Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc deneyimlerim

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ahcc deneyimlerim

Size yardımcı olmak adına ben de bi kaç şeyden bahsedicem.açıkçası başlarda ahcc reklam mıdır dedim araştırdım ingilizce makaleleri okudum derken olumsuz bi şey görmeyince 1 ay eczanedekini kullandım onun fiyatı sitedekinin 2 katı, sonra kullanırken biraz kabızlık ve gaz dışında bi şey hissetmedim.sitedekini arastırdım tarım bakanlığında onaylattım falan derken 10 gündür de sitedekini kullanıyorum ondan da olumsuz bi şey görmedim çok şükür günde 6 tane alıyorum.Umarım bi yan etkisi olmaz ve vücudumuzda bi yerlerde gidiyordur ben tekrar smear yaptırcam 1 ay sonra 16 nın gitmiş olmasını umuyorum

Durum
    sunnyd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc deneyimlerim

umarım geçer sonuçlarınızı bekliyoruz heyecanla.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size yardımcı olmak adına ben de bi kaç şeyden bahsedicem.açıkçası başlarda ahcc reklam mıdır dedim araştırdım ingilizce makaleleri okudum derken olumsuz bi şey görmeyince 1 ay eczanedkiini kullandım onun fiyatı sitedekinin 2 katı sonra kullanırken biraz kabızlık ve gaz dışında bi şey hissetmedim.sitedekini arastırdım tarım bakanlığında onaylattım falan derken 10 gündür de sitedekini kullanıyorum ondan da olumsuz bi şey görmedim çok şükür günde 6 tane alıyorum.Umarım bi yan etkisi olmaz ve vücudumuzda bi yerlerde gidiyordur ben tekrar smear yaptırcam 1 ay sonra 16 nın gitmiş olmasını umuyorum
    Merhaba bahar evet eczanedekiler çok pahalı. Zamanında ahcc ile insanlara yardım edemediğimiz bir süreç olmuştu türkiye'de ahcc yoktu o sırada başka bir ilaç firması getirtti, herkes sevindi derken insanlar 6 aylık ahcc maliyetinin çoook uçuk bir fiyat olduğunu gördüler hatta uçak bileti alıp yurtdışına gidip almak daha mantıklıydı düşün yani öyle yüksek bir fiyattı ve insanlar tabii ki alamadılar... Ben kendime nasıl tedarik ettirdiysem arkadaşlara da o şekilde yardımcı oldum. Bu böyle gidiyor hala.

Yan etkisi olmaz korkma, bağışıklık yetmezliği otoimmun gibi bir rahatsızlığın yoksa.
    Ama şunu söyleyeyim 1 aylık bir ahcc kullanımı yetersizdir. 1 ayda hpv tip 16 temizlenmez daha uzun süre kullanman gerekecektir, deneylerde de ilk 3 ay bi bakılıyor negatif olmazsa 6 ay kullanılıyordu.

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

3 ayın sonunda test zamanım geliyor o yuzden yaptırıyım dedim tabi negetif oluncaya kadar kullanıcam inşallah