Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merhaba taze hpv

Durum
    Sultan0618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba taze hpv

Merhabalar ben daha dün öğrendim test sonucum pozitif tipim 45 dün dünya benim başıma sanırım yıkıldı hayatımda ilk defa âşık oldum adam jigola cıktı tabi ben geç kaldim öğrenmekte onun o renkli hayatı benim hayatımı siyaha çevirdi nasıl atlatılır neler yapılır bilmiyorum onda gördüğüm üç adet siğil beni araştırmacı yaptı iyiki araştırdım sağlık odağındaki hemşire bile hayret etti kendi isteğimle test yaptırdığına bu illetten basil kurtulacağım onu da bilmiyorum birde neden hep kadına erkeğe neden hiç bir şey yapmıyor bu illet

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Merhaba taze hpv

Erkekler genelde taşıyıcı konumda oluyor ve maalesef kadında daha çok tahribat yaratıyor rahim agzı kanseri gibi uç noktaları var. Zaten rahim ağzı kanserlerinin %95i veya daha fazla oranı hpv'den sorumlu. Sadece hpv değil bünyenle de alakalı, sigara-alkol durumu da etki ediyor tabii ki.

Hem jinekologlar hem dermatologlar ilgileniyor her ikisine de gidebilirsin.
    Çok iyi beslenmeye başlamanı ve maddi durumun el veriyorsa ahcc'yi araştırmanı ve düşünmeni tavsiye ederim.
    Bol bol kefir iç, yeşil çay iç, kivi ve yeşil çarliston biber ye, brokoli ye, çok çok şekerli şeylerden uzak dur. Ahcc olmasa da bir gün bunu atlatacaksın ömür boyu vücutta kalmıyor, ahcc daha kısa surede hpv'den kurtulmanı sağlıyor. O yüzden bozma moralini bu hastalık geçecek. Kendine 1-1bucuk yıl ver.

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim alkol yok ama sigara var daha dikkat edecegim artik insallah tamamen kurtuluruz bundan

Durum
    aşk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

sultanım geçmiş olsun bacım kader arkadaşım el ele omuz omuza verip kurtulucaz inşallah

Durum
    Yeni Üye

Ah benim güzel bacim kader arkadaşım insallah kurtulacaz zaten yanındaydım şimdi tamamen yanindayim