Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Partnerimize taşıdığımız hpv tipini mi bulaştırıyoruz? Yoksa başka bir tip mi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cool Partnerimize taşıdığımız hpv tipini mi bulaştırıyoruz? Yoksa başka bir tip mi?

Evet merak ettiğim başka bir soru daha.

Diyelim ki ben tip 56 taşıyorum. Diyelim ki değil, öyleyim Neyse sadede geliyorum. Ve taşıyıcıyken biriyle birlikte olduğumu varsayalım, korunmadım da ve partnerime hpv'yi bulaştırdım. Buraya kadar tamamız. Peki onun hpv tipi de benimki gibi tip 56 mı olacaktır?

Yani tip 6'yı taşıyan kişi, bulaştırdığında karşısındaki insan tip 6.. Ya da tip 16'yı taşıyan kişi bulaştırdığında karşısındaki de tip 16 ile mi enfekte olmuş oluyor?

Bunu eminim birçok kişi merak ediyordur

Durum
    adanali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Partnerimize taşıdığımız hpv tipini mi bulaştırıyoruz? Yoksa başka bir tip mi?

mutasyon kelimesinin m'sini dahi duymadım hpv için.tabiki 6 varsa 6 56 varsa 56 bulaşıyor

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Partnerimize taşıdığımız hpv tipini mi bulaştırıyoruz? Yoksa başka bir tip mi?

Aynen doğru

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arya bi Ankaralı arkadaş kafayı sıyıracam yazmış onun altına biri demiş ya o tıp 6yı taşıyorsa sen farklı tip tasıyabılırsın dıye erkek olarak tıpleme test yaptırmalımıyım kıza kesın gecıcek degıl mı evlendıgım kadına

Durum
    Admin

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya bi Ankaralı arkadaş kafayı sıyıracam yazmış onun altına biri demiş ya o tıp 6yı taşıyorsa sen farklı tip tasıyabılırsın dıye erkek olarak tıpleme test yaptırmalımıyım kıza kesın gecıcek degıl mı evlendıgım kadına
    Bi ankaralı arkadaş kafayı sıyıracagım yazmıs derken? Sen zaten ankaralısın? Umarım bizi trollemiyorsundur
    Tip testi yaptır, detayını bilemiyorum. virüsü yenemezsen evet bulastırır evlendiğin kadına(!)

Durum
    kenan006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

yani bencede mantık olarak bende hangi tip varsa karşı tarafada o geçer.yoksa ben sanmıyorum virüsün 6 iken dur ben bu kadına 16 olarak bulaşayım bu bayanda 16 iyi durur diyeceğini çünkü bütün tiplerin geneo yapısı farklı. kimisi sadece siğil yaparken kimisi kanser dahi yapabiliyor...

Durum
    Admin

Alıntı kenan006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani bencede mantık olarak bende hangi tip varsa karşı tarafada o geçer.yoksa ben sanmıyorum virüsün 6 iken dur ben bu kadına 16 olarak bulaşayım bu bayanda 16 iyi durur diyeceğini çünkü bütün tiplerin geneo yapısı farklı. kimisi sadece siğil yaparken kimisi kanser dahi yapabiliyor...
    Ya bence de.. Bana da öyle geliyor..

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

arkadaslar kanser yapmıyorrr ,,hpvden ölmiycez,, tedavi oldugumuz sürece düzenli oldugunda hersey anlatıcaz inşallahh

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

sizde hangi tip varken karşıya da onu geçirirsiniz. bir hpv tipi varlığında başka bir ek hpv tipinin olma olasılığı yuzde 30 olarak hesaplanmış.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL 0505 600 40 10 – 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hocam merhaba, bende tip 68 var erkek arkadaşımda tip 16 bu durum nasıl oluyor ikimizde aynı yerde test yaptırdık

Bu Konu için Etiketler