındayım ama sonrasına endovire gecmeyi planlıyorum. Umarım sende memnun kalırsın lütfen olumlu ya da olumsuz sonuclarını yazmayı unutma 🙏🏻

Durum
    Yeni Üye

2 ay ahcc kullanıp, endovir kullanmaya başladığım ilk hafta direk gribal enfeksiyona yakalandım arkadaşlar. Ateşim çıktı vücudumda kırgınlık var. 2 ay ahcc kullanımımda iki üç hapşırık haricinde hastalanma belirtilerinin hiçbirini yaşamamıştım. Endovir in muhakkakki faydası olduğunu düşünüyorum bağışıklık sistemi için ancak, görüldüğü üzere ahcc kadar etkili değil. Ama çok çok uygun fiyatlı ahcc ye göre. Seçim sizlere kalmış. Ben malum ahcc alamıyorum. Endovire devam edicem. Bakalım ilerleyen zamanlarda etkisini gösterir umarım. Burdan yine sizleri bilgilendireceğim.

Durum
    Tip3139erkegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben ahcc almadan önce biraz kararsızken biyoloji bölümünde master yapan bir arkadaşıma sordum bu ahccyi. İçeriğinde Tıbbi mantarlar olduğunu söyledi yani bu ahcc dediğimiz şey aslında Tıbbi mantarların karışımı. Zaten bu mantarlar kansere tümöre filan çok iyi gelen şeylermiş. Hap formunda değil de direk mantarın kendisini alırsan daha etkili olabilir dedi. Nerde bulcam ben onu dedim denizlide birlikte araştırma yaptıkları bir firma varmış oradan alabilirsin güvenli dedi bir tanede denemem için bana bulup getirdi içtim ama kararsız kaldım bende acaba ahcc mi yoksa direk oradan almak mı diye? Bir araştır istersen agroma mantar diye ahcc içinde olan mantarları ve diğer başka mantarları daha üretiyorlar onlardan da kullanabilirsin.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Maddi durumunuz eğer yetebiliyorsa ahccc kullanın arkadaşlar, benim maddi durumum kesinlikle yetmez diyorsanız propolis-imutor tarzı takviyelerle destekleyebilir en azından bağışıklık düşüşünü biraz engellersiniz. Biliyorsunuz ki hpv uzun süreli yüksek bağışıklık sağlanınca belli bir süreden sonra vücuttan gidiyor o yüzden anahtar kelimemiz: bagısıklık yükseltmek ve siğil varsa düzenli tedavi ettirmek olsun

Durum
    ahkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Etki ettiğini gördüysen bırakmak zorunda olman kötü olmus umarım durumun düzelir ve başlama fırsatın olur
    Ben ahcc yi 120 gündur falan kullaniyorum 4 ay yani hem siğil çıkarttım hemde fazlasiyla hasta oldum bu süreçte bende isteyerek bırakmayı düşünüyorum bence her bünyede etki yapmıyor ya da ben anlamış değilim
    ahcc haric ben başka takviyeler kullanmayı düşünüyorum mesela birtek bende bu durum var anlamadım gitti