Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc vitamin ilaçlarıyla etkileşimi var mı

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc vitamin ilaçlarıyla etkileşimi var mı

Merhabalar yaklaşık 3 ay önce siğil oluşumunu fark ederek 2 adet siğil yaktırdım doktorumun basit bir durum olarak görmesi siğili teste bile göndermeye gerek duymaması üzerine çaresizce ve panik halinde nette bilgi toplamaya çalışırken bu siteyi ve sevgili Aryanın yazılarını fark ettim ahcc sipariş verdim 1 haftadır kullanıyorum her gece yatmadan 1 diş sarımsak yiyorum gün içinde yeşil çay maydanoz ceviz siyah üzüm tahin pekmez bal c vitamini tüketiyorum 7 ay ahcc kullanmayı hedefliyorum bu arada 3 ay boyunca başka siğil çıkmadı. Siz tecrübeli arkadaşlara ve Aryaya sorum kan değerlerime baktırmak istiyorum vitamin eksikliği varsa şayet doktorun yazacağı vitamin ilaçlarıyla beraber ahcc kullanımının yan etkisi olur mu kullanan var mı bir de nette dolaşırken okuduğum yazılar oldu siğillerin uyku durumu varmış diyelim ki ahcc yöntemiyle 6 ayda negatif olduk 6 ay sonunda ya da daha sonra uykudaki siğillerin tekrar nüks etme durumu olur mu bunu yaşayan oldu mu merak ediyorum ahcc nin uyku durumunda dedikleri siğillere faydası var mı yok mu tecrübeli arkasaşlar paylaşırsa sevinirim. (Bu arada tipleme smear hpv testi yaptıramıyorum bekar bir bayanım doktorlar yapmıyorlar bakirelerin kanser olma riski yok mu bir çok yerde bu şekilde okudum) tekrar tşkler.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc vitamin ilaçlarıyla etkileşimi var mı

Çok güzel besleniyormuşsun.
    Ceviz, maydanoz, siyah üzüm falan bunlar çok iyi. Yanına yeşil çay + kefir + kivi de ekle, ara sıra bunları da iç / ye

Negatif olduktan sonra uykuda kalmıyor aslında virüs vücudundan gidiyor negatif oluyorsun adı üstünde, vücudunda hpv virüsü bulunmuyor. Biz zamanında uykuda mı kalıyor yoksa virüs tamamen gidiyor mu gibi çok konuşup tartıştık forumda ama gittiğine kanaat getirdik + hpv virüsünün vücutta ömür boyu durmadığı kanıtlandıktan sonra bu düşüncelerimiz pekişti.

Ben senin soruna özel olarak bana dm'den yazdığın için cevap verdim bu arada mesaj kutuna bakabilirsin.

ahcc'nin siğillerine etkisi olmaz, hep söylüyorum siğilleri tedavi ettirmek sizlerin/bizlerin görevi. Belki 1-2 tane siğil düşer, düşenler oluyor çünkü ama çok medet umma bundan, görevi bağışıklığı çok iyi yükseltip hpv'yi vucuttan def etmek çünkü

Tipleme testi yaptırabilirsin evli veya bekar olmanla alakalı yok, devlet hastaneleri yapmıyor olabilir ama özel hastaneler veya laboratuvarlar yapıyor, bende bekardım hpv tiplendirme testi yaptırdığım zaman ve burda bir sürü bekar arkadaşımız var hepsi tiplendirme testini yaptırdı. Hangi laboratuvarlar dersen: Gelişim tıp lab, mavi gibi lab'lar iyidir. Fiyatından emin değilim ama 2bucuk 3 yıl önce 300 tl idi, sanırım şimdi 500-550 olmuştur arayıp herhangi bir lab'a ''hpv dna tiplendirme testi fiyatı nedir?'' diye sorabilirsin.

Umarım kafandaki sorulara cevap oldum

Durum
    Özel Üye

Çok teşekkür ederim Arya ben özel hastaneye gittim Ankarada yaşıyorum 2 ayrı özel hastaneye gittim jinekolog önemsemedi pek evlenince smear hpv testi yapalım dedi bakiresin şu an olmaz dedi Ankarada önerebileceğiniz bir yer var mı yoksa 7 aylık ahcc bittikten sonra mı yaptırsam acaba gelişmeleri buradan yazacağım

Durum
    Admin

Ha sen bakiresin? O zaman olmaz evet. Tiplendirme testi ve smear yapmazlar. Bu detayı vermediğin için bakire olduğunu düşünmemiştim

Durum
    Özel Üye

Detay vermediğimi fark ettiğim için tekrar yazdım bakire olup bu hastalığı kapmak daha zor ne zaman geçti negatif oldum mu hiç bilemicem bu kötü

Durum
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detay vermediğimi fark ettiğim için tekrar yazdım bakire olup bu hastalığı kapmak daha zor ne zaman geçti negatif oldum mu hiç bilemicem bu kötü
    Bakirelerin kanser olma riski düşük ama tabii ki hpv tipine de bağlı. Ama sen bilinçlisin artık. Yani kansere giden yol: vücudunda hpv taşıdığını çooook uzun yıllar boyunca farketmemek ve bu süreçte jinekologa gitmemekten geçer. Ama her birimiz bu aşamaları geçtik bilinçliyiz, kontrollerimizi yaptırıyoruz o sebeple kanser ihtimalini sil kafandan, öyle bir şey olmayacak

Siğilin 7-8 ay çıkmadığı zaman negatif olma yolundasın veya olmuşsun demektir diye düşünebilirsin bana bi doktor böyle demişti.

Durum
    Özel Üye

Çok güzel motive ediyorsun iyiki varsın Arya bende güzel düşünmeye çalışıyorum her şeyde bir hayır vardır en azından farkındayız

Durum
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel motive ediyorsun iyiki varsın Arya bende güzel düşünmeye çalışıyorum her şeyde bir hayır vardır en azından farkındayız
    Aynen öyle canım sıkma canını sende öyle bir şey olmayacak
    Sizler de iyiki varsınız! <3