Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resmen film gibi iliski :(

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Resmen film gibi iliski :(

Arkadaslar samimiyetinize guvenerek sizden bi konuda fikir almak istiyorum. Bilenler biliyor bana hpv bulastiran bi sevglim vardi uzun sure de devam ettik ben hpvli iken ama ben ondan kaptigimi bilmedigim icin hastaligi saklamistim coook sonra onda sigil gorunce anladim ondan bulastigini. Neyse gel gelelim biz bu arkadasla yollari ayirdik 5 aydir ayriyiz ama son 1 aya kadar arada gorusmeye devam ediyorduk zaten komsuyuz. Bu eski sevglim dedigim kendimden daha cok sevdigim adam ayrildigimizdan beri beni takip etmenin pesinde. Arama kayitlarimi çıkartıp hesap soruyor.. mobeselerden arabamin kayitlarini cikartip senin arabani baskasi nasıl surebilir diye laf soyluyor ayni zamanda eve gelis saatlerimi yine mobeselerden kontrol ediyor. Hastane kayitlarima baktiriyor. Sehir disindan rapor almistim o rapora dayanarak gittigm sehri ogrenmis. Bunlarin hepsi bi yana kabullendim alistim. Fakat son yaptigi sey artik beni cigrimdan cikardi.. adam benim evime giren cikan insanlari biliyor(ayni binada oturmuyoruz ve camlari benim evimi görmüyor) bana tek tek isim sayiyor su girdi bu girdi diye ve hepsi dogru. En son bi arkadasim geldi bu benimki dayandi kapiya o kim nasil evine alirsin bilmem ne birsuru laf saydi hakaret etti gitti.. yok evde kimse dedim gozumle gordum yalan soyleme bana dedi. Simdi sunu sormak istiyorum sizlere bu adam gece gündüz kapida pusuda yatiyor olamaz degil mi? Hadi dun pusuda yatti da gordu peki ya oncekiler? Ben zemin katta oturuyorum ve giris oldugu icn binanin zemin katinda kamera var ve benm kapimin onunu de cekiyor. Bu adam bi sekilde bu kameranin goruntulerini kendi telefonuna bi programla getirtip canli canli izliyor olablir mi? Korkuyorum artik guvenligim bile yok butun ozelim uluotra 5 aydir ayri oldugum eski sevglimin psikolojik ve fiziksel siddeti altindayim. O degil bide barisalim diyorum barismiyor bana kopek gibi davraniyor. Yuzume bakmiyor . Yanımda ol desem olmuyor sonra ben baskasiyla gorusmeye baslayinca kiyametler kopuyor.. amaci ne bu insanin gercekten aklim almiyor artik?? Benim hayatima kimse giremez mi ne bekliyor hem sevgli olmayacak hem kapatmasi gibi ondan baskasiyla gorusmeden evde tek basima mi yasiycam? Dayanamiyorm artik psikolojim bu hastaligi cekmekten daha beter yoruldu beterin beteri buymus gercekten. Surekli tetikte bekliyorum bana ne yapacak diye biktim.. bana bi yorum yapin lutfen bu adam nedir nasi biseydir bununla nasi bas edilir? Bu arada sikayet et demeyin edemiyorum hem bana daha beterini yapar hemde savcilar hakimler hepsi arkadasi direk kapattirir sikayeti sonra gelir yine benim canimi okur. Elim kolum baglandi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Resmen film gibi iliski :(

Bence bu çok problemli bir olay. ''şikayet edin demeyin bana, savcılık demeyin'' demişsin ama başka bir yolun mu var Mervecim?

Televizyonlarda hepimiz her gün kadınlarla ilgili hem psikolojik hem fizyolojik şiddet haberleri görüyoruz. Geçen gün Ceren diye bir kız öldürüldü hiçbir suçu yokken. Ülke manyak kaynıyor. Bence biraz cinnet geçirmenin zamanı gelmiş ona çok ciddi olarak haddini bildirip, aleni bir şekilde bu tip şeylere devam ederse yargıya taşıyacağını çok ciddi ve sert bir uslupla söylemen lazım. Benim bu konuda tek yorumum bu.

