Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardim edin lutfenn

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yardim edin lutfenn

Ben erkegim 4 ay once bi iliskim oldu ve korunmali iliski oldu ve testis bölgemde 3 tane ufak girimsi sert bisey cikti doktora gittim cok küçüktü yakti ve lezyon olmadigi zaman bulas olmaz dedi bir daha cikmadi zaten ve evlenecegim kiza anlattim böyle böyle hpv bulasti bana git evlenme benimle dedim olan olmus artik ben kabul ediyorum seni asi yaptiralim sana dedim tamam dedi benim merak ettigim ben korunmalarimi yaparim gerekirse düğmeli baxer kullanirim ama cocuk yapacagimiz zaman kondom kullanmasak boxer olsa penisimde lezyon hic olmadi bulasirmi menide filan olurmu bu illet

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: Yardim edin lutfenn

Allahimm kafayi yicem böyle bi hastalik oldugunu basima gelene kadar bilmiyordum kondom herseyi korur zannediyordum ben mukoza bölgeye yerlesirmi bu hpv

Durum
    Kıdemli Üye

Karsi tarafin iyiligi icin hic evlenmesemmi ben önemli degilim karsi tarafa bulastirirsam iste o zaman ben bu vicdan azabiyla kahrolurum nerden gittim yaptim böyle biseyi kendime cok kiziyorum bi kacamak yapalim dedik ayda yilda bi elimize yüzümüze bulastirdik piskolojim cok kötü kalkamiyorum altindan cok ağır geldi bu bana

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sevgilinle hic iliski yasamadiysan aşı olsun ona bulaşmaz bu şekilde sende sakin ol tedavi ol paran varsa ahcc kullan atlatirsin insalhh cok kafanda buyutme biz de cok yasadik o hisleri emin ol gececek

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhaba, çocuk yapacağınız zamana bayağı var gibi görünüyor, çünkü henüz evli bile değilsiniz. Çocuk yaparken korunmama kısmını şimdilik düşünmeyin çünkü o zamana kadar hpv'yi vucudunuzdan atmış olabilirsiniz, atmama riskinizde var tabii ki ama ben her iki olasılıktan da bahsedeyim ahcc kullanırsanız hpv'yi vucudunuzdan daha kolay şekilde atarsınız bu konuda da araştırma yapabilirsiniz eğer duymadıysanız diye söylüyorum.

Hiç evlenmemek gibi bir şeyi sakın düşünme ömür boyu kalmıyor bu virüs sende. Hpv'nin vucutta ömür boyu kalmadığı kanıtlandı o sebeple sen kendine iyi bakıp, bagısıklık sistemini çok iyi tutarsan ve siğil çıktığında yaktırıp/dondurursan yani düzenli tedavi olursan mutlaka bir gün bu virüs vücudunu terkedecektir, kendini öyle olumsuz düşünceye yöneltme

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sakin olmalısınız. Bir sürü hpv li kişi var o zaman bunca kişi evlenmeyecek mi, evlenmemeli miyiz? Bu düşünceyi kafandan silmeni isterim. Bunun testi var testte çıkmazsa negatifsindir, kendine iyi bak 1 -2 sene sonra geçme ihtimali yüksek. Test yaparsın negatif olduğunda da kurtulmuş olursun. Kendini böyle yıpratma ilk zamanlar ben de böyle kendimi yıpratıyordum ama stres hiç iyi gelmez hpv ye

Durum
    Kıdemli Üye

Yok sevgilimle hic iliski yasamadim evlenmeden önce düsünmuyorum zaten ve doktora test yapalim dedim lezyon yok nasil yapilir dedim idrardan bakilir dedi sürüntü alinir cubukla dedi ama gerek yok ögrenip napicaksin kapmissin artik dedi sana eşine aşı yaptir dedi ahhc yi arastiriyorum tek care o bide allokin alfa diye biseye rast geldim ama igneler yurt dışı olunca güvenemedim yurtdisi ülkeler turklerin iyiliklerini isterlermi sizce

Durum
    Kıdemli Üye

Ins negatif olurum oyle umit ediyorum dirayetli bi insanim cok şükür gerekirse ömür boyu baxer kondom kullanirim kötü bi dugu olsada tek korkum negatif olsam bile cocuk yapacagimizda bulasirmi diye korkuyorum cok belirsiz bi hastalik hep ihtimalleri var buda insani üzüyor herkeze teşekkürler bu arada cevapsiz birakmadiginiz icin