Alıntı Bugunneydi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam herkese. 2019 şubat ayında tanıştık kendisiyle. Aşırı akıntı ve kaşıntı şikayetiyle gittiğim doktor siğillerimin olduğunu söyledi. İlk duyduğumda tabiki dünyam başıma yıkıldı. Kanser olma derdinden çok ben nasıl böyle bir hastalığa sahip olurum düşüncesindeydim. Koterle yakıldı. Doktorum hemen aşıya da başlaman gerektiğini söyledi ben de 3 doz aşımı yaptırdım. Biraz araştırınca ahcc' yi buldum ve kullanmaya başladım.

Uzun bir süre ağzımda olduğundan da şüphe ettim çünkü sürekli bir uyuşma değişik bir tat ve his oldu. 1 ay boyunca her gün sirkeli suyla gargara yaptım ve zamanla bu his kayboldu. KBB'ye gittiğimde görünürde bir şey olmadığı için varsa da yapacak bir şey yok demişti. Enfeksiyon hastalıklarına yönlendirdi belki farklı bir şey söylerler diye. Enfeksiyon bölümü de ağızdakiler için aynı şeyi söyledi ama 'cinsel yolla bulaşan bir hastalığın varsa diğerlerinin olmadığını nereden biliyorsun?' sorusuyla hayatımın ikinci şokunu yaşattı bana. Bütün testlerim yapıldı hemen. Nisan ayına kadar hiç siğilim çıkmadı. Nisan ayında o karnabahar görüntüsünü farkettim. Üzerine birkaç gün propolis sürdüm geçti. Bir daha da hiç çıkmadı. Hiç tipleme yaptırmadım ama birlikte olduğum insan da 4 farklı tip vardı.Üçü yüksek riskli.

Temmuzda yaptırdığım test pozitif çıktı. İlk öğrendiğim andan itibaren yediğim içtiğim şeylere dikkat ettim. Hiç ara vermeden ahcc kullandım. Hemen hemen her gün 20-30 damla eğriçayır markasının alkol bazlı propolisini suya karıştırarak içtim. Günde 2 fincan aktardan aldığım yeşil çayımı içtim. D vitamini değerimi yükselttim. Omega 3 ve q enzim takviyesi aldım. En az haftanın 3 günü spor yaptım ağırlık antremanı ağırlıklı. Sigarayı 2 yıl önce biorezanans yöntemiyle bırakmıştım ama haftada bir alkol alıyordum almaya da devam ettim. Bu sürede hiç cinsel ilişkiye girmedim ve bugün test sonucum negatif çıktı. Vücudunuza inanın ve sizi anlayan, hpv konusunda deneyimli doktorları bulun. Bu hastalık gidiyor.
Çok sevindim adınıza ağzınızda mı çıktı karnabahar görüntüsü