Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tecrübeli arkadaşlarim sorum size

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Tecrübeli arkadaşlarim sorum size

Siğil çıkarmayalı 1 yıl olacak neredeyse rahim ağzinda lezyon olan ve leep ya da diğer operasyonlardan geçirenler tekrar nüks ihtimalinin çok çok düşük olduğunu söylüyor yani bu demek oluyor ki yakılan yerdeki virüs tekrarlamiyor e biz bu durumu yakılan bölgedeki siğiller için de geçerli diyebilir miyiz? Bilindiği uzere makat çevremdeki onlarca siğil 1.5 yil önce yakıldı ama sizin bildiğiniz gibi tek tek değil bölgesel yakıldı yani orasi komple yandi 2 ay sonra iyilesti. 3 ay nüks oldu 2019 ocak ayı itibari ile bir kaç noktayi siğil sanıp yıkılmam haricinde hiç nüks olmadi bolgesel yanik oldugu için ordaki deride incelmeler oldu bu yuzden hafif kabarık kıl kokunu siğil sandim surekli ama yine siğil sandigim noktaya 2 ay dokunmadim baktim buyume ya da degisme olack mi ama hiç birsey olmadi demekki siğil degildi size sorum şu rahim ağzinda yakılan yerin bebek rahim ağzi gibi tertemiz olmasi siğil icinde geçerli mi yani yakilan yerde tekrar nüks etme ihtimali çok çok az diyebilir miyiz ?Arya çok dikkatli yazdim vallahi bi defa yazim yanlışı yok

Durum
    ahkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Tecrübeli arkadaşlarim sorum size

1 yıldır siğil çıkarmamışsın kbr bence sen fazla takıntılısın ve senin yazıların bu foruma yeni girmiş veya hala siğil ile savaşan insanlarda can sıkıcı bir hal oluyor yani artik kalmamış birşey simdi zaten yakılan yerde siğil çıkamayacağı bir gerçek bu konuda da şüphe duyarsak kimsede yaşam sevinci kalmaz negatif olan bir çok üye zaten bunun kanıtı
    bence ayni konulari yazma artık test yaptır sende bizde rahatlayalim ve yeni üye olmus bu süreci hala tamamlamamış hpvli kişiler ya da internette araştırma yapip bu siteyi bulan kişiler bazi konular yüzünden asıl konulari okuyamıyor eski yazılar ve konular fazlasi ile bilgi veriyor ama yeni konular sadece bu sitenin fayda olan kısmını düşürüyor sen bunu atlatmışsın yeni gelen ve gelecek olanlara kendi hikayeni ve ne yaptığıni anlat ki burdaki diger negatif olan veya olmaya çalışanlar gibi onlara faydan olsun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Koter etkili bir yöntem yaktığın yerde tekrar nüks etme ihtimali düşük. Yazım hatası konusunda uyarımı dikkate aldığın için teşekkürler

@ahkader'e katılıyorum aslında, bunu takıntı yapmışsın 1 yıl diyorsun benim eski doktorum 7-8 ay siğilin çıkmıyorsa negatifsindir diyordu. Hadi o doktor iyimser diyelim ama senin 1 yıl olmuş güzel gelişme. Bence bir test yaptırmaya değer.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ay ben 7 aydir ahcc kullaniyorum 5 aydir da sigil cikmiyor. Suan memleketimdeyim arya acaba test yaptirsam mi buraya gelmisken. Zaten ahccmi evde unutmusum icemiycem 1 hafta ☹ Negatifsem komple birakirim

Durum
    Admin

Mervecim eğer sadece memleketinde test yaptırabilirsen yaptır bence Yok ama dersen ki ben kendi semtime döndüğümde de yaptırabilirim, ahcc'yi bitir elde kalan kutunu ondan sonra yaptır

Bu arada bak yine dikkat etmiyorsun kızıcam cidden inşallah negatif çıkarsın tabi ama bu takviye herkes için çok önemli düzenli kullanman çok önemli mervecim..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mervecim eğer sadece memleketinde test yaptırabilirsen yaptır bence Yok ama dersen ki ben kendi semtime döndüğümde de yaptırabilirim, ahcc'yi bitir elde kalan kutunu ondan sonra yaptır

Bu arada bak yine dikkat etmiyorsun kızıcam cidden inşallah negatif çıkarsın tabi ama bu takviye herkes için çok önemli düzenli kullanman çok önemli mervecim..
    Bavul toplarken unutmusum kuzum ya antidepresan kullaniyorum onlari bile unutmusum yasadigim yere dondugumde yaptiramam orda hastaneleri falan pek bilmiyorum gidebilirsem burada gideym bakalm

Durum
    Admin

Burada gidebiliyorsan git canım o zaman kökten cözülsün memleketten eve dönerken şenlik havası olsun (arka fonda tavukları pişirmişem çalıyor)

Durum
    eses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben 3 yıldır siğil çıkarmıyodum 2 ay önce kadar tekrar cıkardım ve suan siğilim yok düştüler yani ben negatiftim siğil çıkarınca tekrar mı pozitif oldum anlayamadım arya yardımcı olurmusun bu arada hiç hpv smear yaptırmadım haftaya yaptırıcam daha

Durum
    Admin

Siğilin varsa hpv'n vardır. Bu arada hpv smear diye bir şey yok, smear testi var sadece. Daha önce hpv dna genotipleme testi yaptırmadıysan negatif olup olmadığını da bilemezsin ki? Yani kendi kendine negatiftim demişsin ama negatif olduguna dair herhangi bir test yaptırmamışsın. Bu 3 yıl içinde negatif olduğunu zannederken başka birileri ile ilişkiye girmen de durumu değiştirir.

Durum
    eses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Yok negatifim demiyorum demek istediğim siğil cıkarmayınca negatif mi oluyoruz yani onu sormak istedim.Üstteki konusmalardan öyle anladımda.
    Hamileyken siğillerim cıkmıstı yaktırmıstım sonra bidaha tekrarlardı aldara kullandım 2 yıldan beri bidahada hiç çıkmadı taa ki 2 ay öncesine kadar.