Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC'den Sonra Anemiden kurtuldum

Durum
    Lateralrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

AHCC'den Sonra Anemiden kurtuldum

Merhabalar herkese, umarım herkes iyi, güçlü ve umut doludur!

Arkadaşlar, uzun yıllardır anemiden muzdarip idim. Yani ne zaman kan testi versem muhakkak vitamin, çinko, demir gibi değerlerde düşüklük çıkardı. 1-2 ay ilaç kullanır toparlar 2-3 ay sonra hoop gene başa sarardım. HPV tanisi aldıktan sonra AHCC başladım, 3 aydır kullanıyorum. Her ay düzenli kan verdim, Max 1 ay stabil kalan değerlerim hiç bir takviye almadigim halde hep normal çıktı. Bu sabah gittim Eylül ayı testi verdim, vee gene ahcc dışında takviye almadigim halde değerler normal. Bundan anladım ki, Ahcc aynı zamanda kan değerlerini de koruyup onarıyor.

Belki faydalı olur diye sizlerle de paylaşmak istedim. Bu takviyeye güvenelim. Belli ki iyi işler çıkartıyor! 🙏🏻

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: AHCC'den Sonra Anemiden kurtuldum

Belirtmek isterim ki arada Endovir de kullanıyorum 1 Gr Endovir 2 Gr time health olacak şekilde arada bir böyle de aldım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Lateralrise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese, umarım herkes iyi, güçlü ve umut doludur!

Arkadaşlar, uzun yıllardır anemiden muzdarip idim. Yani ne zaman kan testi versem muhakkak vitamin, çinko, demir gibi değerlerde düşüklük çıkardı. 1-2 ay ilaç kullanır toparlar 2-3 ay sonra hoop gene başa sarardım. HPV tanisi aldıktan sonra AHCC başladım, 3 aydır kullanıyorum. Her ay düzenli kan verdim, Max 1 ay stabil kalan değerlerim hiç bir takviye almadigim halde hep normal çıktı. Bu sabah gittim Eylül ayı testi verdim, vee gene ahcc dışında takviye almadigim halde değerler normal. Bundan anladım ki, Ahcc aynı zamanda kan değerlerini de koruyup onarıyor.

Belki faydalı olur diye sizlerle de paylaşmak istedim. Bu takviyeye güvenelim. Belli ki iyi işler çıkartıyor! 🙏🏻
    Selam Latel, biz ahcc'yi hpv'den negatif olmak için kullanıyoruz, çünkü hpv'yi ancak güçlü bir bağışıklık sistemi yeniyor diye. Ama ahcc bağışıklığı nasıl yükseltiyor? diye baktıgımızda, gördüğün gibi pek çok şeyi de tedavi ediyor aslında. Mesela bu sebepten bazı arkadaşlarımız kış aylarında normalde hasta olurken ahcc kullandıkları kış hiç hasta olmamış oluyor, ki bunlardan biri de bendim.
    Yani biz hpv'ye odaklanıyoruz ama ahcc gerçekten pek çok konuda iyi Hatta ben şunu duymuştum ne kadar net bilgi bilmiyorum ama; Amerikada insanlar bildiğin takviye olarak kullanıyor sadece, bizim pharmaton gibi düşün, direnci yüksek olsun diye bunu alıp kullanıyorlar. Orda da çoook ucuz bir takviye değil ama bizim ülkemizde ekstra pahalı, ülkedeki döviz kuru ve ekonomi yüzünden. Yani baska ülkelerde grip bilmem ne olmayayım saglıgımı korusun diye de kullanıldığını duydum.

Çok sevindim değerlerinin düzelmesine ayrıca, umarım böyle devam eder. Bu bilgiyi bizimle paylastığın icin teşekkürler

Durum
    Tecrübeli Üye

Merhaba, aynen Aryacigim. Vücuda oldukça güzel donutler veren bu takviye bittabi hpvyi de negatif edecektir. 🙏🏻

Rica ederim tatlım faydalı olması dileğiyle ❤️

Durum
    Admin

Merhaba, aynen Aryacigim. Vücuda oldukça güzel donutler veren bu takviye bittabi hpvyi de negatif edecektir. 🙏🏻

Rica ederim tatlım faydalı olması dileğiyle ❤
    Kesinlikle, umarım forumdaki herkes negatif olacak, negatif olduktan sonra forumdan gitseler bile (Ağlamıyorum gözüme toz kaçtı hahahshsh)

Durum
    Tecrübeli Üye

Ben psikolojik yükümü azaltmak maksadıyla sık girmem ama arada gelip burada bilinçlendirme amaçlı minik makale tarzı gönderiler paylasicam Hatta ben şimdiden başladım bile, çevremdekileri hpvye karşı bilinclendirip test tanı tedavi korunma yöntemlerini anlatıyorum Forumu da söylüyorum 👌🏻🙋🏻*♀❤

Durum
    Admin

Ben psikolojik yükümü azaltmak maksadıyla sık girmem ama arada gelip burada bilinçlendirme amaçlı minik makale tarzı gönderiler paylasicam Hatta ben şimdiden başladım bile, çevremdekileri hpvye karşı bilinclendirip test tanı tedavi korunma yöntemlerini anlatıyorum Forumu da söylüyorum 👌🏻🙋🏻*♀❤
    Sağolasın