Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV 16'dan artık kurtuldum.

Durum
    zzfat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: HPV 16'dan artık kurtuldum.

Merhabalar denizz. Ben de de siğil çıktı. AHCC kullanıyorum ancak bu tableti günde kaç kere kullanmam gerekiyor. Aç ya da tokluk önemli midir? Yardımcı olabilirmisiniz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı zzfat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar denizz. Ben de de siğil çıktı. AHCC kullanıyorum ancak bu tableti günde kaç kere kullanmam gerekiyor. Aç ya da tokluk önemli midir? Yardımcı olabilirmisiniz?
    Selam zzfat, bana da mesaj atmışsın ama ahcc'yi nereden aldın? Eczanedense eczaneye günde kaç tablet kullanman gerektigini sorabilirsin. Forumdaki arkadaşların hepsi günde 3 gr alıyor ve öyle olması gerekiyor 6 aylık bir kullanımla Günde 3gr kaç tablete denk geliyorsa hesap edip bakabilirsin eğer farklı bir ahcc markasıysa.

Durum
    Morkedi232 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Adınıza çok sevindim.benimde yaşım büyük atamam diye korkuyordum bana umut oldunuz şuan.ahcc yi aryanin dediği siteden tedarik ettim bugün sorunsuz ulaştı elime.simdi 20 günlük dozmus aldığım.6 ay kullanırsam maddi olarak gocerim.siz tam doz mu kullandınız.peki alkol olayını ne yaptınız ben haftada bir içen biriydim sigaram yok ama alkolum var icmeyince de mutsuz oluyorum

Durum
    denizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

doktorum leep yapalım dedi, açıkcası ben bunu pek sorgulamadım, çünkü çok güveniyordum. HPV 16 çok dirençliolduğu için kendi kendine atması biraz zor olduğunu söyledi bana o zaman.Leepten sonraki süreçte mantar tekrarlamadı.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı BluePhoenix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bu surecteki uyku duzeninizi ogrenebilir miyim lutfen? Gunde kac saat uyudunuz? Hangi saatlerde uyudunuz. Duzenli sekilde her gun ayni saatte mi uyuyup uyaniyorsunuz yoksa isiniz nedeniyle vs duzensiz miydi? Tesekkurler.
    ben her gün en az 7 saat uyurum. uykum çok düzenlidir.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı rhcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de cin1 im şuan beklemedeyim , ekimde çıktı, nisanda kontrol var.
    doktorum leep yapalım dedi, açıkcası ben bunu pek sorgulamadım, çünkü çok güveniyordum. HPV 16 çok dirençliolduğu için kendi kendine atması biraz zor olduğunu söyledi bana o zaman.Leepten sonraki süreçte mantar tekrarlamadı.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Almeda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir hpv 16'lı olarak kurtulduğunuzu duymak nasıl umut verdi anlatamam darısı başımıza
    dilerim çıktığınız yolda bir faydam olmuştur

Durum
    Yeni Üye

Alıntı mabella85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vayyy çok mutlu oldum .. 1 yıl içinde başarmışsınız ..hepimiz bunu yaşarız umarım .. güzel bir umut ışığı oldu..
    teşekkürler. darısı herkesin başına

Durum
    Yeni Üye

Alıntı rhcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Cin1 ken mi deflagyn kullanmaya başladınız orayı anlayamadım? ben de luan deflagyn kullanıyorum geriler inşallah.
    evet cin 1 teşhisi konuldu.leep yapıldı ve hemen peşinden 3 ay deflagyn kullandım

Durum
    Eb2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı denizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    HPV 16 ile tanıştıktan bir süre sonra Arya ile konuşmuştum ve HPV 16'dan kurtulduğumda mutlaka yazacağıma söz vermiştim. Veeee şimdi güzel haberle buradayım. HPV 16'yı yendim.
    Yazı biraz uzun olabilir. )) heyecandandır o.

44 yaşındayım. geçen sene ekim ayında düzensiz kanamalar nedeniyle gittiğim doktor hpv 16 teşhisi koydu. Bu dönem içinde erkek arkadaşımdan ayrıldım. sanırım yaşananları kaldıramadım. Neyse... ilk gittiğim doktor pek üstünde durmadı, bişi olmaz falan dedi, sonra doktorumu değiştirdim. sürekli kanamam oluyordu, mantar enfeksiyonu tekrarlıyordu ve rahim ağzında yara oluşmuştu ve cin 1 düzeyinde çıktı kolposkopi sonucu. 2. gittiğim doktor aralık ayında leep acc yaptı. ilk duyduğumda çok ağladım, korktum, kendimi kirlenmiş ve haksızlığa uğramış gibi hissettim. sonra araştırmaya başladım. ne bulduysam okudum.
    kendimce bi yol çizdim. sigarayı bıraktım, daha sağlıklı beslendim. yürüyüş yapıyordum zaten ama daha sık daha uzun yürüdüm. kefir içtim her gün, yoğurdumu kendim mayaladım. ayrıca immuneks ve bal,polen,propolis ve arı sütü karışımı kullandım. yeşil çay, zerdeçal tükettim... vs.
    bir yerde okudum ve araştırdım, deflagyn'i gördüm. Doktoruma sordum, "sadece bir araştırma var hakkında ama istiyorsan kullanabilirsin ama kesin işe yarar diyemem" dedi. ama ben yine de 3 ay kullandım.
    pek çok sitede ahcc hakkında yazılanları okudum. 7 ay boyunca ahcc kullandım.
    Artı, organik ve probiyotik beslendim. glutenden uzak durmaya çalıştım. bol bol yürüyüş yaptım ama tüm bu yemeler ve sigarayı bırakma sonrası bi 10 kilo aldım ama önemli değil... ))

ve final, bu hafta doktora gittim. Testler yapıldı. Ve sonuç: HPV 16 negatif. Smear temiz.

hpv 16'nın vücuttan zor atıldığı, en az iki yıl sürdüğü falan yazıyordu. Doktor da pek umutlu değildi. Yaşımın 40'ın üzerinde olması vücuttan atmayı zorlaştıran bi etken dedi. Ama oldu.
    Benim yolum böyleydi. Umarım yürüdüğüm bu yol başka kişileri de faydalı olur.
    Burada yazan ve yaşadıklarını paylaşan pek çok kişi bana yol göstermişti. Bu da benim bi teşekkürüm olsun sizlere. Soracağınız bir şey olur belki diye bir süre daha forumda olacağım.

Pekala , 2 yıl denildiği halde gerçekten 7 ayda kurtuldunuzmu ? Ben imuneks i günde iki kez kullanıyorum ahcc ye başlayacağım normalde günde 3 diyor ama ben 2 ile başlayacağım midem fazla hassas ve bu süreçte virüs olduğu halde aşılama oldunuzmu ? Teşekkürler

Bu Konu için Etiketler