Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 6 ve 11

Durum
    Effyzabeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

6 ve 11

Selam arkadaşlar doktora gittim yine bugün.Vajina içini inceledi ve içeride bir siğil olmadığını sadece dışında olduğunu bu yüzden tehlikeli olmadığını söyledi.Tip olarak tahmini 6 ve 11miş.Siğillerden kurtulursam ileride bir sorun yaşatmayacağını söyledi aşıyı zorunlu tuttu hemen yaptır dedi.6 ve 11 hakında düşünceleriniz neler?

Durum
    sunnyd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: 6 ve 11

Alıntı Effyzabeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar doktora gittim yine bugün.Vajina içini inceledi ve içeride bir siğil olmadığını sadece dışında olduğunu bu yüzden tehlikeli olmadığını söyledi.Tip olarak tahmini 6 ve 11miş.Siğillerden kurtulursam ileride bir sorun yaşatmayacağını söyledi aşıyı zorunlu tuttu hemen yaptır dedi.6 ve 11 hakında düşünceleriniz neler?

tiplendirme yaptırdınız mı yoksa doktor 6 ve 11 olabilir mi dedi? Benim tavsiyem hpv testi yaptırmanız. Genelde düşük tipliler siğil yapar algısı var ama olmayadabiliyor. Eğer öyleyse ne mutlu yüksek tiplilerden daha cabuk atlatabilirsiniz. Sigilleri yaktırıp, bagısıklıgınızı yuksek tutmanız gerekir. Ahcc kullanabilirsiniz forumda ararsanız bulursunuz ne oldugunu, güzel bi takviye aslında.

Durum
    Yeni Üye

Valla çok kötü haldeyim dünden beri durmadan ağlıyorum,19 yaşındayım anneme söylesem ayrı bir dert söylemesem ayrı bir dert.Yıkılır kadın ve cidden bunu tek başıma imkanı yok yenemem.Dünden beri tek düşüncem intihar.Bugün sanırım gerçekleştiricem.Annemi çok severim bunu gizleyerek yapamam,ama söyleyemem de.Umarım hepiniz iyileşirsiniz fakat sanırım ben öğrendiğim andan beri devam edemiyorum,edemeyeceğim.Hepinize geçmiş olsun.

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sacmalama bak inan buna hergün ağlayan birilerinden biriside benimm intihari düşünme allah korusun cana kast etmek direk cehennemliksin bu cani allah verdi allah alir olmasa iyiydi ama oldu artik bundan sonrasina bakicaz

Durum
    Kıdemli Üye

Zannetmeki bunlari yaziyorum bende iyi degilim moralim bozuk ama başa gelen cekilir yapacak bisey yok ins hepimiz iyilesecez bu olayda bize bizlere ders olsun

Durum
    Yeni Üye

19 yaşındayım.Tek başıma halledebileceğim bir şey değil,anlatırsam annemin yüzüne bir daha bakamam.Çözüm yolum bu,üzgünüm.

Durum
    Kıdemli Üye

Bende 24 yasindayim bende kimseye soyleyemiyorum herkes öyle soyleyemiyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Effyzabeth, bak canım küçüksün anlıyorum. Annene hpv kaptığını söyleyip, nasıl kaptığını söyleme konusunda yalan söyleyebilirsin. Yalana teşvik etmek istemem ama türk toplumumuzda anne ve babalarımızın çocuklarının cinsellik yaşadığını bilmesi pek kabul edilebilir olmuyor. Bazı kişiler tuvaletten, havludan, havuzdan kaptım diyor, sen de öyle de. Emin ol internet bilgi kirliliği kaynıyor, anneni buna inandırabilirsin. hpv tuvaletten bile bulaşıyor yaz google'a mesela bu kadar olmayacak kadar düşük bir ihtimal için bile tuvaletten kapıldığını düşünen hastanelerin/dergilerin yazıları var. Annene söyledikten sonra bu yazıları göster. Konu açılınca evet anne cinsellikten de bulaşıyormuş ben de duydum ama benim için imkansız yani çok sık umumi tuvalet kullandım, oturdum o aralarda bir yerde kaptım sanırım dersin.

Mesela bak şu habere: https://www.haberler.com/sadece-cins...299167-haberi/

Kesinlikle gerçek değil, yatak örtüsünden falan bulaşıyor yazmışlar, burda hiçbir üye yatak örtüsünden hpv kapmamıştır ama internet böyle kirli bilgilerle dolu. Annene bunları gösterirsin sanki öyle bulaşıyormuş gibi ve bahsedersin.

Popomun altında sivilce var diye gittim doktora birkaç taneydi geçmiyordu de bu sekilde doktora ilk gidişine de bahane bulmuş olursun.

sakın ama sakın intiharı düşünme! böyle bir seyi aklına bile getirme. 1-2 yıl sonra saçmaladığını anlayacaksın hepimiz üzüldük, çıkmaz yol bulamadık ama intihar cözüm değil. sen beni dinle bunu yapabilirsin.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Effyzabeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla çok kötü haldeyim dünden beri durmadan ağlıyorum,19 yaşındayım anneme söylesem ayrı bir dert söylemesem ayrı bir dert.Yıkılır kadın ve cidden bunu tek başıma imkanı yok yenemem.Dünden beri tek düşüncem intihar.Bugün sanırım gerçekleştiricem.Annemi çok severim bunu gizleyerek yapamam,ama söyleyemem de.Umarım hepiniz iyileşirsiniz fakat sanırım ben öğrendiğim andan beri devam edemiyorum,edemeyeceğim.Hepinize geçmiş olsun.
    Canım ne intiharı ya, saçmalama lütfen. Geçecek sonuçta tedavisi olmayan birşey değil bu. Sen annenin çocuğusun inan bana onun için senden degerli bişey yoktur onları üzme. Güzelce tedavini ol iyileş.. annenle de konuş bence

Durum
    Yeni Üye

Arya,tedavim sürecinde bakire olmadığımı öğrenicek elbet.Annemle aramda çok güçlü bağ var,herşeyi anlat bana dünyanın en kötü şeyi olsa bile ben annenim diyor.Ama aramız eskisi gibi olmaz yüzüne bakamam.Bakireliğimin bozulması hakkında kendim bozdum vs diyebilirim.Sonra yüzeysel bir kaç ilişkim oldu derim.Ama inanın benim yaşım için o kadar berbat bir şey ki hele annesiyle arkadaş gibi olanların.Söylesen olmuyor söylemesen de olmuyor.Az önce aradı niye benimle eskisi gibi konuşmuyorsun,bir sorunun mu var diyor.Cidden aklımdaki tek düşünce şuan intihar.Geçen bir olay olduğunda da sakın kendine bir şey yapma arkandan gelirim bana anlat herşeyini demişti.Ama ben bu tedaviyi tek başıma kaldıramam.Cidden çok berbat haldeyim.