Durum
    Özel Üye

Korkuyorum arya bana yapacaklarindan eli cok guclu istedigi her seye ulasiyor herseyi yaptiriyor.. sikayet etsem yine benim basim yanacak sanki ha bide beyefendi beni heryerden engelliyor. Sonra takipler arastirmalar... bisey bulduğunda engeli acip agzima ediyor sonra tekrar engel.. nasi bi psikopatliktir bu yahu ? Ask mi sevgi mi saplanti mi ne bu? Adama sanane seni ne ilgilendirir bile diyemiyorum. O derece beni korkutuyor. Ve evime cinnet gecirmis halde gelip bana vuruyor sayip sovup gidiyor sonra ne hakla ya ne hakla

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ne aşkı ne sevgisi merve? Herhalde gözün kör olmuş senin cidden kızdım şu an sana.
    Adamın yaptıklarını sevgiye bağlamayacaksın herhalde.
    Acil bir şekilde çok ciddi adama haddini bildirmen lazım ve gerekirse yargıya taşıyacağını söylemen lazım. Anladıgım kadarıyla polis çünkü bu kadar kaydı kuydu basitçe bulamaz. Peşine adam takmış veya kendi takılmış bile olabilir senin evine giren insanın ismini vs nereden bilecek yani? Durumun ne kadar vahim olduğunu ilişki yaşadın diye görmüyorsun ama başlığı film gibi bir ilişki değil, kabus gibi bir ilişki diye değiştir bence... Çok fena.

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Telefonuna veya evin içine birşey kurmuş olabilir mi?

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne aşkı ne sevgisi merve? Herhalde gözün kör olmuş senin cidden kızdım şu an sana.
    Adamın yaptıklarını sevgiye bağlamayacaksın herhalde.
    Acil bir şekilde çok ciddi adama haddini bildirmen lazım ve gerekirse yargıya taşıyacağını söylemen lazım. Anladıgım kadarıyla polis çünkü bu kadar kaydı kuydu basitçe bulamaz. Peşine adam takmış veya kendi takılmış bile olabilir senin evine giren insanın ismini vs nereden bilecek yani? Durumun ne kadar vahim olduğunu ilişki yaşadın diye görmüyorsun ama başlığı film gibi bir ilişki değil, kabus gibi bir ilişki diye değiştir bence... Çok fena.
    Arya inan ruh gibi dolasiyorum butun gun tansiyonum dusuktu. Bayildi bayilacak haldeydim surekli stres surekli korku psikolojik ilaclarimi 3 e cikardim 3 farkli ilac kullaniyorum.. fi ci dizisini izleyen varsa ordaki can manay esittir benim eski sevglim. Polis degil ama surekli polislerle beraber onlar araciligiyla buluyor olablir. Evimdeki masanin ustunde duran sarap bardaklarina kadar biliyor. Ben yokken evime de giriyor olabilir. Evime girenler bu arada arkadaslarimizdi isimlerini ordan bliyor. Ama sallayip tutturma degil demek istiyorum direk tutarli seyler soyluyor ve bana elimde kayitlar var ben kafadan uydurmuyorum diyor. Bana kamera mantikli geldi o yuzden.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Piuuu89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonuna veya evin içine birşey kurmuş olabilir mi?
    ilk basta ondan da suphelendim ama sonra oyle olmadigini anladim telefona bakıyor olsa en basitinden bu siteyi gorurdu onun hesabını sorardi sen benden sakladn mi diye surekli burda geziyorum. Ve daha bunun gbi cildiracagi birsuru sey bulur telefonumda telefon degil. Evimi didik didik aradm kamera var mi diye bulamadım sadece apartman girisinde var kamera buyuk ihtimalle onun goruntulerini alıyor kendine ordan bakiyor.

Durum
    Özel Üye

İnsanin kendini bu sekilde takip edildigini bilmesi o kadar ruh hastaca bi durum ki kendimi delirmis gbi hissediyorum artık. Surekli arkama bakiyorum surekli etrafta kamera ariyorum telefonlarim bile dinlenecekmis gbi hissediyorum.. gercekten bu gidisle kafayi bozacagm normal insan yok etrafimda

Durum
    mabella85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merve durum çok ciddi ..vuruyor diye bir cümle kullandın .. bundan ötesi yok ..öğretmen olduğunu söylemiştin bence en yakın şehir değiştirme başvurularında değiştir olduğun şehri .. anlattığın kadarıyla polis olduğunu düşündüm öyleyse elinde silah tutan biri daha çok tehlikeli .. onun değişeceğini düşünmüyorsan kendinden uzak tutacak birşey söyle ..Nebilim bir hastalık gibi ..kendisini önemseyip uzaklaşabilir ki bencil biri olduğu kesin.. şikayet olayı yap hele polis gibi ciddi mesleği varsa uzak durabilir diye düşünüyorum..

Durum
    Özel Üye

Polis degil canim ama mit oldugundan suphelerim var dogrusu. Cinnet gecirip kesip dograyacak bi insan o karakterde o psikolojide birisi. Gozu donuyor sinirlenince.. kesinlikle narsis bi insan tamamen bencil kendinden baska kimseyi hakli bulmaz onun karsisinda kendini savunamazsin ve bu ilk vurusu degil ben karsi koyamiyordum susuyordum hep. Zaten 5 aydir da ayriyiz daha napabilirim her yerden engelli ama konusmamak cozum degl konusmuyor bunlari yapiyor. Tayin alamiyorum dogu hizmetm daha bitmedi o da ogretmen umarim o gider bu sene