Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ile 8. Ay

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc ile 8. Ay

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Merv.000 negatif oldu mu acaba bilen var mı güzel haberini almak isterim umut olsun bize

Merve hala forumda ? Negatif olsa gelip yazacak kişilerin başında olduğu için bence söylerdi diye düşünüyorum.
    Birde çoktandır sigili cıkmıyor onun, ama test yaptırmaya üşeniyor hahahaha. Sanırım 1-2 aya test yaptıracak.

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

İnşallah güzel sonuç alır teşekkürler Arya 😊

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yazmaya utaniyorum resmen ben hala test yaptiramadim neden diye soracaksiniz hakli olarak.. arabami yasadigim sehirde birakip ucakla memlekete geldim somestr tatili icin bi 15 gundur memleketteyim ama sanki annemin karnindan arabayla cikmisim gibi bi usengeclikkkk bi ooof nasi gitcem oraya yaa havasi.. tam hadi kizim yarin kalk git diyorum ondan sonra bi bakmisim ertesi gun 2 ye kadar uyumusum gun yalan olmus.. hergunum boyle geciyor nerdeyse hava zaten buuuzzz disari ciksam donup olecekmisim gibi korkuyorum disari cikmaktan ahahah nasi boyle oldum ben yaa 😂 arya sanirim ben bu seferde kis bunalimina girdim 😂 15 gun yatar mi insan ressmennn 15 gundur yatiyorum gunde 14 saat falan uyuyorum hic uyumamis gibi uyuyorum.. siteye girmeye bile useniyorum dusunun artik.

İkinci bi sebep maddi yetersizlik noldu bana bilmiyorum ama yattigim yerden para falan harcadim sanirim yada uykumda cilginlar gibi alisveris yapmis olmaliyim yoksa bu duruma dusmemin mumkunati yok aciklayamadigim sekilde param bitiyor nereye gittigini bende anlamiyorum. Test icin suan ekstra bi 500 600 vermeyi gozum yemiyor. Sanirim biraz da rahatlik aldi beni allah korusun hasta olmus olsam gozum milyarlari gormezdi suan bi 500 lira gozumde buyuyor..

Ama yaptiricam dostlar merak etmeyin er gec olacak.. birazda sonuctan korkuyorum sanirim tam 'bosver yaa hayat guzel' kafasina eristigim bi anda negatif olamadigimi gormek beni asiri sarsar asil cekincem bu sanirim

Ayyy ben kadar da gamsiz olunmaz biliyorum dovesiniz geldi ozur dilerim )