Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kabullenmemek piskoloji yardimm

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kabullenmemek piskoloji yardimm

Arkadaslar ben hvp yi birtürlü kabullenemiyorum, benim sigiller minnacik cikiyo tenimi gerdirmeyince göremiyorsun bile, doktor kriyo yapti cok küçükler düşer zaten kriyo yapinca daha cabuk düşer diyo ben hastaneye gidip durmaktan çok sıkıldım hergün ağlıyorumm alışveriş yapmiyorum yedigimden içtigimden zevk almiyorum kendimi toplayamiyorumm piskolojim gercekten bozuldu bu leke bu hastalik cok yorucu varligi bile canimi cok sıkıyor takmicam diyorum 1 saat sonra gene aklımdaa bu hep böylemi devam edicekk

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: Kabullenmemek piskoloji yardimm

Ben o bölgemden tiksinmeye basladim ellemrkten bile cekiniyorum artık

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Blacklotus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben o bölgemden tiksinmeye basladim ellemrkten bile cekiniyorum artık
    Çok daha büyük hastalıklar var hiv gibi aids gibi lütfen geçici bir şey için kendinizi bu kadar yormayın. İlk 1 2 ay ben de çok mutsuzdum ama İnanın artık kafama takmıyorum sonuçta geçici bir hastalık bu. Genital bölgenizi kontrol etmemeyi deneyin ben geçen ay 15 inde doktora gittim daha da bakmadım bu ay da 15 i gibi gidicem ve o zamana kadar da bakmayı düşünmüyorum baksam ne işe yarayacak ki sonuçta doktor değilim bir işlem yapamam. Kendinizi bu kadar germeyin

Durum
    Kıdemli Üye

Ins geçicidir yhaa bilmiyorum doktorlar ne derlerse desinler belirsiz bi hastalik olunca tatmin olamiyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Hani donucta buda bulaşıcı bi hastslikya o bıktırıyor dedigin gibi beterin beteri var

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar yani siğiller için kendinizi bukadar yıpratıyorsunuz ya burda cin1 2 yada 3 olanlar da var. Hani biraz halinize şükretseniz, biraz pozitif olalım bence

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yani siğiller için kendinizi bukadar yıpratıyorsunuz ya burda cin1 2 yada 3 olanlar da var. Hani biraz halinize şükretseniz, biraz pozitif olalım bence
    Misal ben Beni örnek alsınlar cin3 olup leep olmuş psikoloji bozup sonra yeniden güneş gibi doğmuşum hahahaha

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadas ayni benim 10 ay onceki halim.. bende kendimi igrenc hissediyodum. 'Ben pc me her flash belleki taktirmam virus kapar.' Diyenlere bile 'insanlar pcsini bile koruyor ben kendimi koruyamadim' diye icimden geciriyodum kendimi viruslu olmek uzere olan bir canli gbi hissediyodum. Hatta nasil olur da kendimi öldürebilirim diye dusundugum bile oluyodu o derece kafayi yemistm. Bunlarin hepsi internette yazilan o sacma yazilar yuzunden. Bizi acayip korkuttular gerek bilincsiz doktorlar gerek sacma sapan asilsiz yazilar... gercekten kafaya takilacak bj hastalik degil arkadaslar geciyor uzmeyin kendinizi ölsem ben ölürdüm o psikolojiyle hahah en fazla moral ve motivasyonunuz dusuyor psikolojiniz bozuluyor antidepresan kullaniyosunuz ve sinirleniriz lacka oluyor artik tahammulunuz kalmiyor. Bize verdigi en buyuk zarar bu yonde yoksa fiziksel olarak emin olun hastalik geciyor.

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Galiba hepimiz aynı durumdayız aldara sürmeden öncesinde bile anksiyetem artıyor kendime bakmaktan korkar oldum 😞

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaslar Bir cok uzmanla konustum sigiller zararsiz Tamamen Sadece kadinlarda tip 16-18 -33- Cin1-2-3 yapabiliyor bunlar zararli Duzenli kontrol altinda olursak saglikli kalacagiz insallah yani bende boyle umut ediyorum