Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık çok yoruldum ve çok bunaldım arkadaşlar

Durum
    Kostü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Artık çok yoruldum ve çok bunaldım arkadaşlar

Erkeğim 26 yaşındayım yaklaşık 1 senedir çekiyorum hayatımın tüm düzeni bozuldu yaklaşık 1 senedir kimseyle bir cinsellik yaşamıyorum tamamen düzelmeden de asla ..! kimseye bu kötülüğü yapamam 🙄

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Artık çok yoruldum ve çok bunaldım arkadaşlar

Alıntı Kostü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkeğim 26 yaşındayım yaklaşık 1 senedir çekiyorum hayatımın tüm düzeni bozuldu yaklaşık 1 senedir kimseyle bir cinsellik yaşamıyorum tamamen düzelmeden de asla ..! kimseye bu kötülüğü yapamam 🙄
    Keşke Herkes böyle düşünse. Hem kendilerinin hastalığı geçmiyor hem de başkalarının hayatını sarsıyorlar. Korkunç. Ama unutmayın elbet geçecek. Ben doktor kontörlü hariç genital bölgeme bakmamayı düşünüyorum inanın içim rahat şu an 2 haftadır bakmadım. Yoksa sürekli siğil kontrolü ile insan kafayı yer. Benim de hpv ile 5. Ayım olacak yakında henüz bıkkınlık gelmedi

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

böyle düşünürde kendimizi sıkıntı yaparsanız iyice kaybedersiniz. hpv ye karşi fiziksel ve mental olarak mücadele etmek lazım. hpv yi aldığımız gibi atmasıda bizim elimizde. spor en güzel terapi, tavsiye ederim. hayata çeki düzen verdikten sonra siğil görmeyi özlersin (!)

Durum
    Yeni Üye

Sakın ola verrutol gibi asitli ilaçlarla yakmayın çünkü iz kalıyor ve %90 aynı yerden Nüks ediyor en büyük moral bozlukluğum ise kalan izler

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yakilan yerde tekrar etmiyo hatta cok etkilidir verrutol esim sadece verrutol kullandi ne iz kaldi ne de siğili kaldi nuks etmedi

Durum
    alone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

2 yıl bu hastalıkla uğraştım.5 ay önce yaktirdm ,yaktirdiktan sonra hiç siğil çıkarmadım.her sabah soğuk suyla duş alıyorum 1 adet sarımsak yutuyorum sabah kahvaltısında maydonoz yeşil biber karışık salata yapiyrom üzerine elma sirkesi ve limonda sıkıyorum .ilk sigilerden kurtulun sonra bagisikliginizi güçlendirin.sigarayi birakamiyosaniz azaltmaya calisin hic moralinizi bozmayin.saygilar

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakilan yerde tekrar etmiyo hatta cok etkilidir verrutol esim sadece verrutol kullandi ne iz kaldi ne de siğili kaldi nuks etmedi
    maalesef bende 3 kez aynı yerden tekrar etti ve bağzı yerlerde çok kötü iz bıraktı ben tavsiye etmiyorum

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı alone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 yıl bu hastalıkla uğraştım.5 ay önce yaktirdm ,yaktirdiktan sonra hiç siğil çıkarmadım.her sabah soğuk suyla duş alıyorum 1 adet sarımsak yutuyorum sabah kahvaltısında maydonoz yeşil biber karışık salata yapiyrom üzerine elma sirkesi ve limonda sıkıyorum .ilk sigilerden kurtulun sonra bagisikliginizi güçlendirin.sigarayi birakamiyosaniz azaltmaya calisin hic moralinizi bozmayin.saygilar
    Evet oyle sigillerin tedavisi nüks olmaması acısından cok önemlidir .ilk gördügünüzde panik olup benim gibi heryere yaymamaya calısın bu neymiş böyle ya deyip kanatmıstım
    Sonrası zaten kriyo