Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc yan etkisi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc yan etkisi

İnşallah bir sorun yaşamazsın sunny'cim

Durum
    sunnyd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

maalesef haftasonu almadigimda normalde donmustum ama dun aldim ve yine simdi ishal ve agzima surekli gelen aci bi tat var. sanirim gercekten ahcc yapiyor. bugun arayip soracagim. yine bi iki gun ara verip dozu dusurmeye calisacagim. tabi kii benim istegimde gunde 3gr almak ama sanirim olmuyor

Durum
    Admin

Sunny sağlığından önemli değil hiçbir şey mecburen gram'ı düşürmen gerekiyorsa düşüreceksin tabii ki, kendini kötü hissetme almak istiyorum olmuyor diye. Hepimizin bünyesi aynı değil 2 grama düşür bakalım. Birde çok kahve tüketiyorsan gün içinde o da ishal yapabilir.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sunny sağlığından önemli değil hiçbir şey mecburen gram'ı düşürmen gerekiyorsa düşüreceksin tabii ki, kendini kötü hissetme almak istiyorum olmuyor diye. Hepimizin bünyesi aynı değil 2 grama düşür bakalım. Birde çok kahve tüketiyorsan gün içinde o da ishal yapabilir.
    Kahve hiç tüketmiyorum 4 haftadır ama yulaf ve avokado cok yiyorum. 2. günündeyim ahcc'siz düzeldim gibi biraz daha bekleyip tekrar deneyecegim. Bakalım umarım olumlu bi sekilde dönerim

Durum
    Tecrübeli Üye

selam arkadaşlar güncellemek amacıyla yazıyorum:

cumadan beri 2 kapsülle başladım ve daha sorun yaşamadım 2-3 hafta böyle devam edip sonra 3,4,5,6 diye çıkıcam kapsülleri. hiç kullanmamaktan daha iyi olduğunu düsünüyorum suanda bu sekilde modere edebildim.
    umarım kimseye olmaz başıma gelen. ilerledikçe güncellerim.

Durum
    Admin

@sunnyd, çok sevindim adına, çok az kapsül kullanıyorsun ama olsun hiç yoktan iyidir, inşallah etkili olur canım.

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben yabancı makaleden okudum ahcc yan etkisi olarak bi tek ishal yazıyordu demek ki var

Durum
    Admin

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yabancı makaleden okudum ahcc yan etkisi olarak bi tek ishal yazıyordu demek ki var
    daha öncesinde herhangi bir yan etkisi yok yazıyordu yabancı makalelerde ama ben 3 yıl önce ciddi araştırmıştım belki kullanıcılar tarafından ishal keşfedilmiş olabilir.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha öncesinde herhangi bir yan etkisi yok yazıyordu yabancı makalelerde ama ben 3 yıl önce ciddi araştırmıştım belki kullanıcılar tarafından ishal keşfedilmiş olabilir.
    Bende okudum ama vucudum alisik olmadigi icindi bence. Yoksa 2 kapsulde etki edebilirdi. Benimki farkli bir bunye olabilir yavas yavas kabul eder belki. Sureci paylasirim. Genelde ishal ve bulanti diyor yabanci kaynaklarda (link ekleyebilirim gerekirse) ama bende bulanti cok olmadi sadece ilk haftasonu oldu, sanirim oda artik surekli midemin calismasindandi Valla bilemiyorum arkadaslar ama 2ye bile raziyim suanlik, hic icememekten korkuyordum.

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

benzer durum bende de oldu dahiliye gittim. ahccden kaynaklı durum sandım ancak tahlillerde enfeksiyon olduğu görüldü. enfeksiyon geçtikten sonra ahcc ye başladım ağrım sancım olmadı. dahiliye gitmenizi öneririm.