Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makatta sigil

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Makatta sigil

Arkadaslar bilindigi uzere boyle ayrilmali barismali gitmeli gelmeli bi iliskim var. Surekli ayrilip sonra bazen barisiyoruz bazen barismadan buluşuyoruz gorusuyoruz allah affetsin bazen yakınlaşıyoruz 🤭 neyse gecen gun yine boyle bi durum oldu son bi kac aydir ayriyiz fakat arada gorusuyorduk yine gorustuk. Tabi birbirimize dokunamadigimiz icin 'sana masaj yapiyimmiiiii' sirinlikleriyle yaklasmaya calisiyoruz (bunlar hep ozlem) konuya geleyim bende bu sekilde erkek arkadasima bi teklifte bulundum ve vucuduna masaj yaparken( yuz ustu) makat tarafinda bi kac et parcasi gordum. Bunlar ne dedim et parcasidir dedi. Sonra iyice dikkatli dikkatli baktim dedim icimden kesin sigil bunlar. O gittikten sonra netten makat sigili diye arastirdim bi de ne goreyim fotograftakilerin aynisiiiiiii !! Allah kahretsin beni. Ben bana kimden bulasti kimden bulasti diye kac aydir dort donuyorum(sevgilimde sigil yok saniyordum meger makatinda varmis gormemisim) duyarsa ogrenirse beni affetmeyecek diye ondan sakladim. Burda bilenler bilir o benden ayrilmasin diye kendi icimde yasayip kendimi harap ettim kac ay saklamaktan canim cikti.. megerse onda hep varmis yeni bisey degilmis Bide adam gayet rahat bi sekilde et parcasidir yaaa diyor 🤦🏽♀ Ya resmen onun bana bulastirdigi hastaligi ondan sakliycam diye kendimi öldürüyordum nerdeyse kendime o kadar kiziyorum ki anlatamam ... bide su var adamin hpv oldugundan haberi yok makatindaki sigilleri et parcasi saniyor.. simdi soylesem inanmayacak bana yine senden gecmistir diye suclayacak.. soylemesem hpv oldugundan habersiz geziyor. Ha bide ayrildik hayatina baskalari girse onlara da bulastiracak ne yapayim bilemedim sessiz kalmak istemiyorum ama konusarak anlasilacak biri de degl kendisi. Malesef surekli karsi tarafi suclar asla kabullenmez ondan bana geçtiğini.

Bide su var bu adamin sadece makatinda sigil olmasi nasi bi durumdur aklim almiyor nasil gecmis olablir oraya hpv erkek sonucta? Erkeklerden makatta sigili olan varsa nasil gectiginden bahsedeblir mi. Yada on tarafinda da vardir virus ama sigil mi cikartmiyordur bilemedim acikcasi.

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Makatta sigil

Şimdi öncelikle ayrılmalı barısmalı bi ilişki varsa sana deger vermeyen adamla beraber olma derim.Seni cinsel obje olarak görmesin ve unutma kadın kendini degerli görürse erkek asla onu degersizlestirip suclayamaz.2. De bende de ilk sigili aylarca et ben sandım oyle sanması cok normal ama internetten fotolarıyla atarsan anlıcaktır ve sana da ondan bulastıgını düsündgnü söyle dedigim gibi adam deger veriyorsa konusunu bile açmaz.benim 3 ay sonra dügünüm var 2 yıllık ilişkim bana ondan geçti bence ama ondan önceki ilişkilerimden de gecmis olabilir ikimizde birbrmizi suçlamadık bu konuda ikimizin de gecmisi oldu cunku

Durum
    Özel Üye

Deger vermedigini dusunsem tabiki beraber olmam ikimizde hala seviyoruz ama baska sebeplerden oturu beraber olamiyoruz.. bi de cok özlüyorum ayrilik cok agir geliyor ben cok seviyordum burda bilenler biliyor kac ay depresyon gecirdim onun yuzunden.. benimki soylendiginde bunu ilimli karsilayacak bi adam degl sadece fazlasiyla bencil bazi konularda. Bu bencilligi bizi bitirdi zaten. Asil merak ettigim bi erkegin makatina sigil nasi bulasir? Orayla ne alakasi var erkek sonucta diyorum icimden ama gordugum seyin sigil oldugundan eminim malesef

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ya tabi anlattıgın icin yorum yapma durumu düştü degise özel hayatın beni ilgilendirmez.Makatta sigilde elle bile bulaş oluyor diye duydum

Durum
    Özel Üye

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya tabi anlattıgın icin yorum yapma durumu düştü degise özel hayatın beni ilgilendirmez.Makatta sigilde elle bile bulaş oluyor diye duydum
    Aklima kotu kotu seyler geliyor tovbeler olsun 😂 tabi saka bi yana boyle durumda olan erkek arkadaslarimiz yorum yapar aydinlatirsa sevinirim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Makat kısmında siğil görülebiliyor, makat içerisinde genelde homoseksüel kişilerde görülüyor ama heteroseksüel olup makat çevresinde siğili olduğunu söyleyen 2-3 erkek vardı forumda, hatta @ankaralı vardı bayağı süre uğraştı.
    Bu arada benimde o çevrede siğilim çıkmıştı ama hiç bölgeye yönelik bir ilişki yaşamadım, denemedim bile.

Bence genital bölge ve çevresinde herhangi bir noktada çıkabilir.

Ayrıca mervecim yaşadığın bu duruma gerçekten üzüldüm, talihsiz bir durum olmuş, karar senin.

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kendinde olduğunu söylemeden uyarsan? Dediğin gibi başkalarına bulaştırırsa hoş olmaz biz neler çekiyoruz zor bu işler. Seni suçlamasını İstemiyorsan bence böyle bi hastalık olabilir bi test yaptır istersen duymuştum böyle bir hastalık olduğunu falan diyebilirsin. Böyle benimde bir ilişkim vardı ve kendisinden hpv kaptım. Sonra hpv olduğumu söyleyince söylediği tek şey evet ben de 3 hafta önce tedavi oldum dedi 🙄 yani bu Tür erkekler tehlikeli anladığımızda kaçarak uzaklaşıyoruz. Seni asla yargılamam ama bence de bu Tür bir ilişki ile kendini yıpratırsın karar senin

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

En kötü sonucu dusunerek soylemek zorundasin ki tedaviye baslasin. Ustelik sen uzun zamandir bagisikligini guclendirmek icin caba sarf ediyorsun. Test yaptirmadin belki negatifsin e bir yerde masaj son bulup baska seyler olucak hopp basa don. Seni cok seviyorsa senle olmak istiyorsa seni dusunuyorsa gitsin yaptirsin testini alsin dort kutu ahcc sini iki sana iki ona istesin seni mutlu son Umarim alinmazsin biraz takildim ama kendin icin soylemelisin suclama sana yöneltilirse sebep sen olursan da benim senin makatinda ne isim var der kapiyi gosterirsin

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Mervecim boşuna üzmüşsün kendini ya üzüldüm ): belki de biliyordur siğil olduğunu önemsemiyordur . Sonucta google a makatta et parcası yazsa ditekt hpv cıkıyor. Biz hep olumlu düşünüyoruz ama herzaman öyle olmayabiliyor. Uyarı konusuna gelecek olursak da bence sen üste çık araştırdım ben yazdım google a ve şok oldum de inşallah bana da bulaşmamıstır yaa bulaşmışsa ben ne yaparım de. Öncesinde be zamandan beri var uzun zamandır varsa et benidir belki felan de. Uzun zamandır varsa zaten seni suclayamaz

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sans merhaba negatiflik icin test yaptirdin mi