Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc yan etkisi

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc yan etkisi

aynı şekilde bende biontech 2 doz. yan etki olmadı hiç. millet 2 gün süründü ben tribe girdim niye yan etki yok diye ben ahccnin gücüne yordum yan etki olmamasını

Durum
    vepehe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ahcc 2. kutuda sık sık karın ağrısı ve ishal şikayeti olan erkek arkadaşımda karaciğer enzimlerinde ve bilirübinde artış ile karaciğer büyümesi çıktı. Ahcc kullanmadan önce (yaklaşık 1 ay oluyor) kan testleri normaldi tamamen. Yıllar önce de başka bir takviye kullanırken karaciğeriyle ilgili benzer bi sıkıntı yaşamış. Farkına varıp ahcc’yi kesti ancak şikayetler düzelmeyince doktora gitti, yavaş yavaş toparlıyor. Çoğunluk yan etki yaşamasa da bizim başımıza böyle bir durum geldi. Bu süreçte farklı yaptığı herhangi bir şey olmadığından doktoru da ahcc’nin sebep olabileceğini söylemiş. Belki de detaycı’nın dediği gibi kullanmadan önce Th1-2 değerlerine baktırmak gerekebilir. @Detaycı

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

bende de ishal benzeri etki yaratmıştı kapsül formunda olan ahcc. kutuyu bitirdim bir daha da almak içimden gelmedi

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı vepehe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc 2. kutuda sık sık karın ağrısı ve ishal şikayeti olan erkek arkadaşımda karaciğer enzimlerinde ve bilirübinde artış ile karaciğer büyümesi çıktı. Ahcc kullanmadan önce (yaklaşık 1 ay oluyor) kan testleri normaldi tamamen. Yıllar önce de başka bir takviye kullanırken karaciğeriyle ilgili benzer bi sıkıntı yaşamış. Farkına varıp ahcc’yi kesti ancak şikayetler düzelmeyince doktora gitti, yavaş yavaş toparlıyor. Çoğunluk yan etki yaşamasa da bizim başımıza böyle bir durum geldi. Bu süreçte farklı yaptığı herhangi bir şey olmadığından doktoru da ahcc’nin sebep olabileceğini söylemiş. Belki de detaycı’nın dediği gibi kullanmadan önce Th1-2 değerlerine baktırmak gerekebilir. @Detaycı
    Galiba herkeste bu etkiyi yaratıyor bende de 2. Kutuda oldu. Sonra zamanla geçti bünyenin alışma süreci olduğunu düşünüyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Bende öyle bir şey yaratmamıştı mesela, çoğu kişide böyle bir şey yaratmıyor aslında. Ama bazı kişilerde olabilir, herkesin bünyesi bir değil.

Durum
    Tecrübeli Üye

Evet, benim yazmaktaki amacım ahcc’yi kötülemek değil, herhangi bir takviyeyi kullanırken vücudumuzun verdiği sinyalleri göz ardı etmememiz gerektiğiyle ilgili küçük bi hatırlatma yapmak. İshal deyip önemsemese belki daha fazla sıkıntıyla karşılaşacaktı, bir haftadır bırakmasına rağmen tam düzelmedi şikayetleri. Açıkçası karaciğer kanserinde de kullanılan bir ürün, ters etki yaratması bana da garip geliyor ama bünye meselesi işte. Bu arada alvasupplement’ten alınmış ve hiç açılmamış bir kutu kaldı elimizde, satın almayı düşünen olursa yazabilir bana.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@vepehe kutu açılmamışsa firmaya iade edebiliyorsunuz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı vepehe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, benim yazmaktaki amacım ahcc’yi kötülemek değil, herhangi bir takviyeyi kullanırken vücudumuzun verdiği sinyalleri göz ardı etmememiz gerektiğiyle ilgili küçük bi hatırlatma yapmak. İshal deyip önemsemese belki daha fazla sıkıntıyla karşılaşacaktı, bir haftadır bırakmasına rağmen tam düzelmedi şikayetleri. Açıkçası karaciğer kanserinde de kullanılan bir ürün, ters etki yaratması bana da garip geliyor ama bünye meselesi işte. Bu arada alvasupplement’ten alınmış ve hiç açılmamış bir kutu kaldı elimizde, satın almayı düşünen olursa yazabilir bana.
    evet biliyorum kötülemediğinizi, öyle düşünmedim

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ahccnin bendede ishal ve karın ağrısı olmasından dolayı bıraktım. Kesinlikle bünyeye karşı törelansı farklı. Dikkatli kullanmakta fayda var. Şikayetiniz var ise bırakın

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @vepehe kutu açılmamışsa firmaya iade edebiliyorsunuz
    Bir ay geçti üzerinden ama geri alırlar mı? Sitede 1 hafta yazıyordu, 2 kutu birden almıştık