Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatif oldum

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Negatif oldum

bu arada bugunneydi arkadasimizla bende ayni ayda ogrenmisiz hpv oldugumuzu ama ben onun kadar iyi bakmadim kendime sadece ahccye guveniyorum onun disinda devamli olarak bisey yapmadim ha arada yesil cayli donemlerim zincolu donemlerim corekotlu donemlerim gibi zamanlar gecirdim ama hepsi ay ay, devamli degil o yuzdende hala cesaret edip test yaptiramiyorum 🙈

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada bugunneydi arkadasimizla bende ayni ayda ogrenmisiz hpv oldugumuzu ama ben onun kadar iyi bakmadim kendime sadece ahccye guveniyorum onun disinda devamli olarak bisey yapmadim ha arada yesil cayli donemlerim zincolu donemlerim corekotlu donemlerim gibi zamanlar gecirdim ama hepsi ay ay, devamli degil o yuzdende hala cesaret edip test yaptiramiyorum 🙈
    Sen memlekete gittin neden test yaptırmadın Abi şu test yaptırmaktan korkmayın artık!!! Merve senin uzun zamandır siğilin çıkmıyor yaptır gitsin kııız.

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Mervecim sadece 3 ay mı ilişki yaşamayacaksın ilk 3 ay yaşadın di mi? Benim 4 ay olucak ilişkiye devam eriyorum ama siğilim çıkmadı . Sende çıktı mı bu süreçte?

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen memlekete gittin neden test yaptırmadın Abi şu test yaptırmaktan korkmayın artık!!! Merve senin uzun zamandır siğilin çıkmıyor yaptır gitsin kııız.
    Arya cok korktuuuum valla pozitif cikarsam atardim kendimi biyerlerden artik dayanacak psikolojim kalmadi 😂 simdi ben kendi uzerimde deney yapiyordum ya guya bakalim ayni kisiyle aldatmadan aldatilmadan devam edersek ayni viral yuk bi sure sonra etkilemeyecek mi tekrar bulas olmayacak mi vucudumuz bagisiklik kazanip yenebilecek mi gercekten diye.. gel gor ki hastane yollarina bu dusunceyle gidemedim pozitif ciksam moralim cok bozulur inancim falan giderdi.. e bide sevgilim olan sahisla hic bir munasebetim kalmadi artik hazir o da hayatimdan cikmisken 3 ay cinsel perhiz ve ahcc ye devam etmeye karar verdim. hala pozitifsem bile 3 aya bisey kalmaz heralde 🙏🏻 Bu fevri karar degisikligimi sizlere sunuyor deneyimin sonucunu bekleyen arkadaslardan cok ozur diliyorum hepsi ayrilik yuzunden oldu simdi piu'dan gorecegiz o sonucu bildigim kadariyla o da benim dusuncedeydi oyle devam ediyordu

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet devam ediyoruz ilişkiye

Durum
    Özel Üye

Alıntı Piuuu89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mervecim sadece 3 ay mı ilişki yaşamayacaksın ilk 3 ay yaşadın di mi? Benim 4 ay olucak ilişkiye devam eriyorum ama siğilim çıkmadı . Sende çıktı mı bu süreçte?
    Simdi bebegim benim hpvde 10. Ayim ve bugune kadar hep yasadim hemde korunmadik hic ama bana bulastiran kisiyle yasadim sadece o da tek benimle yasadi yani baska bi virus gecme ihtimali yoktu. Sizdeki durum gibi yani.. hastaligin ilk 5 ayi sigil çıktı, 5 aydir da cikmiyor. 7 aydir da ahcc kullaniyorum. Simdi bundan sonra bisey yasamasam 3 ay boyunca mesela, ahccyi de 10 aya tamamlasam hpv icin de 1 yil olmus oluyor. Heralde gecer diye tahmn ediyorum hala pozitifsem bile..

Durum
    Özel Üye

Alıntı Piuuu89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet devam ediyoruz ilişkiye
    edin bakalim benim gorusum hala ayni virusun tekrar alinmayacagi yonunde. Vucudumuzun bagisiklik kazandigini ve onunla karsilassa bile artik ona karsi savunmasi oldugunu düşünüyorum ve korunmasan da ayni kisiyle olup sigillerine beslenmene ve deri sagligina dikkat ettigin muddetce yenecegin kanaatindeyim. Ha ben sevglimden ayrildim diye cinselligi birakma karari aldim ayrilmasam yine devam ederdim kesin. Hazir ayrilmisken kesin cozum olsun diye boyle yapiyorum

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Canım çok sevindim senin adına. Umarım birdaha sana hiç uğramaz hpv sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim sana

Durum
    Bugunneydi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Korunmasız ilişki mi çok zor artık 😉

Durum
    Bugunneydi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hepimize inşallah

Bu Konu için Etiketler