Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Test için uygun zaman

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Test için uygun zaman

Herkese merhaba, çok zaman oldu yazamıyorum iş güç bi süreden sonra hpv de akıldan çıkıyormuş gerçekten
    14 şubatta siğillerimle farketmiştim hpvyi 15 mart gibi o krem bu solüsyon derken kurtuldum siğillerden. Ve hiç siğil çıkmadı şimdiye kadar. Yeniden bir test yaptırmak istiyorum negatif miyim değil miyim bilmiyorum bu arada hic bir sey kullanmadım kafaya aşırı taktığım zamanlar çörek otu yağı falan bir kaşık sabahları kullanıyordum ama 15 gün maksimum. Test için doğru zaman mı? Yoksa beklemeliyim şubata kadar?
    Bu arada her şey geçiyor alışılıyor. Öğrendiğim ilk zamanlar burayı görüp bir telaşla yazıp sağolsunlar arkadaşların cevaplarıyla sakinleşmiştim. Umarım hepimiz negatif oluruz 🌸😊

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Test için uygun zaman

Merhabalar canım Bence 1 seneyi doldur minnoş 14 şubatta siğillerini farketmişsin, bir 2 ay daha bekleyip tekrar şubat ayında yapabilirsin, 14 şubatta test yaptırıp negatif sonucu alırsan kendinle romantik dakikalar bile yaşayabilirsin haha

Durum
    Kıdemli Üye

Teşekkürler Arya 😊
    Şubata kadar bekliyorum sonucumu paylaşırım🌸

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Minnoş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, çok zaman oldu yazamıyorum iş güç bi süreden sonra hpv de akıldan çıkıyormuş gerçekten
    14 şubatta siğillerimle farketmiştim hpvyi 15 mart gibi o krem bu solüsyon derken kurtuldum siğillerden. Ve hiç siğil çıkmadı şimdiye kadar. Yeniden bir test yaptırmak istiyorum negatif miyim değil miyim bilmiyorum bu arada hic bir sey kullanmadım kafaya aşırı taktığım zamanlar çörek otu yağı falan bir kaşık sabahları kullanıyordum ama 15 gün maksimum. Test için doğru zaman mı? Yoksa beklemeliyim şubata kadar?
    Bu arada her şey geçiyor alışılıyor. Öğrendiğim ilk zamanlar burayı görüp bir telaşla yazıp sağolsunlar arkadaşların cevaplarıyla sakinleşmiştim. Umarım hepimiz negatif oluruz 🌸😊
    Minnoşcum inşallah negatifsindir. Bizlere de umut olacaksın. Siğillerinden kurtulmanı sağlayan krem solüsyonlar neler canım?

Durum
    Kıdemli Üye

Aldara alacaktım almadım. Doktor tavsiyesiyle condilox solüsyon aldım tr de yok zor bulunuyor 2 hafta uyguladım bir daha çıkmadı çok şükür 😊

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bahsettiğiniz solüsyonu nerden bulabiliriz acaba