Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelişim lab testi ve güvenilirlik?

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Gelişim lab testi ve güvenilirlik?

@fairyking sen ne zamandan beri ogrendin pozitif olduğunu ahcc kullandin mi pozitif oldugunu ogrendigin de oyuzden cikmamis olabilir mi?

Durum
    Zuzu6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

En güvenebileceğiniz lab mavidir. En çok cinsel hastalıklar testinin çalışıldığı labdır. Hakan topalismailoğlunun Mavi tercih sebebi buymuş. Bilginize

Durum
    Kıdemli Üye

teşekkür ederiz bilgi icin

Durum
    fairyking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

10 ay oldu öğreneli. Şüpheli ilişkinin üzerinden de 1 yıl geçmişti. Şimdiye kadar hiç siğil çıkmadı, hiç uğraşmadım yaktırmak vs ile. Ahcc kısa süre kullandım sonra bıraktım. Tip 6 olduğunu öğrendikten sonra çok da takmadım kafama açıkçası. Kısa bir süre bocaladım tabii, kabullenmek zor ama bir HIV değil, insan bilgi sahibi oldukça daha çok rahatlıyor. Evliliğe giden ilişkimi bitirdim, çünkü kimseye hastalık bulaştırmaya hakkım olmadığını düşündüm. Sağlıklı beslenerek, spor yaparak aşabileceğimi düşünüyorum. Geçmezse de canım sağolsun, ne olacak.

Durum
    Kıdemli Üye

Evet malasef iliskileri etkiliyor bu virus. Dedigin gibi beterin beteri var. İyi duruyorsun test yaptirmadan ben 6 ay sigil cikarmadim teste gittim husranla dondum Simdiki test hedefim nisan mayis bu sure zarfindan ahcc devam 👍Ama sen de 1 sene olmus test yaptirip gecmediyse ahcc ile bence isi bitir. Bakarsin tekrar evlenmek istersin engel olur.

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

hpvden çok ilişki boyutunda yıprandım bende. kız tarafı bastırıyor, nişani yapalım diyip duruyor resmen bir batağa düştüm, düşünce uykularım kaçıyor. mart nisan gibi test yaptırdım negatif oldum diyelim ancak şurada yazılan yanılma payları beni endişelendiriyor. Allah sonumuzu hayır etsin zor.

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben nişanlandım hemen arkasından öğrendim hpv yi nişanlım bir an önce evlenelim diye bastırıyor ben uzatıyorum yaza olsun diyorum ama o zamana kadar geçecek mi bilinmez çok stresliyim ona bu durumu anlatamam çok hassas duygusal bir insan çok üzülür bunu ona yapamam nişan olmasaydı evlilik fikrinden vazgeçebilirdim ama artık çok geç aklıma gelen tek çare evlenmeden önce beraber aşı yaptırmak cinsellikte böyle bir risk olabilirmiş araştırdım aşı yaptıralım diyerek başka da bir şey gelmiyor aklıma onun sağlığı iyiliği benim için çok önemli doktorumla da konuştum bu durumu çok kafana takıyorsun ince düşünüyorsun belki nişanlında da var ama haberi yok bilemezsin erkeklerde daha çok var bu virüs dedi sen kendini düşün önce 7 ayda atlatırsın eşinden kapma riskine karşı aşı yaptır evlenmeden önce dedi hpv yi unuttuğum bir an bile yok çok çaresizim inanamıyorum hala

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@umudum var sizin kaç oldu öğreneli

Durum
    Özel Üye

3,5 ay oldu öğreneli ahcc başlayalı 1 ay oldu

Durum
    Özel Üye

Arkadaşlar ne yapıcağımı bilmiyorum ondan hiçbir şey saklamadım bugüne kadar şimdi söylesem çok üzülür söylemesem bi türlü siz olsanız napardınız

Bu Konu için Etiketler