Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koter sonrasi iz

Durum
    Zedpred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Koter sonrasi iz

Arkadaslar selamlar, 3 ay önce sigilleri yaktirdim ama , kizariklik biraz hala var ve penis kökünde de deri soyulmasi gibi iz hala bar, gecirmek icin aloa vera suruyorum ara sira ama bir etkisi i goremedim, tavsiyesi olan var midir? Tesekkurler,

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Koter sonrasi iz

Ben koter olali 1.5 yil oldu ama hafif izleri var malesef ama zamanla daha da azalir 3 ay kisa bir sure benim 5 ayda yarasi dogru duzgun iyilesti

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Aleovera cok etkili ama ara sira degil devamli duzenli surmen lazim. Ayrica kantoron otu yagini iyilesme asamasinda kulanirsan iz biraktirmiyor. Hindistan cevizi yagi ise soyulmalar icin iyi gelir denemelisin ama kati hindistan cevizi yagi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Koter izlerimden çok küçük olanı geçti ama diğerlerinin izleri bende kaldı aradan en son koter yaptıralı sanırım 3-3bucuk yıl geçmiş biri olarak söylüyorum. Kriyoterapi izlerimin neredeyse hiçbiri kalmadı.

Durum
    Tecrübeli Üye

Bende de kriyoterapi izleri kalmadı hiç , ama koter izi gözüme batıyor, şu an icin önerebileceginiz tek yol aleovera mı yani arkadaslar ?

Cok tesekkurler,

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

İz icin en etkilisi aleovera ama onu iyilesme surecinde surekli olarak surmek onunla iyilestirmek gerekirdi iyilestikten sonra iz kalmis deriye cok etki edecegni sanmiyorum yinede deneyn ama koter izleri kaliyor genelde benimkiler de kaldi

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

En son koter olalı benimde 1 seneyi geçti ama maalesef derin ve büyük yakılan yerler iz kaldı birçoğu geçti ama birkaç büyük yakılan yerler kaldı. Yapıcak birşey yok zaten gözükmeyen bir yer o yüzden hiç kafama bile takmıyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Ama benim direkt penisin sag kısmında , ben cidden bu doktorlari anlamiyorum bunun uyarisi vs neden yapilmaz , pat diye yapistiriyorlar koteri , neyse belki contratubex tarzi kremler ise yarar soracagim doktora

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Zedpred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama benim direkt penisin sag kısmında , ben cidden bu doktorlari anlamiyorum bunun uyarisi vs neden yapilmaz , pat diye yapistiriyorlar koteri , neyse belki contratubex tarzi kremler ise yarar soracagim doktora
    Benim penisimin sağındada solundada var. Hatta bir kaç tanesi doktor hatası yüzünden çok derin yakılmış ekstra fazla iz kaldı sonrada öğrendim bende işin ehli birine gidince. Ancak gözlemlerim sonucu penisin derisinde daha fazla iz kalıyo derisi ince olduğu için bence sende önemseme yapıcak fazla birşeyinde olduğunu sanmıyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Sevgili arkadaşlar bir yerinizi yaktığınızda deriyi eski haline tam olarak getiremezsiniz, deri zamanla kendini tamamlar. Ama sizinki normal bir yanık değil, siğilleri öldürmek için kasıtlı yapılmış koter sonucu ucu açılan yuvarlak boşluk olan bir yanık yani bunun için kremler de bence işe yaramaz. O deri kendi kendine toparlanıyor 3 haftada falan. Kozmetik görünüş bazlı şeyleri bırakın inanın hiç önemli değil, şu hastalık bi gitsin de sizden en önemlisi bu.