Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gelişim lab'a sürüntü örneği verdim

Durum
    Sekizyüzsekiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

gelişim lab'a sürüntü örneği verdim

Gelişim laba sürüntü ve hpv olup olmadığını bilmediğim yerden de ayrı bi sürüntü örneği verdim sonuçlar taaaaa cuma günğ çıkacakmış 1 hafta istanbuldayım son gününe kadar belirsizlik olucak ve zehir olucak yine... Keske daha erken cıksaydı. Neyse arkadaslar bu konu hakkında kimseyle konusamadıgım icin buraya yazmak istedim dualarınızı esirgemeyin. Hiç sanmıyorum ama inşallah yoktur...

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: gelişim lab'a sürüntü örneği verdim

Bende sonuc bekliyorum 1 haftayi gecti of gerilim gercekten. Amin insallah hepimiz kurtuluruz

Durum
    sevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bunaldığın zaman yaz 808 insan içine atınca daha kötü oluyor. Güzel sonuçlarınızı bekliyoruz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

1 hafta iyimiş devlette 1 ay sonra çıkıyor 😅 Umarım yoktur 🙏🏻

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

1 haftada sonucun çıkması normaldir arkadaşlar, bende de 1 hafta gibi bir sürede çıkmıştı hatırladığım kadarıyla.

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben mavi labda yaptırdım 1 gün sonra sonucum çıktı

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Vay 1 gun cok hizliymis

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar dualarim sizinle insallah güzel sonuclarla burda hepimiz seviniriz. Mavi lab bu konuda hizli. Bellirli gunler pcr test gunleri.O gune denk gelirse hemen cikar denk gelmeseniz bile maksimum 3 gun. Ama gelisim lab da viral yuk oranini soyluyormus gerçekten cok ilginç. Yani oran veriyormus. Doktora sordum hikaye dedi boyle bir teknoloji yok dedi. Bakteri oranini verebilir ama virus farklı dedi. Birde erkekler gelisim de kendisi numune almak zorunda hic bilmeyen birinin doğru numune verebilcegini sanmiyorum. Ancak nasil yapildigini ogrendikten sonra.. Eylul de test taptirmistim. Aralik da gardasil son asisi var. Doktorum martta da tahlil yaptir dedi. Mart testinde gelisimi deniycem totem

Durum
    Sekizyüzsekiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sadeceben sürüntü alma konusunda.. Bir çubuk verdiler pamuklu kısmını iceri sokcaksın dediler küçük bi kısımdı ben de yaptım ve teslim ettim. Başka bir şey mi yapmam gerekiyordu veya daha fazla iceri mi gitmem gerekiyordu? Zaten stresliyim üstüne bi de test boşuna gitmesin. Erkeğin öğrenmeden yapmasi zor demişsin de yanlış mı yaptım acaba? Stresliyken bunu okumam hiç iyi olmadı

Durum
    sel-mira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı sadeceben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dualarim sizinle insallah güzel sonuclarla burda hepimiz seviniriz. Mavi lab bu konuda hizli. Bellirli gunler pcr test gunleri.O gune denk gelirse hemen cikar denk gelmeseniz bile maksimum 3 gun. Ama gelisim lab da viral yuk oranini soyluyormus gerçekten cok ilginç. Yani oran veriyormus. Doktora sordum hikaye dedi boyle bir teknoloji yok dedi. Bakteri oranini verebilir ama virus farklı dedi. Birde erkekler gelisim de kendisi numune almak zorunda hic bilmeyen birinin doğru numune verebilcegini sanmiyorum. Ancak nasil yapildigini ogrendikten sonra.. Eylul de test taptirmistim. Aralik da gardasil son asisi var. Doktorum martta da tahlil yaptir dedi. Mart testinde gelisimi deniycem totem
    bende devamli gelişim lab. yaptırıyorum.viral yük oranını bende sordum sonuç kagıdımda virüs yüküyle alakalı bişey yazmıyordu.bayana sordum ık mık etti.bence de hikaye

Bu Konu için Etiketler