Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rahime yakın lezyon

Durum
    Define - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Rahime yakın lezyon

Arkadaşlar tam rahim ağzında değilde daha ileride rahime yakın lezyon veya kondilom çıkan varmı? (Benim ki 1,5 cm) Rahim ağzında değil de daha ileride olması beni korkutuyor. Sonuç daha çıkmadı. Doktor iyi ihtimalle kondilomdur dedi. Kötü ihtimal ne diye sordum kansersindir dedi. Dilim tutuldu bişi soracaklarımı bile soramadım.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Rahime yakın lezyon

Doktor gercekten oyle de dedi yuzune cok sacma ya daha ne oldugu belli olmadan kanser denir mi ayrica hangi tip tasiyorsun

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktor gercekten oyke de dedi yuzune cok sacma ya daha me oldugu belli olmadan kanser denir mi ayrica hangi tip tasiyirsun
    Yüksek riskli tip ama özel tipleme yaptırmadım. Sonra ben sadece kansermiyim diyebildim. En kötü ihtimali sordun dedi. Hpv genel rahim ağzında kondilom yapar. Oralarda nadir olur ama olmaz değil dedi. Zaten de burdada herkeste öyle sanırım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Kbr, seni yazım yanlışları yaptığında bilerek düzeltmeyip o haliyle yayınlaman konusunda son uyarışımdır bilgin olsun. Belki bu zamana kadar 6-7 kez uyarmışımdır. Yazdığın 1 cümlelik yazıda 3 farklı yeri düzeltmek zorunda kaldım.

Yazım yanlışlarıyla dolu, ne dediği anlaşılmayan, özensizce yazılmış düzeltilmemiş bir mesajı göndermekten sen çekinmiyorsan ben de bu konuda arkanı sürekli toplayıp yazım yanlışlarını düzeltmek yerine banlamaktan çekinmem bilgin olsun.

Durum
    Admin

@Define, canım korkma, bak şöyle oluyor kanser çıkmazsın ama kanser öncüsü bir yara olabilir evet fakat bende de vardı, doktor rahim ağzında yara gördü onu biyopsiye göndermiştik zamanında ve cin3 çıkmıştım. Cin3 çıktıgım için leep operasyonu oldum. Rahmim doktorun tabiriyle bebek rahmi gibi oldu tertemiz.

En kötü ihtimalle leep olursun, kansersindir diye seni direkt korkutmuş ama her hpvli hemen kanser olmuyor.

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arya senin Cin 3 e kac sene icinde donusmus, bu ameliyati Kime oldun fiyatlar neydi Agrili birsey miydi ve son olrak ta Bir sikayetin oluncami gittin Oncesinde smear yaptiriyormuydun 🙏🏻
    Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Define, canım korkma, bak şöyle oluyor kanser çıkmazsın ama kanser öncüsü bir yara olabilir evet fakat bende de vardı, doktor rahim ağzında yara gördü onu biyopsiye göndermiştik zamanında ve cin3 çıkmıştım. Cin3 çıktıgım için leep operasyonu oldum. Rahmim doktorun tabiriyle bebek rahmi gibi oldu tertemiz.

En kötü ihtimalle leep olursun, kansersindir diye seni direkt korkutmuş ama her hpvli hemen kanser olmuyor.

Durum
    Admin

Alıntı Rumeysa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya senin Cin 3 e kac sene icinde donusmus, bu ameliyati Kime oldun fiyatlar neydi Agrili birsey miydi ve son olrak ta Bir sikayetin oluncami gittin Oncesinde smear yaptiriyormuydun 🙏🏻
    1 yılda dönüştüğünü düşünüyorum rumeysa. öncesinde duzenli smear yaptırmıyordum.

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Gecmis olsun canim Allahtan atlatmissin bir sikayetin oluncami gittin Peki
    1 yılda dönüştüğünü düşünüyorum rumeysa. öncesinde duzenli smear yaptırmıyordum.

Durum
    Admin

Alıntı Rumeysa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun canim Allahtan atlatmissin bir sikayetin oluncami gittin Peki
    hpv'ydim ben rumeysa. Detaylı hikayemi ögrenmek istersen blogumdan okuyabilirsin.

Durum
    Tecrübeli Üye

Leep e falan razıyım ben ama fazlası olur diye çok korkuyorum her gece uykumdan uyanıp bununla sabahlıyorum😭😭 bir sene cin3 için çok kısa değil mi? 3 4 sene de bana neler olmuştur off 😤